• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Rojalistyczna Partia Muratyki


Rekomendowane odpowiedzi

>:O

Toż to jest zdrada! Dobra, to umawiamy się tak. Wy pędzicie, a ja dostarczam towar w cysternach koleją, może być? 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem jak się podzielimy pracą, ale wiem że będzie dobrze. W każdym razie etatyzm i socjalizm wydaje mi się najlepszą drogą, ponieważ każdy post ma generować pieniądze w tym banku mikronacyjnym, dlatego jak zostanę Prezydentem będę chciał zmierzać w te stronę, aby naród wspólnymi siłami budował produktywne wypowiedzi, prowadził działalności gospodarcze, udzielał się na Uniwersytecie, bo im lepsza będzie wypowiedź tym lepszego efektu możemy się spodziewać. 

Cieszyłbym się jakby rozchulało to wszystkie chwilowe aktywności, które mogą być naprawdę dobre. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie wiem czy każdy post z osobna ma generować jakiś przychód. Wiem, że użytkownik będzie nagradzany pieniędzmi za aktywność, ale w jaki sposób i w jakich przypadkach to nie mam pojęcia. Odsyłam tutaj do @Helwetyk.

2 minuty temu, Piotr Pawłow napisał:

aby naród wspólnymi siłami budował produktywne wypowiedzi, prowadził działalności gospodarcze, udzielał się na Uniwersytecie, bo im lepsza będzie wypowiedź tym lepszego efektu możemy się spodziewać. 

❤️ Masz w tym moje wsparcia (zakładając, że wygrasz wybory; chociaż nawet jak nie wygrasz to i tak będziemy produkować quality content 😄)

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto wygra, Ojcem narodu jesteś Ty, ale kto zostanie jego katechonem? To już zależy ode mnie, czy będę walczył czy oddam komuś ten zaszczyt, ale znając siebie ja nie poddaję się bez walki, także naród może oczekiwać nowych zmian, których siłowo nie będę wprowadzał, a raczej w sposób liberalny, który zdążyłem już pokazać w Brodrii, to co chcę osiągnąć i jakim sposobem. Niestety na moje nieszczęście mój kochany Sierpień dał mi tak aktywnościowo w dupę, że musiałem zrezygnować zajmowanego stanowiska.

Mając nadzieje, że zwyciężę pierwszymi krokami będzie korekta konstytucji ustaw, dekalkizacja narodu, bo sam dobrze wiem, że chciałbyś aby to nastąpiło, może nawet zaproponuję upiększenie naszego godła? Nie wiem jeszcze, następnie będzie trzeba przejść w stronę mojej pracy, czyli tworzenia elity Muratyckiej, po co? Po to właśnie, aby docenić ludzi, którzy włożyli w ten kraj ogrom czasu i pracy, mam nadzieję, że medale ukończymy do 24 Grudnia, to może nadasz jakieś obywatelom, a przynajmniej do końca Twojej kadencji, żeby zwycięzca w wyborach mógł nadać coś Tobie, jako temu, kto ten naród postawił na nogi.

Kwestia Armii też jest bardzo ważna i czekam, kiedy Wódz się za nią weźmie. Ewentualnie, kiedy zwróci się do mnie o pomoc, której chętnie udzielę, ponieważ bezpieczeństwo Muratyki nie leży tylko w rękach Prezydenta, czy Dowódcy, a całego narodu, który powinien wspólnym nakładem sił kreować swoją strukturę bezpieczeństwa, bo jeżeli nie naród, to kto inny będzie bronił swojego kraju w najczarniejszych momentach przyszłości? W końcu nie jesteśmy Watykanem i nie mamy swojej armii najemników ze Szwajcarii. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja może i stworzyłem Muratykę, może i faktycznie jestem w niej non stop, ale osobiście nie uważam się za Ojca Narodu. Bardzo dziękuję za ten tytuł, no ale co zrobię. Muratykę w okresie swojego istnienia tworzyło wiele osób (Alfred wróć!) także to jest zasługa tych wszystkich, którzy tu siedzieli i tworzyli. Ja tam jestem skromny, mnie takie tytuły nie potrzebne, tak samo jak odznaczenia 😄

Ale tak, ordery chcę skończyć nawet do końca tego tygodnia (do środy mam wolne, także będziemy tworzyć), potem napisać ustawę i ją uchwalić, żeby była podstawa prawna. A co do dalszych punktów twojego programu to tak jak mówiłeś - wyjdzie w praniu. Wiedz w każdym razie, że jesteś na dobrej drodze do stworzenia naprawdę ciekawej i atrakcyjnej opcji politycznej, której ja będę się aktywnie przyglądał. Powodzenia!

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gospodarki to też czekam na system bankowy. Ale jestem kapitalistą, więc się chyba nie dogadamy. 😉 Ale z kolejnej strony o gospodarce wiem tyle co o medycynie. Troszkę, ale nie za dużo.

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jeżeli każdy będzie robił na swój własny pożytek tj. działa gospodarka kapitalistyczna, to daleko sami nie zajadą, ale mogę się oczywiście mylić. Wydaje mi się, że w społeczeństwach, z którymi mamy do czynienia tu w mikroświecie są bardziej socjalistyczny/solidarne, niżeli te realistyczne, gdzie na każdym kroku widoczny jest wyścig szczurów, które walczą o dobro swojego tyłka. Wspólna praca generuje zysk poszczególnych jednostek, a zarazem cały dochód narodu, bez wspólnej pracy PKB nie będzie rosło przez jedną osobę, która zrobi słabej jakości 100 postów... Lepiej zrobić dziennie 5/10 ewentualnie 20 postów, które swoją objętością pobiją inne tak zwane gównoposty.

Samo społeczeństwo wydaje mi się, że trzeba przedstawiać inaczej, ponieważ elita to nie będzie banda gburów, która zajmuje wysokie stanowiska, a nic nie wnosi. Elitą się jest tak długo jak pokazuje się, w którą stronę powinien podążać naród, kraj, grupa etc. etc., dlatego tak jak wspomniałem, przy tytułach mają być one ruchome, bo nie zawsze ktoś będzie zasługiwał na chwalenie się swoim tytułem skoro jego praca wygląda na zasadzie "Buduję", czy innego tego typu nieużytecznego postingu gównopostów. Moja wizja elity narodu to przykład przodowników pracy, przykład tych, którzy pracują dla dobra Republiki Muratyckiej, a nie banda zdziadziałych betonów siedzących na tych samych stanowiskach, chociaż dobry prezydent piastujący aktywnie i sensownie założmy 5/6 kadencję z rzędu też nie jest zły, gorzej kiedy zamienia się w ten tak zwany beton i muruje kraj pod siebie.

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie teraz naszło w sumie apropo tych betonów. Beton niekoniecznie musi być zły. Może prowadzić nowych obywateli za rękę, pokazywać im całą zabawę i zachęcać do podejmowania samodzielnych działań. Bo taki np. "bialeński beton" wyróżnia się tym, że działa tylko i wyłącznie w swoim gronie i adoruje siebie na wzajem wymieniając się rotacyjnie stołkami (albo w ogóle trzymając je tylko dla siebie). Także taki wysoki tytuł, takie zrobienie "elity" wcale nie może wyjść tak źle jak może się nam to wydawać, jeśli ta "elita" nie będzie uważała się za nie wiadomo kogo, a jej działania nie będą zniechęcać innych do działania.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezydencie, z całym szacunkiem ale przestańmy z tym docinaniem Republice Bialeńskiej, skupmy się na sobie. Naszym celem jest zbudować silne i aktywne społeczeństwo.

Bardzo się cieszę, że zrozumiał Pan mój plan na wprowadzanie elity narodu, bowiem to My "starzy" ewentualnie zasłużeni mikronauci powinniśmy prowadzić młodzież Polinu za rękę, aż do momentu, gdy nauczą się sami funkcjonować w tym skomplikowanym dla wielu świecie. Najważniejsze to zrobić twarz ciepłych i otwartych ludzi, którzy przyjmują nowych ludzi do swojego społeczeństwa i zaznajamiają ich z zasadami tego niezwykle pokręconego miejsca, gdzie można być jednocześnie Królem i Prezydentem, albo żonatym duchownym, co w życiu realnym się nie zdarza. Mam nadzieje, że poparcie Pawłowa rośnie. 😉 

  • Kocham to! 1

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych wydarzeniach w Carstwie Brodryjskim i Republice Bialeńskiej, zauważyłem, że Integracja Nordacka jest tylko zwykłą kulą u nogi, dla naszego państwa. Na każdym kroku jesteśmy uznawani za gorszych, przez wygląd forum, przez to kto tu działa i tym podobne. Stare zabetonowane państwa Nordaty w tym momencie prowadzą jakąś dziwną politykę "racji", która w tym momencie obraca się przeciwko nim. Jako Rojalistyczna Partia Muratyki wycofujemy nasze poparcie dla sprawy pod roboczą nazwą "Integracja Nordacka", zamiast tego skupimy się na umowach z poszczególnymi państwami, którym zależy na dwustronnej współpracy, zrozumieniu i budowie przyjaźni na ludzkich wartościach, a nie na wzmacnianiu swego beton o kolejnych ludzi, którzy nic nie robią poza budowaniem własnych folwarków, w cudzych państwach. 

  • Lubię to 2

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zwrócenie się w stronę monarchii jest raczej, dlatego gdyż jestem Brodryjskim Imigrantem do tego państwa i staram się tutaj znaleźć jakiś konsensus, między republiką, a monarchią. Z jednej stronie zależy mi na karierze w innym państwie, a z drugiej strony chcę także, aby żyło się wszystkim dobrze, bo nie tylko Republikanie działają w tym kraju. 

Zresztą można doszukiwać się analogii w historii Muratyckiej, której wydział powinien niedługo powstać na Uniwersytecie Zwierzogrodzkim, w każdym razie moja wizja jest jeszcze bardzo płynna i nie ma wyznaczonych swoich ram jak mało będzie republikańska i jak bardzo monarchistyczna, bowiem trzeba wyczuć jeszcze balans, który będzie pasował wszystkim. 😉 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wygląda to na szukanie nowej formuły, tylko dlatego, że domniemuje się zbyt małą różnorodność. Jest pewna słuszność w tym postępowaniu, ale ciężko mi stwierdzić, czy znajdzie to odpowiednie poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Salvador Estela Sonnero napisał:

Jak na razie wygląda to na szukanie nowej formuły, tylko dlatego, że domniemuje się zbyt małą różnorodność. Jest pewna słuszność w tym postępowaniu, ale ciężko mi stwierdzić, czy znajdzie to odpowiednie poparcie.

Wydaje mi się, że jednak znajdzie poparcie w nadchodzących wyborach, ponieważ w Polinie zauważyłem jedną małą zależność. Ludzie nie głosują tu na partię, a na człowieka, tego kto tak de facto będzie rządził państwem, to nie real i nie partia polityczna Pana z Kotem, a Wirtual, gdzie ludźmi rzadko kiedy kierują partie. Może nie wprowadzi połowy swojego programu, ale Ci którzy będą pełnili wysoki państwowe stanowiska i tak pokarzą jak prestiżowym miejscem jest Rojalistyczna Partia Muratyki, szczerze mówiąc to nawet nie interesuje mnie to jak będą patrzyli na naszą partię, a wyłącznie jej prestiż i skład, którego nie powstydzę się wystawiając na wybory. 😉 

Zresztą sama partia nie będzie skupiała tylko monarchistów, ponieważ chciałbym stawiać na Monarchistów, Centrowców i Centroprawicę, także drzwi na każdego normalnego obywatela są otwarte. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Natasya Åsa Waksman-Dëter von Sarm napisał:

Gdzie można się wpisać? A dobra wpisuję się!

Cieszę się z Pani wyboru! Dzisiaj będę rejestrował Rojalistyczną Partię Muratyki, tam będą wnioski o przyjęcie do partii. Nie mniej, już przyjąłem Panią i będzie można to zweryfikować na liście członków partii. 🙂 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak w przypadku Pani Waksman, dziś w liście członków pojawicie się oboje. 🙂

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 00:16, Waksman napisał:

To znaczy nie wiem czy każdy post z osobna ma generować jakiś przychód. Wiem, że użytkownik będzie nagradzany pieniędzmi za aktywność, ale w jaki sposób i w jakich przypadkach to nie mam pojęcia. Odsyłam tutaj do @Helwetyk.

Obecne założenie jest takie, że raz dziennie zliczane będą wypowiedzi danego mieszkańca z poprzednich 24 godzin. Następnie suma ta zostanie spierwiastkowana i będzie stanowiła podstawę do wypłaty wynagrodzenia.

  • Lubię to 1

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helwetyk napisał:

Obecne założenie jest takie, że raz dziennie zliczane będą wypowiedzi danego mieszkańca z poprzednich 24 godzin. Następnie suma ta zostanie spierwiastkowana i będzie stanowiła podstawę do wypłaty wynagrodzenia.

Czyli jak rozumiem, długość postów nie będzie miała znaczenia, a tylko ilość nabitych każdego dnia? Jeżeli tak, to trochę będzie szkoda tych, którzy piszą wręcz książki na forum, no cóż, czyli pewnie każdy będzie się zabijał i pisał jak najwięcej jak najkrótszych wypowiedzi, ażeby być bogatszym. 😄 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Piotr Pawłow napisał:

Czyli jak rozumiem, długość postów nie będzie miała znaczenia, a tylko ilość nabitych każdego dnia? Jeżeli tak, to trochę będzie szkoda tych, którzy piszą wręcz książki na forum, no cóż, czyli pewnie każdy będzie się zabijał i pisał jak najwięcej jak najkrótszych wypowiedzi, ażeby być bogatszym. 😄 

Tak; tu nie ma dobrej metody. Skrypt zliczający długość wypowiedzi — co jest wykonalne — byłby całkowicie ślepy na wymagające zauważalnie większego nakładu pracy własne grafiki czy publikacje w formacie PDF. Z drugiej strony, zachęcałby do znanego i lubianego dokonywania przedruków z Wikipedii. Automat nigdy nie zastąpi aparatu państwowego, nawet nie powinien. „Sposobem” na spamerów ma być pierwiastek, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to i górny limit.

Edytowane przez Helwetyk
  • Lubię to 2

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Helwetyk napisał:

Tak; tu nie ma dobrej metody. Skrypt zliczający długość wypowiedzi — co jest wykonalne — byłby całkowicie ślepy na wymagające zauważalnie większego nakładu pracy własne grafiki czy publikacje w formacie PDF. Z drugiej strony, zachęcałby do znanego i lubianego dokonywania przedruków z Wikipedii. Automat nigdy nie zastąpi aparatu państwowego, nawet nie powinien. „Sposobem” na spamerów ma być pierwiastek, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to i górny limit.

Zgadzam się Helwetyku, no szkoda, że będziemy liczeni wszyscy w jednakowy sposób, niezależnie od nakładu pracy jaki wykonamy, ale w końcu nie od razu Rzym zbudowano. 😄 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Joahim von Ribertrop napisał:

Dzień dobry, ja bym się chciał do Partii zapisać. 

Z wielką przyjemnością Pana przyjmuję! 🙂 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij