• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w IV Republice Muratyki.
Czym by się chciał pan u nas w państwie zająć? Polityka, Wojsko, Ekonomia? A może ma pan jakieś nietypowe zainteresowania i chciałby je tutaj rozwijać? 🙂 

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Witam serdecznie w IV Republice Muratyki.
Czym by się chciał pan u nas w państwie zająć? Polityka, Wojsko, Ekonomia? A może ma pan jakieś nietypowe zainteresowania i chciałby je tutaj rozwijać? 🙂 

Trudno na ten moment stwierdzić czym chciałbym się zająć. W kręgu moich zainteresowań mikronacyjnych przeważa shitposting, buta i czepialstwo, ale mógłbym czasem konstruktywnie zangażować się w dziedzinie szeroko pojętej kultury, gdyż nie przepadam za pełnieniem funkcji publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Salvador Estela Sonnero napisał:

Trudno na ten moment stwierdzić czym chciałbym się zająć. W kręgu moich zainteresowań mikronacyjnych przeważa shitposting, buta i czepialstwo, ale mógłbym czasem konstruktywnie zangażować się w dziedzinie szeroko pojętej kultury, gdyż nie przepadam za pełnieniem funkcji publicznych.

Kultura? To cudownie, a czym interesuję się Pan najbardziej? Przydałby mi się ktoś, kto umie stworzyć jakiś konstruktywny kontent właśnie w zakresie tradycji itp. 😉 

  • Lubię to 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent.png

Witam Szanownego w IV Republice Muratyki!

Zaprawdę, pańskie powitanie jest najoryginalniejszym na jakie kiedykolwiek przyszło mi odpowiadać. Ujmuje za serce! Cieszę się, że przybył do nas ktoś, kto lubuje się w kulturze. Ta muratycka jest słabo rozwinięta ze względu na krótki czas istnienia kraju, także ma Pan pełne pole do popisu w kwestii jej rozwijania 😉

Zachęcam z tego miejsca do pozostania z Nami na dłużej, zadawania pytań, a także do złożenia wniosku o obywatelstwo.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heinrich von Wattzau napisał:

Witaj, my to się znamy? Nie wiem już sam.

Przepraszam, że pominąłem odpowiedź. Według mnie nie. Nie mieliśmy okazji współpracować.

 

 

1 godzinę temu, Waksman napisał:

Prezydent.png

Witam Szanownego w IV Republice Muratyki!

Zaprawdę, pańskie powitanie jest najoryginalniejszym na jakie kiedykolwiek przyszło mi odpowiadać. Ujmuje za serce! Cieszę się, że przybył do nas ktoś, kto lubuje się w kulturze. Ta muratycka jest słabo rozwinięta ze względu na krótki czas istnienia kraju, także ma Pan pełne pole do popisu w kwestii jej rozwijania 😉

Zachęcam z tego miejsca do pozostania z Nami na dłużej, zadawania pytań, a także do złożenia wniosku o obywatelstwo.

Towarzyszu Prezydencie!

Pożyjemy, zobaczymy, spełnimy wymogi, pomyślimy i się albo kogoś zgłosimy oraz postaramy się nie dać nogi, bo wcale nieskromne są muratyckie progi.

Edytowane przez Salvador Estela Sonnero
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Salvador Estela Sonnero napisał:

spełnimy wymogi

Wymogów jakiś wygórowanych nie ma, także bez stresu 😂

Świetnie szanownemu idzie rymowanie tak swoją drogą... Może zostanie Pan raperem? 🤔

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Waksman napisał:

Wymogów jakiś wygórowanych nie ma, także bez stresu 😂

Świetnie szanownemu idzie rymowanie tak swoją drogą... Może zostanie Pan raperem? 🤔

Raperem raczej nie zostanę, ale mogę kiedyś pomyśleć nad tomikiem czy instytutem poezji.

Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instytut poezji brzmi dobrze. Jeszcze jak powstanie Bank Mikronacyjny to będzie można zbić nie małe kokosy na sprzedaży tomików rymowanych wierszy. Ja bym kupował! 😁

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij