• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powitanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem Jüri Aaslaid, bardzo miło mi zostać mieszkańcem Muratyki. Interesuję się dziennikarstwem oraz muzką. Mam plan założyć swoją stację radiowo-telewizyjną oraz utworzyć narodowy konkurs piosenki.

juri_aaslaid.jpg

Edytowane przez Jüri Aaslaid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent.png

Serdecznie witam w IV Republice Muratyki!

Cieszę się, że postanowił Pan do nas zawitać. Mam nadzieję, że zostanie Pan z nami na dłużej 😄

Dziennikarstwo, cudownie! Nie powiem, że jakaś konkurencja dla telewizji państwowej się przyda, będę wyczekiwał z niecierpliwością. Narodowy konkurs piosenki? Coś a'la Eurowizja, tak?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, koordynator do Our Sound by się u nas przydał, bo nigdy w sumie nie braliśmy udziału w takim przedsięwzięciu. Ja ze swojej strony życzę powodzenia i służę ewentualną pomocą. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania proszę śmiało pytać.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zająłbym się koordynacją z Our Song, byłaby to dla mnie idealna pozycja. Nad konkursem zdążyłem się już zastanowić, myślę że byłaby to nazwa "Muratyka Decides", ale jeszcze nie jest to ostateczna nazwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję się Panu najpierw skontaktować z kimś od Our Sound. Problem w tym, że nie mam pojęcia kto się tym teraz zajmuje. A nie lepiej byłoby zrobić najpierw coś na skalę lokalną? Chociażby na naszym kontynencie, ot taki lokalny konkurs 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jüri Aaslaid napisał:

Mógłbym spróbować zająć się międzynarodowym konkursem naszego kontynentu, myślę że nie powinno być problemu z zainteresowaniem innych państw.

Cudownie. Jak tak myślę to takie kraje jak Bialenia, Brodria, Suderland czy Insulia (R.I.P ZP [*]) powinny się zainteresować konkursem. Nie wiem jak z Winkulią... Tam ego niejakiego Wespucciego może stanąć na przeszkodzie udziału tego kraju w konkursie, wszakże Pan Wespucci swego czasu próbował organizować analogiczny konkurs, w większości z marnym skutkiem.

Jeśli chodzi o promocję wydarzenia to chętnie pomogę. Nie spieszmy się jednak z jego organizacją, trzeba wszystko na początku dobrze zaplanować tak, żeby w oczach zagranicy wydarzenie wyglądało na profesjonalne, a nie jakiś misz-masz na szybko.

Panu zaś polecam złożyć wniosek o obywatelstwo i zaangażować się najsampierw w życie Muratyki. Kulturalne czy gospodarcze czy inne - to już zostawiam Panu 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij