• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Specjalne wydanie "Breaking News" na temat ludność westlandzkiej


Grzegorz Szarak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2022 roku, wyemitowane zostało specjalne wydanie "Breaking News". Widzowie przez dziesięć minut obejrzeć mogli wystąpienie Prezydenta IV Republiki Muratyki Grzegorza Szaraka. W czasie wystąpienia poruszony został temat ludności westlandzkiej, przesiedlonej za czasów ZKRM. Cała emisja była tłumaczona za pośrednictwem "paska" na języki, którymi posługuje się mniejszość westlandzka.

Nie pragnę zarzucić złej woli władzom ZKRM. Bynajmniej nie w tym wypadku. Moim celem nie jest przeprowadzić oględzine na temat byłych działań dawnego rządu. Trzy mniejszości narodowe, utożsamiające się kulturowo i historycznie z Westlandem zostało przesiedlonych roku 2020, w liczbie około 500 tys. na teren Muratyki. Z relacji dawnych władz wiadomo jakoby wszystkie te osoby podjęły się zamieszkania w już opuszczanym przez Westland ZKRM dobrowolnie. Jednakowoż władze oraz główne siły polityczne Westlandu zarzucają władzy Muratyki zbrodnie przeciwko ludności cywilnej. Z tego powodu nie możemy być bierni - szczególnie, że chodzi o kwestie naszych obywateli. Dlatego ogłaszam co postanowiono:

  • Uproszczone do minimum zostały formalności związane z zrzekniecięm się obywatelstwa muratyckiego przez ludność przesiedloną z Westlandu.
  • Każdemu chętnemu przesiedleńcowi w ratuszu gminnym zostanie przedstawiona informacja dotycząca możliwości powrotu do dawnego domu.
  • Państwo Muratyckie pokryje koszty powrotu do domu chętnych do tego Westlandzyczków (szacunkowo nawet 250 mln jordów z budżetu).
  • Przesiedleńcy chętni powrotu mają 100% wsparcie dyplomatyczne ze strony władz Muratyki.

Proszę uważać na oszustów wysyłających sms-y, wiadomości na skrzynkę elektroniczną i pocztową! Proszę także mieć na uwadze, że ze względu na kwestie logistyczne, powrót do Westlandu wszystkich zainteresowanych może potrwać pewien czas. Nasi logistycy nie są w stanie przewidzieć dokładnie jak długi. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia! Radosnej niedzieli i nowego tygodnia!

 

spacer.png

Następnie na ekranie pojawiło się logo Kancelarii Prezydenta i rozpoczął się blok reklamowy.

 

Edytowane przez Grzegorz Szarak
  • Kocham to! 1
  • Smuteczek 1
  • Zły 1

1113.png

Grzegorz Szarak von Hohenburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precz z Novakiem! Precz z novakizmem! Uzdrowić Nordatę od westlandzkiego raka!

Nie damy się! Nie damy się!

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wojna Nowak vs Muratyka została wznowiona? Ahhh, jak ten czas leci, a ludzie się nie zmieniają. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie tyle co Wojna Nowak vs Muratyka, co bardziej Czesnorad vs Kucelgrad. Jednakże Nowak i Waksman stoją po przeciwnych stronach.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joahim von Ribertrop napisał:

Generalnie mam wrażenie że bardziej Novak vs Waksman.

No i w pizdu i wylądował... Cudowna sytuacja na mój powrót. 😉 

  • Lubię to 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joahim von Ribertrop napisał:

Generalnie mam wrażenie że bardziej Novak vs Waksman.

To znaczy ja w Novaka to mam, powiem szczerze - wywalone, ale jak widzę, że wspiera opcję, która jest przeciwko Muratyce i jej interesom no to jak mogę nie reagować?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij