• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Plan 3 miesięczny Pawłowa


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Obywatele Muratyki,
Mieszkańcy Azymutii,
Szanowni Goście,

Mam zaszczyt w dniu dzisiejszym przedstawić wam planowany rozwój Azymuckiego Ulenu, który de facto świeci pustkami od kiedy mam zaszczyt pojawiać się na forum IV Republiki. Zauważyłem, że regiony w tym kraju są bardzo niedocenione przez Muratykan, a co jest tego powodem? Nie wiem, może brak fantazji? Brak chęci tworzenia contentu, a jedyne wypowiadanie się pod postami, które już są gotowe? Czas pokaże. 
Wracając jednak do meritum mojego planu 3 miesięcznego. Postawiłem sobie za cel następujące kroki, przemianowanie nazewnictwa miast, a także budowa nowych, a wraz z nimi wiosek oraz Gospodarstw Rolnych, które powinny spełnić moje oczekiwania, gdyż większość terenu tego regionu to niziny. Ustanowić nową flagę, która ma dać nowy początek tego regionu, bo jeżeli leżał on odłogiem, to dlaczego kontynuować szczątkowe tradycje, których nie chciało się przenieść rządzącym na nowe forum państwowe. Następnie nakreślić granice gmin i przejść do budowy infrastruktury kolejowej łączącej najpierw miasta gminne, a później miasta całego regionu. Ostatnim i najważniejszym celem jest sprowadzenie tutaj ludzi, aby region, nie był aktywny tylko poprzez nakręcanie jego aktywności przez jedną osobę, a tworząc realnie funkcjonujące społeczeństwo.
Wychodząc poza plan postanowiłem także zbudować Pałac Carskokrólewski, aby przenieść swój dwór na stałe z Brodrii, w której to straciłem obywatelstwo. Następnie zbudować Siły Samoobrony Azymutii, albo inną formację, której siły będą miały za zadanie wspierać Siły Zbrojne Muratyki w ewentualne potrzebie odparcia zbrojnej agresji na ten rejon. Pracę ma zwieńczyć powstanie regionalnych odznaczeń. Nie przedłużając mego wywodu, zabieram się do pracy, a Wy oczekujcie wyników i przyłączajcie się do pracy jeżeli chcecie mieć udział w aktywizacji naszego kraju.


Projekt flagi Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Mapa regionu

spacer.png

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ja tu przyszedłem powiedzieć że to bardzo fajny program ugłem jest i porzucać kilka innych zdań, coby Waksman nie mówił że ta aktywność na obywatela to marna taka. 

15 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Zauważyłem, że regiony w tym kraju są bardzo niedocenione przez Muratykan, a co jest tego powodem? Nie wiem, może brak fantazji? Brak chęci tworzenia contentu, a jedyne wypowiadanie się pod postami, które już są gotowe?

No w przypadku Azymutii to mam takie wrażenie, że chodzi o to że jak tu się coś zaczyna robić to zaraz pojawia się Novak z pretensjami. W sumie jak tu się nic nie robi to też przychodzi Novak z pretensjami. 

15 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

oraz Gospodarstw Rolnych, które powinny spełnić moje oczekiwania, gdyż większość terenu tego regionu to niziny.

Azymutia bazą żywieniową Muratyki? 

16 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Ustanowić nową flagę,

I to jest wspaniały plan! Nowa flaga jest naprawdę ladna. No i wreszcie nie ma w niej tego dwugłowego orła westlandzkiego. 

18 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Następnie nakreślić granice gmin i przejść do budowy infrastruktury kolejowej łączącej najpierw miasta gminne, a później miasta całego regionu.

Moim zdaniem lepiej najpierw połączyć stolicę z głównymi miastami regionów a potem budować koleje gminne, ale ok, może tak będzie lepiej. 

20 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

odparcia zbrojnej agresji na ten rejon.

Powstanie Novakistów ekhem ekhem Powstanie Novakistów. 

Natomiast tak na zakończenie mam pytanie: czy nowe władze Wyspy potwierdzają że Westlandczycy to dominująca grupa etniczna Wyspy? Bo jak tak, to trochę pustawo tam musi być... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joahim von Ribertrop napisał:

Dobry, ja tu przyszedłem powiedzieć że to bardzo fajny program ugłem jest i porzucać kilka innych zdań, coby Waksman nie mówił że ta aktywność na obywatela to marna taka. 

No w przypadku Azymutii to mam takie wrażenie, że chodzi o to że jak tu się coś zaczyna robić to zaraz pojawia się Novak z pretensjami. W sumie jak tu się nic nie robi to też przychodzi Novak z pretensjami. 

Azymutia bazą żywieniową Muratyki? 

I to jest wspaniały plan! Nowa flaga jest naprawdę ladna. No i wreszcie nie ma w niej tego dwugłowego orła westlandzkiego. 

Moim zdaniem lepiej najpierw połączyć stolicę z głównymi miastami regionów a potem budować koleje gminne, ale ok, może tak będzie lepiej. 

Powstanie Novakistów ekhem ekhem Powstanie Novakistów. 

Natomiast tak na zakończenie mam pytanie: czy nowe władze Wyspy potwierdzają że Westlandczycy to dominująca grupa etniczna Wyspy? Bo jak tak, to trochę pustawo tam musi być... 

1. Co do Pana Novaka się nie wypowiem, ponieważ mam szacunek do każdego dopóki mi nie zawinią, nie mniej uważam, że krzyki o Westlandzką Azymutię hamują moje pole do popisu.
2. Tutaj odpowiem tak jak w pierwszym.
3. Czemu nie? Może tworząc Autonomię Azymucką możemy być poważnym konkurentem dla prowincji, które będą o mniejszej niezależności? Tutaj zresztą chciałbym wykorzystać mój v-etatyzm. 
4. Dziękuję ślicznie za opinię o fladze! 🙂
5. Tutaj jeszcze się zastanowimy.
6. Nie wiem, czy Novak chciałby ze mną wojować?

Na ostatnie pytanie odpowiem dłużej;
Tutaj pojawia się problem, bo region jest niezadbany i to strasznie niezadbany, dlatego osobiście uważam, że westlandczycy znaczą jakąś część wyspy, ale na pewno nie większość, a sam będę chciał tworzyć narrację Azymucką, jako naród tutejszy. 😉 

  • Lubię to 3

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

3. Czemu nie? Może tworząc Autonomię Azymucką możemy być poważnym konkurentem dla prowincji, które będą o mniejszej niezależności? Tutaj zresztą chciałbym wykorzystać mój v-etatyzm. 

No i very good. 

53 minuty temu, Piotr Pawłow napisał:

Tutaj pojawia się problem, bo region jest niezadbany i to strasznie niezadbany, dlatego osobiście uważam, że westlandczycy znaczą jakąś część wyspy, ale na pewno nie większość, a sam będę chciał tworzyć narrację Azymucką, jako naród tutejszy. 😉

No jakąś część wyspy na pewno Westlandczycy znaczą, w końcu to jest około 600 000 ludzi. No ale rzeczywiście nie będzie to większość. Dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Joahim von Ribertrop napisał:

No i very good. 

No jakąś część wyspy na pewno Westlandczycy znaczą, w końcu to jest około 600 000 ludzi. No ale rzeczywiście nie będzie to większość. Dziękuję za odpowiedź. 

Wydaje mi się, że naród Azymucki będzie z czasem dominującą częścią mieszkańców tego regionu, a nawet wydaje mi się że Westalandczycy mogą mieć swój wkład w formowanie takowego, bowiem stanowią część tutejszy, a nawet dużą część. Chociaż warto wspomnieć także o osadnikach muratyckich, emigrantów Brodryjskich, bowiem kryzys po którym odebrano mi obywatelstwo doprowadził do tego, że wielu obywateli Imperium Brodryjskiego nie czuje się bezpiecznie pod władzą Iwana... Szkoda, a z drugiej strony mix westlandzko, muratycko, brodryjsko, dehreińsko, uhraińsko, noklezyjski może być bardzo ciekawy. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AleksanderNovak napisał:

Flaga to tragedia. Ale masz prawo robić z Azymutią co chcesz. 

Panie Nowak, z całym szacunkiem ale sam pan używał herb nieistniejącej Serbii, dlatego dlaczego zmodyfikowana i to bardzo zmodyfikowana flaga nieistniejącego Kazachstanu wam przeszkadza? Może i tak się z czasem zmieni? 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AleksanderNovak napisał:

Teraz już nie używam bo chce być bardziej oryginalny. Poza tym co tam robi bodajże litera z cyrlicy? Może mi Pan przedstawić symbolikę flagi? Symbolem Azymutii od zawsze był kangur a nie jakiś gołąb.

Panie Nowak proszę się nie obrażać. Przede wszystkim tak jak wspomniałem, chcę aby region ten ugościli swoją obecnością brodryjscy emigranci, którzy są przerażeni rządami i postępowaniem Cara Iwana. Tutaj też flaga, posiada na lewej części wzór ludowy pochodzący z ruskich wyszywanek jakie noszono w dawnej Rusi Batawskiej, natomiast sama bukwa jać ma symbolizować inteligencję narodu, która chciała reformować społeczeństwo i przywrócić alfabet, który funkcjonował w Brodrii na długo przed Federacją Grutina. Sam jastrząb z szeroko rozpostartymi skrzydłami ma symbolizować aktywność regionu, która to ma przodować w całej Muratyce. 

  • Lubię to 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, AleksanderNovak napisał:

 Co ma Ruś Batawska do Azymutii? Gdy wrócę do domu przedstawię swój projekt który będzie nawiązywał do tradycji, a nie ruskich czy innych rzeczy.

Panie Nowak, z całym szacunkiem ale chyba nie czytacie dobrze ze zrozumieniem. Otworzyłem region na imigrantów, których głównie przybywa z Iwanowskiej Brodrii. Region będzie raczej słowiański, a nie australijski, to drugie. Przede wszystkim podczas rozmowy z Prezydentem zostałem powiadomiony o tym jak wysłał rozwój tego regionu, a raczej jego brak, więc w czym problem utworzyć rzeczywiście ten region, a nie nawiązywać do okresu dwóch postów na krzyż? Jeżeli pana zdaniem nawiązanie do anarchii jest dobre, to proszę to promować, ale wszystkie instytucje oraz projekty mają już przygotowane loga tak jak i godło regionu, które ma symbolikę flagi. 
Ja stawiam na nową silną Azymutie, a poza tym nie widzę supremacji Westlandczyów, którzy są raczej mniejszością, niżeli większością tego regionu. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AleksanderNovak napisał:

spacer.png To moja propozycja flagi.


Aktualnie tak jak powiedziałem, żadna flaga nie będzie funkcjonowała w Azymutii.

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AleksanderNovak napisał:

spacer.png To moja propozycja flagi.

Panie Novak, Pan miał już swoją szansę rozwinięcia tego rejonu. Ba! Żeby to jedną... Co Pan zrobił? Krzyczał po Discordach, że "Azymutia jest westlandzka" i wyrywał ostatecznie status persona non grata. Gada Pan tak o dobrobycie westlandczyków na Azymutii, a nie zrobił Pan nic, żeby ten dobrobyt powiększyć. Jest Pan hipokrytą i bezczelem, że śmie przychodzić tu i wytykać komuś to, że chce coś zrobić po swojemu.

  • Kocham to! 3

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Waksman napisał:

Panie Novak, Pan miał już swoją szansę rozwinięcia tego rejonu. Ba! Żeby to jedną... Co Pan zrobił? Krzyczał po Discordach, że "Azymutia jest westlandzka" i wyrywał ostatecznie status persona non grata. Gada Pan tak o dobrobycie westlandczyków na Azymutii, a nie zrobił Pan nic, żeby ten dobrobyt powiększyć. Jest Pan hipokrytą i bezczelem, że śmie przychodzić tu i wytykać komuś to, że chce coś zrobić po swojemu.

Święte słowa. chciałem wyrazić swoje zdanie, ale Pan Waksman mnie wyręczył. Bo zgadzam się z nim w 100%. 

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Prezydenta popieram w tej części pt. "mogłeś robić a nie robiłeś", ale nie do końca się zgadzam z częścią "dlatego teraz polazł won". Jednak Muratyka to demokracja, więc Novak może sobie pomarudzić. 

 

Ale serio Novak, weź odpuść. Masz cały Westland do zabawy, więc już im zostaw tą Wyspę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skoro ktoś podjął się tworzenia Azymutii i ma na nią pomysł to po co mu to utrudniać? Jak ktoś ma już te swoje trzy grosze do dodania to dodać je z głową i kulturą bez zbędnych przepychanek i wymuszania swojego zdania. Jeżeli była opcja tworzenia Azymutii po swojemu, ale się z tym nic nie zrobiło tylko puszczano słowa na wiatr, to bezsensownym jest teraz wykłócanie się o to że ktoś już sobie wszystko załatwił i się tego podjął.

  • Lubię to 4

Michaił  Grigoriewicz  Pawłow

spacer.png

Marynarz Wielkiej Floty Republiki 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt że ktoś w końcu na poważnie zechciał zając się Azymutią, i pragnę wypowiedzieć na temat flagi wokół której już pojawiło się tyle komentarzy, i wbrew wszystkim muszę przynajmniej częściowo zgodzić się z panem Novakiem. 
Powinniśmy przynajmniej częściowo uhonorować dziedzictwo Westlandczyków na wyspie nie można tak po prostu zapomnieć o ich istnieniu.

Zgadzam się z panem @Michaił Pawłow w kwestii tego że jeżeli ktoś ma pomysł na ulen to powinno mu się pozwolić działać, lecz należy pamiętać że Azymutia nie jest pustą kartką gotową do zapisania, powinniśmy respektować historię Azymuti, bez względu na to czy nam się ona podoba czy też nie. 

Stąd będę optował za przemyceniem na flagę ulenu jakiś smaczków nawiązujących do historii regionu.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem niezwykle rad że pan @Albert Fryderyk de Espada się ze mną w pewnym stopniu zgadza. Również się zgadzam z tym że należy pamiętać o tym, że to nie jest pusty region i należy pamiętać o nich, Tylko trzeba komuś wmuszać na siłę ich istnienie? Skoro ma inne plany działa w tym Ulenie to niech tak działa.  A jak już mówimy o "smaczkach" na fladze, to czy nie można już tej flagi zostawić w spokoju, a utworzyć herb regionu który będzie właśnie nawiązywać do historii regionu? Była cisza na temat Azymutii a gdy się już ktoś podjął prowadzeniem tego Ulenu to nagle zaczynają się głosy że flaga nie taka jak była, że nagle westlandczycy są wielce poszkodowani itp. czas idzie do przodu a nie wstecz, przyszła nowa władza i trzeba to zaakceptować, i tak jak mówię jeśli ktoś ma już te swoje trzy grosze to niech to mówi z głową i kulturą.

  • Lubię to 1

Michaił  Grigoriewicz  Pawłow

spacer.png

Marynarz Wielkiej Floty Republiki 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Dość! Ile można słuchać mamłania co dobre, a co nie? Przede wszystkim, NIKT, nie chciał zajmować się tym regionem do momentu mojego pojawienia, a gdy przyjąłem urząd Prezydenta Azymutii i mam jakieś własne plany nagle wszystkim odpaliła się lampka, jak by to ukrócić i władać po swojemu. Czemu w takim razie nikt nie startował na ten stołek? Co za blisko koryta i wszyscy się bali wziąć to na swoje barki? Jeżeli nikt nie miał chęci teraz to dlaczego teraz mnie ustraja pod siebie? 
Przede wszystkim, w planach mam pisanie pracy magistrackiej w Bialenii odnośnie HISTORII AZYMUTII, to jest pierwsze primo. Drugie primo, mam plan na region według siebie, a to znaczy, że chcę go zrealizować w jak najwyższym stopniu, może w 100%, a może w 300%, nie was to dotyczy, dlaczego więc nagłe poruszenie? I trzecie primo i ultimo, jeżeli ktoś się chce udzielać w sprawie tego regionu, to niech najpierw tu zamieszka, a potem wyraża swoje zdanie odnośnie tego regionu. Smaczki czy tak czy tak tu będą, dlatego że region ten ma swoją historię, ale nie będę opierał tego rejonu pod to jak kto się komu podoba...

Jak zobaczycie pierwsze efekty moich prac, to wtedy proszę o wszelki komentarze.

 

  • Lubię to 1
  • Kocham to! 3

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Również nie rozumiem takiego podejścia. W tym regionie nie działo się dosłownie nic. I za Novaka, i za mnie, i za Augusta. Nie rozumiem więc dlaczego gani się człowieka, który nie dość, że ma pomysł, to jeszcze obiecuje jego realizację. Ba! Już go realizuje. Także apeluję z tego miejsca o zaprzestanie siania jakiejś nieuzasadnionej nienawiści w kierunku Piotra, który robi dobro. To nie on zmieniając flagę czyni źle, tylko robią to ci, którym to nie pasuje. Nie podoba mi się, że obywatelom tego kraju nie podoba się to, że jeden z naszych Ulenów w końcu odżyje bo przyszedł do niego ktoś, kto ma faktycznie jakiś plan, a nie tylko szczeka gdzie popadnie...

  • Kocham to! 3

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezydencie, znam to dobrze. Każdy potrafi pyszczyć, ale samemu już coś zrobić ciężej... No cóż, osądzą mnie jak odejdę z Muratyki. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Joahim von Ribertrop napisał:

Co pyszczyć, co pyszczyć? Nie ważne czy było, jest czy będzie pusto, własne zdanie może mieć każdy! A to że je wyraża teraz? No jest jak jest. 

Zgadzam się, że można mieć własne zdanie, ale teraz wypowiem się niestety jak jeden z Brodryjskich Carów… Miał swoje 5 minut i ich nie wykorzystał.

Planów nie będę zmieniał dla kogoś. 😉 

  • Lubię to 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij