• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zdrastwujtie!


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrastwujtie Towarzysze!
Nazywam się Robert Drenin i jestem Wiceprzewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Można się do mnie również zwracać zamiast Pan, to Towarzysz.
Przybywam tutaj w zastępstwie Tow. Włodzimierza Molotina - Przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych, aby ponegocjować z Prezydentem IV Republiki Muratyki Grzegorzem Szarakiem w sprawie uznania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Wiem, może być to już dla was nudne, jednakże Rada Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu prawie miesiąc nie otrzymała odpowiedzi zwrotnej, więc stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie, kiedy przybędę do IV Republiki Muratyki. Dlatego też mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mógł co nieco porozmawiać z @Prezydent Muratyki o uznaniu Czesnoradu, lub również o innych sprawach między Muratyką, a Czesnoradem. Poza tym również przybywam przy okazji w celach turystycznych do Muratyki.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Robert Drenin napisał:

Zdrastwujtie Towarzysze!
Nazywam się Robert Drenin i jestem Wiceprzewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Można się do mnie również zwracać zamiast Pan, to Towarzysz.
Przybywam tutaj w zastępstwie Tow. Włodzimierza Molotina - Przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych, aby ponegocjować z Prezydentem IV Republiki Muratyki Grzegorzem Szarakiem w sprawie uznania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Wiem, może być to już dla was nudne, jednakże Rada Komisarzy Ludowych Republiki Socjalistycznej Czesnoradu prawie miesiąc nie otrzymała odpowiedzi zwrotnej, więc stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie, kiedy przybędę do IV Republiki Muratyki. Dlatego też mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mógł co nieco porozmawiać z @Prezydent Muratyki o uznaniu Czesnoradu, lub również o innych sprawach między Muratyką, a Czesnoradem. Poza tym również przybywam przy okazji w celach turystycznych do Muratyki.

Witamy na pokładzie Towarzyszu, zapraszam w między czasie do odwiedzenia Koribi. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Здравствуйте, Towarszyszu Drenin, czujcie się jak u Siebie w domu. Nasza nieobjęta niczym ziemia z chęcią przyjmie kolejnych przedstawicieli, a także nowych obywateli! 

PS. Nie zrekrutujecie mnie do Komunistycznych Partii. Ja już wyszedłem z okresu Социализма. 😛

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że z chęcią zamierzacie nas przyjąć i dziękuje za gościnne przywitanie.

PS. Nikt na siłę nie zamierza rekrutować do Komunistycznych Partii. Wszystko jest dobrowolne i z własnej woli, a poglądy czasem się zmieniają. 😉

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam w Muratyce. Owszem, jest to bardzo nudne. Zaczyna wręcz być irytujące. Wystarczy raz napisać wniosek o uznanie i cierpliwie czekać. Naciskając bardziej zniechęcacie niż zachęcacie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Waksman napisał:

Dzień dobry, witam w Muratyce. Owszem, jest to bardzo nudne. Zaczyna wręcz być irytujące. Wystarczy raz napisać wniosek o uznanie i cierpliwie czekać. Naciskając bardziej zniechęcacie niż zachęcacie.

Witam Pana Waksmana. Rozumiem, że moja wizyta może być już irytująca związku z tym, iż ponownie pytam się o uznanie Czesnoradu. Jednakże mam nadzieję, iż jest to też zrozumiałe, kiedy o jakąkolwiek odpowiedź zwrotną czekamy już prawie miesiąc i nie wiemy, czy jednak zostaliśmy uznani, czy też i nie. Tow. Ścierkow zwrócił się z zapytaniem 19 Marca 2022r. i to na razie wyglądało jakby sprawa Republiki Socjalistycznej Czesnoradu poszła na margines. Z naszej strony sprawa wygląda tak, że żadna mikronacja na dzień dzisiejszy, nie licząc póki co martwej Ludowej Republiki Magnifikatu, nas nie uznała i przez to żadnych traktatów, ani sojuszy nie jesteśmy w stanie zawrzeć. Natomiast skoro już Pan nam w pewnym sensie potwierdził, że jednak uznanie Czesnoradu gdzieś tam leży, to jeśli mogę się tylko dopytać, ile orientacyjnie może to jeszcze potrwać, albo ile zazwyczaj takie uznawanie trwało i spokojnie poczekamy dodatkowy czas.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i poszła na margines, nie mnie to wiedzieć. To normalne, że Prezydent priorytetowo traktuje sprawy krajowe, a potem dopiero wszystkie pozostałe. To one są najważniejsze. Pan Szarak jest prezydentem dopiero kilka dni, dajcie mu się ogarnąć, nie naciskajcie i nie wyznaczajcie priorytetów. Uszanujcie jego czas i dajcie pomyśleć. Nie wszystko da się zrobić od ręki. Jako Marszałek Wielki Sejmu będę stokrotnie wdzięczny.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Waksman napisał:

Może i poszła na margines, nie mnie to wiedzieć. To normalne, że Prezydent priorytetowo traktuje sprawy krajowe, a potem dopiero wszystkie pozostałe. To one są najważniejsze. Pan Szarak jest prezydentem dopiero kilka dni, dajcie mu się ogarnąć, nie naciskajcie i nie wyznaczajcie priorytetów. Uszanujcie jego czas i dajcie pomyśleć. Nie wszystko da się zrobić od ręki. Jako Marszałek Wielki Sejmu będę stokrotnie wdzięczny.

Oczywiście, nie zamierzamy wyznaczać piorytetów. Pan Prezydent Grzegorz Szarak nie musi już teraz uznawać naszego kraju. Jeżeli występują poważne sprawy wewnętrzne państwa, to zrozumiałe jest, że są ważniejsze od spraw na arenie międzynarodowej. Jednakże bylibyśmy wdzięczni, jeżeli w wolnej chwili oraz jeżeli Prezydent będzie mieć chęci, to żeby przyjrzał się tutaj sprawie Czesnoradu, gdyż ciężko jest stwierdzić potem w Radzie, co zrobić w stosunku do IV Republiki Muratyki. My nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy sprawa została zapomniana, czy może jednak będzie rozpatrzona. Sprawę Czesnoradu możnaby nawet rozpatrzeć w maju, czy czerwcu, ale chcielibyśmy mieć tylko pewność, że jednak zostanie to rozpatrzone, chodziażby negatywnie dla nas. Dlatego też, mam nadzieję, że nie zostanie to zapomniane, gdyż dla samej Republiki Socjalistycznej Czesnoradu jest to również ważne, bo ma to wpływ na potencjalne, być może przyszłe sojusze, czy traktaty z IV Republiką Muratyki, przykładowo dotyczące wymiany handlowej, albo współpracy naukowej itd. Podsumowując, uszanujemy czas Prezydenta i nie zamierzamy wyznaczać piorytetów. Natomiast mam nadzieję, że rozumiecie również nas, dlaczego zdecydowaliśmy się ponowić pytanie o uznawalność Czesnoradu, kiedy to przez długi okres czasu nie otrzymywaliśmy decyzji w tym temacie. Mogę również też tutaj pogratulować Prezydentowi Grzegorzowi Szarakowi wygrania wyborów i pomyślności w sprawowania tej funkcji.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej głowie pojawia się pytanie. Czy  uznanie  Czesnoradu byłoby ważne? Nasze prawo zabrania uznawania państw, które mogą stanowić zagrożenie dla Murtyki. Czesnorad to państwo komunistycze, czy zatem ustrój Czesnoradu sam z siebie nie stwarza zagrożenia dla Muratyki, będącej republiką? Liczę na opinię @Obywatel.

1113.png

Grzegorz Szarak von Hohenburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę oczywiście zabrać głos w tej sprawie. Mimo podjęcia mojej (możliwie, że błędnej decyzji) przybycia tutaj o ponowienie pytania uznania Czesnoradu oraz wymiany zdań z Panem Waksmanem, to wobec Muratyki złych intencji nie zamierzamy mieć. Nie mamy w planach szerzenia i zmuszania innych narodów do przyjęcia ustroju komunistycznego, czy socjalistycznego. To jest praktycznie sprawa wewnętrzna innych państw. Z kolei jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to dla IV Republiki Muratyki uznanie Czesnoradu jest z pewnością sprawą błachą i nie jedno państwo uznawaliście. Tak z punktu widzenia Czesnoradu jest to bardzo ważne, gdyż jesteśmy narodem, który stara się w jakiś sposób pojawić się na arenie międzynarodowej. Oczywiście moją wypowiedź można brać tylko jako dodatek i nie trzeba jej brać pod uwagę. W tej sprawe jak najbardziej obywatele Muratyki mogą się wypowiedzieć, bądź zadecydować.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz Szarak napisał:

W mojej głowie pojawia się pytanie. Czy  uznanie  Czesnoradu byłoby ważne? Nasze prawo zabrania uznawania państw, które mogą stanowić zagrożenie dla Murtyki. Czesnorad to państwo komunistycze, czy zatem ustrój Czesnoradu sam z siebie nie stwarza zagrożenia dla Muratyki, będącej republiką? Liczę na opinię @Obywatel.

Coś w tym jest. Komunizm jest ideologią totalitarną. Wolności obywatelskie są w nim ograniczone, wolność słowa praktycznie nie istnieje, państwo centralnie planuje gospodarkę, reguluje ceny... Ja uważam, że powinniśmy się odcinać od takich krajów. Totalitarne zabawy nie są dla nas zwłaszcza po okresie kalkilizmu. Mogą nas zapewniać o tym, że nic się nam nie stanie, ale co z tego? Czerwonym się nie wierzy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania że pomimo tego powinniśmy pomagać, właśnie przez wzgląd że totalitaryzm w postaci kalkizmu dość mocno nas doświadczył. 

Czernodar ma jednak dość duży potencjał i jedyne czego tu potrzeba to podać im pomocną dłoń, może i ustrój Czernodaru pozostawia wiele osób ze sporym dystansem do całego kraju ale nie warto jedynie przez ten jeden aspekt skreślać od razu całego państwa i jego mieszkańców. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz Albercie, że powinniśmy pomóc Czesnoradowi w przemianie ustrojowej? Czy tak mamy rozumieć twoją wypowiedź? Przecież to jest bez sensu. Z komucha nie zrobi się demokraty. To jest awykonalne. Już nie mówiąc, że oni nie chcą przemiany, a i my mamy zdecydowanie lepsze rzeczy do roboty.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waksman napisał:

Czyli mówisz Albercie, że powinniśmy pomóc Czesnoradowi w przemianie ustrojowej? Czy tak mamy rozumieć twoją wypowiedź? Przecież to jest bez sensu. Z komucha nie zrobi się demokraty. To jest awykonalne. Już nie mówiąc, że oni nie chcą przemiany, a i my mamy zdecydowanie lepsze rzeczy do roboty.

O kalkiżmie też tak kiedyś można było powiedzieć, że tego betonu nic nie skruszy, a jednak żyjemy dziś w republice. Po prostu nie godzi się w moim odczuciu by skreślać całe państwo i jego mieszkańców tylko przez wzgląd tego że ich państwo jest "czerwone". 

Zgadzam się natomiast z tym że obecnie mamy lepsze rzeczy do zrobienia i ciężko będzie zorganizować jakieś działania na większą skalę ale nie powinniśmy ich od razu odtrącać.

Ja osobiście mam jeszcze jedno pytanie do @Robert Drenin czy Czernodarsk ma jakiś kanał Discord czy jedynie forum ? Chciałbym jeszcze rozeznać się jak tam ma się aktywność obywateli itd.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ze względu na kierunek, w którym zamierza podążać jedyna funkcjonująca partia, nie widzę za bardzo możliwości uznania Czesnoradu. Nie mniej, jeśli Czesnorad będzie gwarantował swoim obywatelom pełnie praw człowieka, wtedy możliwym jest uzanie jego państwowości. Niemniej dziękuję za zaszczycenie nas Pańską obecnością na nasym forum!

1113.png

Grzegorz Szarak von Hohenburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Towarzyszy.

Przybyłem tutaj jako Przewodniczący RKL po obserwacji rozmowy mojego zastępcy tow. Drenina, aby osobiście zapewnić was, iż kierujemy się neutralnością w polityce zagranicznej i nie mamy żadnych ważniejszych celów niż po prostu uznanie nas na arenie międzynarodowej. 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz Szarak napisał:

Obecnie ze względu na kierunek, w którym zamierza podążać jedyna funkcjonująca partia, nie widzę za bardzo możliwości uznania Czesnoradu. Nie mniej, jeśli Czesnorad będzie gwarantował swoim obywatelom pełnie praw człowieka, wtedy możliwym jest uzanie jego państwowości. Niemniej dziękuję za zaszczycenie nas Pańską obecnością na nasym forum!

Oczywiście, to dziękujemy rozpatrzenie wniosku.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert Drenin napisał:

Mamy również kanał discord, jednakże mogę uprzedzić już, iż przeważnie rozmawiamy, niż piszemy.

O, voice-chatterzy, świetnie. Ja poproszę o zaproszenie 😆

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robert Drenin @Włodzimierz Molotin doczekam się tego zaproszenia na Discorda? Niestety link na waszym forum nie działa 😕

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij