• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Stan Nadzwyczajny


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy obywatele,
szanowni mieszkańcy,

stało się. Muratyka weszła w fazę głębokiego kryzysu demograficznego, którego bezpośrednim następstwem jest wprowadzenie Stanu Nadzwyczajnego, które właśnie zostało zostało zatwierdzone przez Sejm Muratycki. Co się zmienia? W praktyce wcale nie dużo. Od tej pory kadencja Prezydenta @Albert Fryderyk de Espada ulega bezterminowości, również moja. Ponad to, ja oraz Pan Prezydent sprawujemy władzę reprezentacyjną, ustawodawczą oraz sądowniczą. Za obopólną zgodą możemy wydawać akty prawne o mocy ustaw każdego typu. Sejm Muratycki podlega zawieszeniu na okres trwania Stanu Nadzwyczajnego. Jeśli ktoś chce zasięgnąć jednak języka prawnego - odsyłam do rozdziału piątego naszej prześwietnej Konstytucji.

Aczkolwiek jak tak myślę... @Albert Fryderyk de Espada, chyba Pana Sędziego @Daniel Krak możemy zostawić, nie?

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, albo wyraża chęć pomocy Muratyce w tym kryzysie - to zachęcam do ich zadawania oraz działania na rzecz IV Republiki!

  • Smuteczek 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, Waksman napisał:

Aczkolwiek jak tak myślę... @Albert Fryderyk de Espada, chyba Pana Sędziego @Daniel Krak możemy zostawić, nie?

Oczywiście że pan @Daniel Krak pozostanie Sędzią Sadu Najwyższego i dalej będzie mógł on pełnić tę funkcję. 

10 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Panie Prezydencie,

 

Panie Marszałku Wielki,

 

Kiedy władze przewidują powrót do demokracji?

Obawiam się że nie prędko, zwłaszcza że liczba aktywnych obywateli to 2, a z takimi zawrotnymi liczbami demokracja nie działa za dobrze.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

Panie Prezydencie,

Panie Marszałku Wielki,

Kiedy władze przewidują powrót do demokracji?

Cóż... Dla mnie sytuacją w której byłbym skory do odwołania Stanu Nadzwyczajnego to sytuacja w której Muratyka ma conajmniej 5-6 aktywnych obywateli. Może kiedyś się to uda...

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij