• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Modernizacja Symbolów Państwowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2 czerwca składam propozycje drobnej zmiany niektórych elementów państwowych. Zacznijmy od godła. Prawdopodobnie niektórzy wiedzą, że Hawiland ma 2 godła, ale nie wiadomo do końca które jest oficjalnie. Rozwieje wątpliwości, to jest oficjalne: https://wiki.mikronacje.info/Królestwo_Hawilandu#/media/Plik:Polotno-removebg-preview.png, a to zastępcze: http://nordata.pl/assets/img/emblem/Hawiland.png. Sądze że Hawiland powinien dla ułatwienia zrobić reformę tego tematu, i zatwierdzić oba godła jako oficjalne, a nie jako jedno główne 2 zastępcze. Składam też propozycje zmiany lekko kolorów flagi (propozycja poniżej.) Niniejszym otwieram Parlamentarne głosowanie dla Posłów Hawilandzkich - tj. Ja, Voloslav i Bolesław, ewentualnie sam Król, ale on aktualnie jest na urlopie, więc potem od nas pójdzie to do niego. Co do flagi, poprawiłem kolory i dopracowałem ją, bo we wcześniejszej np. linie są nie równe.

1069913278_Beztytuu.png.eb22f3d6c3a82dfc3f0e31db29728124.png

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic

przepraszam że się wtrące, ale w wyborach na rząd Wolny Postan miał 5%, czyli jeden możliwy mandat, czyli mógłbym de facto powołać siebie na posła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Roman Octopic napisał:

przepraszam że się wtrące, ale w wyborach na rząd Wolny Postan miał 5%, czyli jeden możliwy mandat, czyli mógłbym de facto powołać siebie na posła?

tak, ale nie zgłosiłeś tego do mnie, napisz na pv na discordzie do @Aleksander von Kruk i się z nim dogadaj teraz

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2023 o 21:08, Aleksander von Kruk napisał:

W takim razie ustawa wchodzi z dniem 7.06.2023 o godzinie 21:30. (wszystkiego najlepszego z okazji v-urodzin XD)

dzięki

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij