• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

NKI - kącik reklamowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Czy możliwe jest opublikowanie baneru w miejscu reklamowym?

Na ten moment prosiłbym o 2 tygodnie. Z odnośnikiem do:


 

spacer.png

 

Jeśli będziecie zainteresowani, będę mógł robić jakieś update'y Waszych poczynań, w miarę na bieżąco.

Edytowane przez Joachim Cargalho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joachim Cargalho poszło. Powinno się ładnie wyświetlać 😉

A co do update'ów to ja jestem jak najbardziej za. Jeśli któryś z obywateli Muratyki lub Czesnoradu bierze udział to tym bardziej 😄

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No bo wiecie Panie i Pany, inflacja, wszystko drożeje i ten no... NKI z czegoś musi mieć na te wszystkie środki czystości, żeby te działy czyste utrzymać! 😂

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak dotarło do mnie, czy przypadkiem od któregoś tam okresu (obejmowało to raczej 7 listopada też), rubel czesnoradzki chyba trochę lepiej stał niż jord.

(trochę z opóźnieniem w sumie reaguję, ale jak teraz tak spojrzeć):

image.pngimage.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nieoficjalną denominacją jorda muratyckiego zaktualizowano ceny za kącik reklamowy w tabeli cen. Polecamy spojrzeć, może ktoś się skusi 😄

W dniu 7.11.2022 o 18:52, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

"Miejsce na Twoją reklamę!" Będzie z nami chyba na zawsze ❤️ 

Teraz to raczej każdego będzie stać XD

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zamówić załączoną grafikę w trybie pilnym na reklamę nad paskiem bocznym, tydzień. Z odnośnikiem tutaj: http://nordata.pl/polls.php?pollID=8

Na jakie konto uiścić płatność?

Heinz nalezy mu sie.png

Edytowane przez Femme Mystere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Prywatne?🫣 Podejrzane 🥳

Już utworzyłem konto NKI, czekam tylko na przelew to przerzucę tam tą wpłatę 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Femme Mystere napisał:

Proszę o publikację w trybie PILNYM. Dziękuję.

 

17233

Bardzo dziękuję. Reklamy wpuszczone w obieg 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Składam wyrazy najszczerszego opierdolu pana szefa NKI @Waksman za zrobienie se banerów bez informowaniu o tym kogokolwiek, a w szczególności członków NKI. To, że Leonid nawołał w liczącym paręnaście znaków poście, żeby na niego głosować, a tym samym złamał niepisaną ciszę wyborczą nie jest jeszcze powodem żeby z zaskoczenia nawalić reklam swojej partii. Mam dziwne wrażenie że doszło tu do pomylenia interesu publicznego z prywatnym, ale mogę się mylić, więc proszę o potwierdzenie przelewu w MBP z pańskiego konta na konto NKI zgodnie z zamieszczonym ledwie parę postów wyżej cennikiem.

Skoro tak partyjniak pogrywa, to proszę o zamieszczenie poniższych banerów Opcji Konserwatywnej na 2 tygodnie u góry (25 Ɉ) i z boku (28 Ɉ), załączam potwierdzenia przelewu (53 Ɉ), wykonywanego przez śmiertelników. Panu też polecam spróbować.ok reklama u góry.pngok reklama z boku.png

mbp_operacja_40372.webp

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam interesanta. Prezes NKI nie jest nadczłowiekiem, i ustawił reklamy zgodnie z obowiązującym cennikiem, który potwierdza poniższe czek:

40373

Insynuowanie, że Prezes NKI nielegalnie zamieścił wspomniane reklamy można tu zinterpretować jako brudną zagrywkę polityczna w wykonaniu Koalicji Konserwatywnej. Brak informacji o fakcie umieszczenia reklam jest spowodowany faktem, że Prezes NKI nie lubi odpisywać sam sobie na posty, i nie widzi w tym żadnego sensu. Dlatego tą część pominięto, i od razu zainstalowano reklamy zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pozdrawiam.

Reklamy zaraz dodam. Za całość wyjdzie 30Ɉ + 25Ɉ = 55Ɉ.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Waksman napisał:

Witam interesanta. Prezes NKI nie jest nadczłowiekiem, i ustawił reklamy zgodnie z obowiązującym cennikiem, który potwierdza poniższe czek:

40373

Wszystko pięknie, ale tak się śmiesznie składa, że tuż przed wpłaceniem konto NKI zawierało smutrne 27 jordów. Innym śmiesznym zbiegiem okoliczności jest fakt, że w historii rachunków ten nowszy jest zawsze u góry:

obraz.png

5 minut temu, Waksman napisał:

Insynuowanie, że Prezes NKI nielegalnie zamieścił wspomniane reklamy można tu zinterpretować jako brudną zagrywkę polityczna w wykonaniu Koalicji Konserwatywnej. Brak informacji o fakcie umieszczenia reklam jest spowodowany faktem, że Prezes NKI nie lubi odpisywać sam sobie na posty, i nie widzi w tym żadnego sensu. Dlatego tą część pominięto, i od razu zainstalowano reklamy zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pozdrawiam.

XD? Wyżej udowadniam, że wspomniane reklamy zostały zamieszczone nielegalnie, więc tak, można to zinterpretować jako zagrywkę Opcji (tak jak was można zinterpretować jako poważne osobniki xd), ale każdy myślący Nordatczyk zauważy, że to po prostu wyjawienie prawdy. Nie zbawi pana te parę jordów, a jednocześnie zdecydował pan ich nie oddawać w uczciwej transakcji, bo, no właśnie, dlaczego? Może zbiera grosz do grosza na kampanię...

8 minut temu, Waksman napisał:

Reklamy zaraz dodam. Za całość wyjdzie 30Ɉ + 25Ɉ = 55Ɉ.

Racja, mój błąd, nie spojrzałem w to miejsce tabeli gdzie trzeba. Potwierdzanie:

40374

 

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Wszystko pięknie, ale tak się śmiesznie składa, że tuż przed wpłaceniem konto NKI zawierało smutrne 27 jordów. Innym śmiesznym zbiegiem okoliczności jest fakt, że w historii rachunków ten nowszy jest zawsze u góry:

W historii widnieje tylko data, więc nie ma Pan dowodu na to, że ja przelew wykonałem po pańskim poście. Faktem jest to, że przelew wykonany przeze mnie został później z powodu rozpoczętej rozmowy z @Piotr Romanow, która wytrąciła mnie z tego, co miałem zrobić. Takie są fakty.

6 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

XD? Wyżej udowadniam, że wspomniane reklamy zostały zamieszczone nielegalnie, więc tak, można to zinterpretować jako zagrywkę Opcji (tak jak was można zinterpretować jako poważne osobniki xd), ale każdy myślący Nordatczyk zauważy, że to po prostu wyjawienie prawdy. Nie zbawi pana te parę jordów, a jednocześnie zdecydował pan ich nie oddawać w uczciwej transakcji, bo, no właśnie, dlaczego? Może zbiera grosz do grosza na kampanię...

Zarzuca Pan nam brak powagi, a sam w próbie udowodnienia nielegalnego działania używa "XD". Czy to nie hipokryzja? Oszczędź Pan tego politycznego teatrzyku.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Waksman napisał:

W historii widnieje tylko data, więc nie ma Pan dowodu na to, że ja przelew wykonałem po pańskim poście. Faktem jest to, że przelew wykonany przeze mnie został później z powodu rozpoczętej rozmowy z @Piotr Romanow, która wytrąciła mnie z tego, co miałem zrobić. Takie są fakty.

Czyli jednoczesne "Nie macie dowodów!" i "ale ja chciałem wpłacić, tak, tak".

5 minut temu, Waksman napisał:

Zarzuca Pan nam brak powagi, a sam w próbie udowodnienia nielegalnego działania używa "XD". Czy to nie hipokryzja? Oszczędź Pan tego politycznego teatrzyku.

Użycie dwa razy XD po jednym wariancie każde w zdaniu sukcesywnie udowadniającym nielegalne działanie i oskarżającym o niepoważność jest tzw. ironią, którą - co łatwo zauważyć w moich wypowiedziach - szczególnie sobie upodobałem jako sposób przekazu.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Czyli jednoczesne "Nie macie dowodów!" i "ale ja chciałem wpłacić, tak, tak".

Ja nie chciałem wpłacić, ja wpłaciłem, tylko 5 minut później niż miałem, bo wraz z rozpoczęciem rozmowy z Piotrem zapomniałem, co miałem zrobić (tak było).

2 minuty temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Użycie dwa razy XD po jednym wariancie każde w zdaniu sukcesywnie udowadniającym nielegalne działanie i oskarżającym o niepoważność jest tzw. ironią, którą - co łatwo zauważyć w moich wypowiedziach - szczególnie sobie upodobałem jako sposób przekazu.

Użycie dwa razy "XD" pokazuje ewidentne upośledzenie językowe, a nie ironię. Trudno nazwać zlepek dwóch liter, którego używają głównie dzieci bez argumentów, ironią. A teraz proszę wyjść z NKI, wraz z tą polityczną szopką. NKI jest apolitycznym organem.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Waksman napisał:

Ja nie chciałem wpłacić, ja wpłaciłem, tylko 5 minut później niż miałem, bo wraz z rozpoczęciem rozmowy z Piotrem zapomniałem, co miałem zrobić (tak było).

Wszelkie przesłanki temu przeczą, ale dla świętego spokoju możemy uznać, że tak było.

14 minut temu, Waksman napisał:

Użycie dwa razy "XD" pokazuje ewidentne upośledzenie językowe, a nie ironię. Trudno nazwać zlepek dwóch liter, którego używają głównie dzieci bez argumentów, ironią. A teraz proszę wyjść z NKI, wraz z tą polityczną szopką. NKI jest apolitycznym organem.

Jestem pewien żeś zrozumiał, ale sprostuję: tak, ciężko samo słowo XD nazwać ironią, ale ironią nazwałem fakt użycia go w zdaniu oskarżającym o niepoważność.

Ja naprawdę nie chcę stalkować i szukać brudów z przeszłości, ale zrobiłem minutowy research używania słowa XD w waksmanowych wypowiedziach. Rozumiem, że nazywając użytkowników XD dzieci bez argumentów miałeś na myśli także siebie.

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.pngobraz.png

obraz.pngobraz.png

 

Jak zaczniesz płakać, że używam wizerunku bez pozwolenia to nie wiem co zrobię, ale coś widowiskowego zrobię postacią Bolesława.

 

obraz.png

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Ja naprawdę nie chcę stalkować i szukać brudów z przeszłości, ale zrobiłem minutowy research używania słowa XD w waksmanowych wypowiedziach. Rozumiem, że nazywając użytkowników XD dzieci bez argumentów miałeś na myśli także siebie.

Smutne, że przytoczone przykłady użycia przeze mnie "XD" nie pochodzą z dyskusji politycznej w której wymieniamy się na argumenty 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij