• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ambasada IV Republiki Muratyki


Rekomendowane odpowiedzi

O proszę, i nawet szlabanik jest ❤️

@Albert Fryderyk de Espada to kto będzie ambasadorem?

Also podoba mi się oparcie przedstawienia miast na grze, może my analogicznie zrobimy w Cities: Skylines na przykład? 🤔

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Waksman napisał:

O proszę, i nawet szlabanik jest ❤️

@Albert Fryderyk de Espada to kto będzie ambasadorem?

Also podoba mi się oparcie przedstawienia miast na grze, może my analogicznie zrobimy w Cities: Skylines na przykład? 🤔

A jest może szanowny chętny ?

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Jak Pan Prezydent dobrze zapłaci to jak najbardziej 😂

Na poważnie - nie widzę problemu. Z chęcią będę informował naszych czesnoradzkich przyjaciół o wydarzeniach w Muratyce 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waksman napisał:

Ja? Jak Pan Prezydent dobrze zapłaci to jak najbardziej 😂

Na poważnie - nie widzę problemu. Z chęcią będę informował naszych czesnoradzkich przyjaciół o wydarzeniach w Muratyce 😄

W zasadzie myślałem też żeby tworzyć raz na jakiś czas albo przy dobrej okazji jakąś broszurkę o wieściach z Muratyki i rozsyłać ją po wszystkich placówkach zagranicznych Muratyki. Fakt że ostatnimi czasy ich ilość wzrosła dość znacząco tym bardziej pozwala o tym myśleć.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, święta prawda. Czas w końcu pomyśleć o rozpromowaniu Muratyki poza granicami Nordaty. Jak ruszy Bank Międzynarodowy to z aktywności będziemy czerpać zyski, więc im więcej ludzi będzie o nas wiedziało pod tym pozytywnym względem, tym lepiej 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Waksman napisał:

Also podoba mi się oparcie przedstawienia miast na grze, może my analogicznie zrobimy w Cities: Skylines na przykład? 🤔

My zdecydowaliśmy się tworzyć miasta w grze ze względu na to, że chcieliśmy przedstawiać unikatowo i niepowtarzalnie nasze miasta, czyli przykładowo Nowańsk wygląda jak Nowańsk. Przy tym nawet jest fajna zabawa, gdyż czasami lubimy się słuchać też mechaniki gry, dla przykładu tym czego ludzie potrzebują. Dodatkowo można czasami też robić panoramy miasta, które będą wyglądać tak, jak wygląda nasze miasto i nie jest też problemem zrobić mapę dostosowaną do miasta z gry.

6 godzin temu, Waksman napisał:

O proszę, i nawet szlabanik jest ❤️

@Albert Fryderyk de Espada to kto będzie ambasadorem?

Natomiast jeśli chodzi ambasadę, to ten wątek jak można zauważyć, to znajduje się w poddziale "Nowańsk", ze względu, że mieści się w Nowańsku. Aczkolwiek dział o Ambasadzie Muratyki już jest gotowy w poddziale Społeczność Międzynarodowa i tam przykładowo można przekopiować to zdjęcie tej ambasady i opisać jej wnętrze tak bardziej szczegółowo, a jeśli chodzi o ambasadora Czesnoradu w Muratyce, to jeszcze jesteśmy na etapie jego wyznaczenia, ale myślę, że niedługo zostanie wyznaczony.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robert Drenin napisał:

My zdecydowaliśmy się tworzyć miasta w grze ze względu na to, że chcieliśmy przedstawiać unikatowo i niepowtarzalnie nasze miasta, czyli przykładowo Nowańsk wygląda jak Nowańsk. Przy tym nawet jest fajna zabawa, gdyż czasami lubimy się słuchać też mechaniki gry, dla przykładu tym czego ludzie potrzebują. Dodatkowo można czasami też robić panoramy miasta, które będą wyglądać tak, jak wygląda nasze miasto i nie jest też problemem zrobić mapę dostosowaną do miasta z gry.

Właśnie to słuchanie się mechaniki gry mi się bardzo podoba. W C:S jest duży różnorakich eventów i problemów z którymi trzeba się zmagać. Oj chyba będę musiał odtworzyć Azymucką Górę w niedalekiej przyszłości 🤔

 

2 minuty temu, Robert Drenin napisał:

Natomiast jeśli chodzi ambasadę, to ten wątek jak można zauważyć, to znajduje się w poddziale "Nowańsk", ze względu, że mieści się w Nowańsku. Aczkolwiek dział o Ambasadzie Muratyki już jest gotowy w poddziale Społeczność Międzynarodowa

A nie można tam wstawić przekierowania do tego wątku? Według mnie lepiej wszystko trzymać w jednym miejscu niż tak rozdrabniać 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Waksman napisał:

Właśnie to słuchanie się mechaniki gry mi się bardzo podoba. W C:S jest duży różnorakich eventów i problemów z którymi trzeba się zmagać. Oj chyba będę musiał odtworzyć Azymucką Górę w niedalekiej przyszłości 🤔

Eventy można przełożyć na forum również. W ogóle moim zdaniem czasami ciężko jest człowiekowi napisać też tak, jakiś event, gdyż zazwyczaj zakładamy sytuację idealną, w której nie ma problemów. A gra narzuci nam bezpośrednio jakieś problemy, bądź w ogóle eventy. Dzięki czemu sytuacja kraju wyglądałaby bardziej naturalnie (czyli wzloty i upadki).

31 minut temu, Waksman napisał:

A nie można tam wstawić przekierowania do tego wątku? Według mnie lepiej wszystko trzymać w jednym miejscu niż tak rozdrabniać 😄

Szczerze o tym nie pomyślałem, ale tak - można wstawić przekierowanie do tego wątku.

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij