• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Siema


Leszek Ebe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! A kto nie jest 😄

Serdecznie witam w Muratyce. Cieszę się, że postanowiłeś wrócić. Jakieś plany już masz w związku z powrotem do działalności? 

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no powróciłem. Jakoś specjalnych planów oprócz obywatelstwa konkretnych nie mam, jednak miałem parę pomysłów:

-Firma transportowa, bo by była potrzebna dla rozwoju państwa

-Jakiś program telewizijny, bo znany jestem z komentowania i gadania

-Jakiś sport, bo wiadomo człowiek lepiej się czuję, jak ma lepszą kondycję

-W sumie bycie burmistrzem jakieś miejscowości było fajne.

-No i może polityka z planem na bycia Marszałkiem Parlamentu lub sejmu.

Oczywiście opcja którą najmniej biorę pod uwagę jest na samym dole, ale te wyżej to jest w planach, aczkolwiek przyznam fajnie by było wiedzieć coś wiecęj o obecnej sytuacji Muratyki np.Newsy Muratyka czy coś takiego.

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Leszek Ebe napisał:

-Firma transportowa, bo by była potrzebna dla rozwoju państwa

Jak chodzi o firmę transportową to się świetnie składa, bo ostatnio we Wspólnocie Nordackiej uruchomiliśmy specjalny system do zarządzania transportem kolejowym na terytorium państw nordackich, także możesz założyć firmę transportową jako prywatny przewoźnik kolejowy 😄

3 godziny temu, Leszek Ebe napisał:

-Jakiś program telewizijny, bo znany jestem z komentowania i gadania

Program telewizyjny brzmi świetnie, przypominam sobie jak w FN z sukcesem prowadziłeś kanały sportowe, jednak myślę, że z kanałami informacyjnymi czy ogólnymi dasz sobie radę bez problemu.

3 godziny temu, Leszek Ebe napisał:

-W sumie bycie burmistrzem jakieś miejscowości było fajne.

W sumie... Nawet o tym nie myślałem. Jeśli chcesz być burmistrzem czy prezydentem jakiegoś miasta to nie ma problemu - da się to załatwić!

3 godziny temu, Leszek Ebe napisał:

[...] fajnie by było wiedzieć coś wiecęj o obecnej sytuacji Muratyki np.Newsy Muratyka czy coś takiego.

Jeśli chodzi o obecną sytuację w Muratyce to chyba z takich najważniejszych - planujemy w najbliższej przyszłości przekształcenie ustrojowe, tzn. wracamy z powrotem do Republiki, bo wspólnie uważamy, że demokracja ma większy sens niż dyktatura jednostki. Co tam jeszcze... Udało nam się ostatnio nawiązać stosunki dyplomatyczne z Palatynatem Leocji, Muratyka należy też do wcześniej wspomnianej Wspólnoty Nordackiej. No i chyba tyle 😉

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem i ostatecznie ze względu na realiozę, to będę miał chęci na 3,5 planów, które chce zamienić w działania:

-Firma Transportowa Wewnątrzpaństwowa, czyli przewożenie mebli, materiałów budowlanych, roślin, drewna, jedzenia i wiele innych. W skrócie transport prawie wszystkiego. Oczywiście byłaby oparta na transporcie ciągników siodłowych.

-Trochę sportu nie zaszkodzi. Mianowicie będę robił turnieje w szachy co jakiś czas. Jak będzie więcej niż 4 chętnych na to, to nawet zrobię mini ligę szachową.

-Chciałbym zostać Burmistrzem całej Gminy Straszowickiej.

-Na koniec wiadomo Marsząłek Parlamentu, a przynajmniej dopóki nie znajdzie się ktoś lepszy, bo na ten moment państwo musi jakoś funkcjonować.

Na sam koniec dodam, że jednak program telewizyjny odpada bo zajęło by mi to zbyt dużo czasu. A i przydałoby się zrobić/znaleźć mapę Muratyki, bym wiedział jak poruszać się będę mógł transportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siema. Nie chcę tworzyć kolejnego wątku, więc napiszę to tutaj.

Wracam do was kochani. Leszek Ebe postanowił że ile można siedzieć w lasach Realiozy.  Pozwolicie też że się zapoznam z obecną sytuacją państwa.

 

Także witam was.

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Cieszę się, że jednak wróciłeś. Zawsze to kolejna osoba do podyskutowania na forum 😄

Cóż, sytuacja się zmienia. Aktualnie wybieramy nowego prezydenta. Wszystko wskazuje na to, że zostanie nim @Piotr Romanow. Ja postanowiłem na razie dać sobie spokój z tym wiecznym prezydentowaniem. Wiem, że inni dadzą sobie radę lepiej 😛

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij