• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Koribijska Super Liga


Rekomendowane odpowiedzi

99633905753129681.png

Szanowni państwo, wielki finał, dziś dowiemy się kto zwyciężył pierwszy sezon kSl.

Emocje sięgały zenitu do samego końca i dopiero ostatni mecz przyniósł ostatnie rozwiązanie a walka trwała do samego końca.

99768566332522686.png

Tętno Nirski które pozostawało zaledwie 1 punkt za plecami Capitalu Eihenberg, wykorzystało potknięcie drużyny ze stolicy i dzięki swojemu zwycięstwu wskoczyło na 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. 

Ta sama sytuacja spotkała Biało-Czernych Nirsk którzy przez swój remis nie byli w stanie dogonić FC Gredensburgu który ostatecznie uplasował się na 3 pozycji w klasyfikacji generalnej.

99768566332522687_t.jpg

Tak też oto prezentuje się finałowa klasyfikacja Koribijskiej Super Ligi, pierwsze miejsce oraz tytuł mistrzowski zdobywa Tętno Nirsk, drugie miejsce po niezwykle zaciętej walce przypadło Capitalowi Eihenberg a ostatnie miejsce na podium zajmuje zespół FC Gredensburg.

99768566332522688_t.jpg

Drużyny z Nirska tryumfują również w klasyfikacji strzelonych goli gdzie pierwsze miejsce z wynikiem 29 bramek zajmuje Tętno a zaraz za nimi z 27 golami Biało-Czarni. 

Capital może się zaś poszczycić faktem posiadania najskuteczniejszej obrony w tym sezonie gdyż zespół ze stolicy stracił w przeciągu 13 spotkań zaledwie 5 bramek.

 

Szanowni państwo dziękujemy bardzo ze byliście z nami przez ten cały czas, nie wiemy jaka przyszłość będzie czekać kSl w najbliższym czasie lecz możemy powiedzieć że mamy kilka ciekawych pomysłów którymi już wkrótce się podzielimy.

Tymczasem na dziś to wszystko co dla państwa przygotowaliśmy, dziękuję za uwagę i do usłyszenia już niebawem.

  • Wow 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby umilić państwu oczekiwanie na dalsze wydarzenia udało nam się namówić pana @Grzegorz Szarak, twórcę i pomysłodawcę całej inicjatywy Koriblijskiej Super Ligi na udzielenie krótkiego wywiadu, zapraszam do lektury i pozostawienia swojej opinii.

 

Cytat

AE: Witam bardzo serdecznie pana @Grzegorz Szarak, jednocześnie dziękuję że zgodził się pan udzielić tego wywiadu.

GS: Dzień dobry!

AE: To na wstępie takie pytanie: 
Skąd wziął się pomysł na stworzenie ligi piłkarskiej, prywatne zainteresowanie tą dyscypliną sportu czy też istnieją jakieś inne pobudki?

GS: Szczerze to nie pamiętam. Kiedyś odnalazłem aplikację pozwalającą ustalać turnieje. W Muratyce ówcześnie sport po prostu nie istniał. Postanowiłem opuścić swoją strefę komfortu i poświęcić trochę swojego wolnego czasu, aby zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii muratyckiego sportu i dlatego założyłem Koribijską Super Ligę.

AE: Wnioskują po tym że wielokrotnie jest pan wspominany jako ojciec piłki nożnej w Koribi to zapisanie się w historii sporu się udało.
Nie tęskni pan czasami za czynnym powrotem do tworzenia ligi ?

GS: Nie, wydaje mi się, że obecny prezes KSL sprawuje tę funkcję nieporównywalnie lepiej. Ja sam czułem już trochę wypalenie tym formatem. Mogło to wynikać z fatalnej aktywności oraz brakiem feedbacku.

AE: Czy w momencie tworzenia ligi planowałeś że będzie ona grą dla wielu mieszkańców czy formą narracji tak ja ma to miejsce teraz ?

GS: Chciałem, żeby mieszkańcy mieli możliwość interakcji, jednak z racji na małą liczbę obywateli (2 ze mną) nie miałem w planach zorganizowania gry.

AE: Obecnie w mikroświecie poza piłką nożną oraz wyścigami które organizuje pan Heinz-Werner Grüner inne dyscypliny sportowe są pomijane, czy uważasz że jakaś dyscyplina sportowa mogła by zyskać równie duży rozgłos w świecie ?

GS: Szczerze to nie wiem, ale sport generuję sporą aktywność więc zapewne co jakiś czas będzie wypływać nowa dyscyplina wzbudzająca zainteresowanie.

AE: I ostatnie pytanie. 
Co wprowadziłbyś w przyszłości do ligi aby dodatkowo uatrakcyjnić ją dla oglądających i innych uczestników.

GS: Zapewne możliwość wpływania mieszkańców na losy klubów. Przez aktywność w ramach drużyny, ta zyskiwała by więcej punktów wewnątrz systemu ligowego.

AE: Dobrze, ze swojej strony bardzo dziękuję za wywiad.

GS: Także, bardzo dziękuję! Miłego dnia życzę

 

  • Wow 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij