• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wnioski i prośby NKI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy jest szansa uzyskania uprawnień moderatorskich w dziale "Siły Zbrojne", który znajduje się na forum Królestwa Hawilandu? Bardzo bym o to prosił. Uprawnienia znacząco ułatwią mi wykonywanie moich obowiązków, związanych z dowodzeniem i odbudową Hawilandzkich Sił Zbrojnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artur Kardacz napisał:

Czy jest szansa uzyskania uprawnień moderatorskich w dziale "Siły Zbrojne", który znajduje się na forum Królestwa Hawilandu?

Tak, jest na to niezerowa szansa. Wszystko, co jest logicznie możliwe, ma niezerową szansę się wydarzyć.

Dając przykład banalny - mogło przed kilkoma setkami milionów lat dojść w odległej galaktyce do wybuchu supernowej, który to wybuch wyemitował promieniowanie gamma. Ta wysokoenergetyczna forma promieniowania mogłaby w tym momencie dotrzeć do Ziemi i idealnie trafić w serwer, na którym stoi to forum, przełączyć stan odpowiednich bitów i sprawić, że będzie Wasza Ekscelencja posiadać uprawnienia moderatora w dziale Hawilandzkich Sił Zbrojnych. Podobna sytuacja miała już miejsce przy okazji belgijskich wyborów parlamentarnych w nieistniejącym realu w 2003 roku, kiedy rozbłysk gamma przechodząc przez komputer zliczający głosy sprawił, że jedna z kandydatek dostała znikąd dodatkowe 4096 głosów.

Godzinę temu, Artur Kardacz napisał:

Bardzo bym o to prosił. Uprawnienia znacząco ułatwią mi wykonywanie moich obowiązków, związanych z dowodzeniem i odbudową Hawilandzkich Sił Zbrojnych.

Domyślam się jednak na podstawie drugiej części posta, że nie pyta się Wasza Ekscelencja tak naprawdę o to, czy są szanse na uzyskanie uprawnień, tylko prosicie o to, abyśmy je Waszej Ekscelencji nadali. Dlatego właśnie tego dokonaliśmy i prosimy o sprawdzenie, czy posiadacie już przepotężne moce moderatorskie w tym dziale.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozgonne dzięki. Wszystko działa.

Przy okazji uprzejmie proszę o stworzenie podforum "Biuro Dowódcy" i umiejscowienie go na samej górze. Sądziłem, że mógłbym zrobić to jako moderator. Niestety nie widzę żebym miał takową możliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W dniu dzisiejszym dokonałem rejestracji klona narracyjnego @Mihail Liv w celu prowadzenia narracji w Westlandzie. W związku ze zmianą mojej decyzji w tej kwestii proszę o usunięcie tego konta.

Edytowane przez Piotr Jankowski

image.png.c1a42a2791c001105e2315f333dc6455.png100464293790614696.png 1021.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo NKI bez napisu szare.png

Szanowni użytkownicy forum - @Obywatel Federacji @Mieszkaniec @Obywatel Hawilandu,

w celu usprawnienia i poukładania procesu rozpatrywania próśb i wniosków związanych z systemami informatycznymi II Federacji Nordackiej pod bezpośrednim zarządem Nordackiego Konsorcjum Informatycznego informuję, że od dnia dzisiejszego, tj. 8 stycznia 2024 roku, wprowadza się do użytku System Zgłaszania Projektów i Próśb. Przy jego użyciu będzie można zgłaszać wnioski i prośby do NKI, a w przyszłości, jeśli taką rolę wyrazi Kongres ( @Spiker ) - zgłaszać projekty ustaw i uchwał.

Wnioski i prośby do NKI od dnia dzisiejszego należy zgłaszać TUTAJ. W razie problemów prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikami NKI.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Waksman zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij