• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Czas na roztopy...


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Można gdybać cóż to pod tym śniegiem się kryje na podstawie kształtu ze zdjęcia... Takie dwie górki... Szczerze nic mi do głowy nie przychodzi.

Mam nadzieję, że nie znajdą zakopanego paliwa nukl-znaczy co? 😂

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Heinz-Werner Grüner napisał:

Proszę być pewnym, nic nuklearnego. 😉

Ufff, to bardzo dobrze! Jeszcze trzeba by organizować akcję, żeby dekontaminować to zanieczyszczenie...

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Waksman napisał:

O proszę, jakie piękne szarotki alpejskie! ❤️

Mhmmmmm...

Czyli to jest ten moment gdy wychodzę na buraka gdyż nie mam pojęcia co to za roślina. 

Ciekawe.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99633905753129457_t.png


Topniejący śnieg odkrywa tajemnicę szarotki. Jest ona symbolem nowego państwa - Edelweiss. Roztopy, które właśnie nadchodzą to chwila zabawy i wspólnie spędzanego czasu. Zapraszamy serdecznie na naszą polanę, na której będziecie mogli nas jeszcze lepiej poznać!


99633905753129458.png


Roztopy, to nie tylko czas leniwego objadania i opijania. To również chwila, kiedy najodważniejsi ruszają w góry, by odnaleźć pierwszą kwitnącą szarotkę. To znak odradzającego się życia w naszej Dolinie! Nie może Was tam zabraknąć! A o szczegółach dowiecie się w specjalnie przeznaczonym do tego temacie!


99633905753129456_t.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być nie miły czy wredny, ogólnie życzę powodzenia, ale dlaczego akurat ten styl forum? Jak się wchodzi to pierwsze wrażenie jakie się odbiera, przynajmniej to moje odczucie, to "podróba Leocji" 😕

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Waksman napisał:

Nie chcę być nie miły czy wredny, ogólnie życzę powodzenia, ale dlaczego akurat ten styl forum? Jak się wchodzi to pierwsze wrażenie jakie się odbiera, przynajmniej to moje odczucie, to "podróba Leocji" 😕

Moje odczucie było identyczne. Natomiast pomysłodawca tego samego stylu, Herr Romański na moje pytanie podobnej treści "spointował" to mniej więcej tak:

-Pffff... 

🙂

 

 

Bramy Edelweiss zostały otwarte, usłyszeliście o nas, teraz wystarczy je przekroczyć. Czy zdecydujesz się na to? Czy wybierzesz się po szarotkę na zbocze górskie, by przynieść chwałę sobie i rodzinie. Nie wahaj się Lawina nadchodzi!


https://drive.google.com/file/d/1bQqU2kGK-qJyb_QZ16NRrhuX1zAWjq54/view


Jeśli tylko nam warunki pogodowe na to pozwolą, to ruszamy po charakterystyczny symbol naszego regionu...

Teraz nie będzie o zasadach o tym dowiesz się już na miejscu. Odważysz się wybrać w najbardziej ekscytującą podróż mikroświata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

Lawina, czyli podróż w góry w poszukiwaniu kwiatu szarotki. Jest on symbolem odradzającego się życia i  zniesienie go z gór daje swoisty sygnał mieszkańcom Doliny, iż to najwyższa pora do powrotu do codzienności. Zimy w Edelweiss są okrutnie srogie, ale wiosna nadchodzi szybko. Kwiat szarotki to dla ludzi Edelweiss ważny znak! A najwytrwalszy wędrowiec zapisze się w historii Doliny.

Zachęcam Was serdecznie do udziału w zabawie, która swoimi zasadami próbuje wtargnąć na niezbadany dotąd obszar. Jeśli interesuje Was przygoda z elementami strategii i fabularyzacji (choć to nie jest konieczne), to nie am co zwlekać!

Co trzeba zrobić, aby zacząć zabawę?
- Zapoznać się z zasadami [ https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=61&t=91 ]
- Założyć swój notatnik podróży, który potwierdza chęć uczestnictwa [ https://edelweiss.org.pl/viewforum.php?f=62 ]
- Udać się do GRATa - sklepu ze sprzętem wspinaczkowym i zrobić zakupy zgodnie z zasadami (masz 10 pkt. udźwigu) [ https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?p=274#p274 ]

Jeśli masz jakieś pytania - nie zwlekaj! Odpowiemy na wszystkie, czym prędzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij