• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ludowe Zakłady Naukowe w Nowańsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Przewodniczący RKL wraz z delegacją wchodzą do budynku.

 

- Budynek ten powstał jako pierwszy ośrodek kształtowania edukacji i technologii w Czesnoradzie. Jest to jedyna w kraju szkoła średnia, edukuje naszych inżynierów i naukowców, pracujących nad poprawą technologii i życia w RSC. Powstały tu pierwsze postępowe odkrycia, jeszcze przed utworzeniem się odpowiednich instytucji zajmujących się dziedzinami naszej nauki. Jest to ważny ośrodek w kraju, lecz zamiarem naszej nauki jest powstanie takiego miejsca w każdym mieście w kraju.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie odezwał się Towarzysz Drenin - Otóż to. Jednakże na dzień dzisiejszy ta szkoła średnia przynosi nam techników i smirdorów w świetle tymczasowej podstawy programowej, gdyż jak Towarzysze wiedzą, ta jest w fazie opracowywania i to jeszcze dla szkół podstawowych. - Następnie delegacja została oprowadzona po budynku, pokazując różne sale. Jednakże w międzyczasie Towarzysz Drenin zdecydował jeszcze trochę dopowiedzieć. - Oczywiście w tym budynku znajduje się również wiele pracowni, aby edukować obywateli w danych kierunkach. W każdej chwili Towarzysze mogą zapytać sie o coś w danej sali, czy pracowni, a mamy tutaj mniej więcej takie następujące pracownie: chemiczna, elektryczna, mechaniczna. Jednakże mamy jeszcze troszkę pracowni fizycznych, w zakresie różnych dziedzin fizycznych, biologicznych, ale również co ciekawe, mamy pracownie medyczną.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne to miejsce dla chciwych wiedzy, można by rzec, oby służyła czesnoradzkiej młodzieży po wsze czasy. - oberhaupt przytakiwał podczas oprowadzania. Wiedział jednak, że Członkowie RKL mogą tak dłuuugo oprowadzać, a czas biegnie nieubłaganie.

-Ja mam pytanie, a w której sali powstała słynna na cały mikroświat "tablica Drenina" czyli uUkład okresowy pierwiastków rodem z mikroświata. Ja bym chętnjie spojrzał, gdzie to wszystko się zaczęło... Po tym nic mi już więcej nie będzie potrzeba. - uśmiechnął się i słuchał dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tablica Drenina akurat nie powstała w tym miejscu, gdyż powstała już w Siedzibie IBChON-u, ale to spokojnie możemy tam szybko przejechać. - Po czym wszyscy skierowali się do wyjścia, a następnie podjechali pod siedzibę IBChON-u.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij