• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Początek Nowych Reform


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się w pełni, tylko jeśli dobrze pamiętam, to chyba Bialenia lub Brodria miała. Chyba, że mimo wszystko bierzemy melodię.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób nasz własny. Bo niestety żadnej własnej melodii nie mamy zrobionej, a nie wydaje mi się, że ktoś umie wśród naszych obywateli.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w sumie Towarzysz zaproponować, jeżeli coś Towarzysz ma, albo zna kogoś itd. W przeciwnym razie wydaje mi się, że musimy jednak zastosować już istniejącą melodię.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak możemy jak najbardziej zrobić, tylko chodzi mi właśnie o samą melodię. Jaka to może być melodia, do której podłożymy własny tekst.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, przydałoby się może w jakiś najbliższy czas, z uwagi na konieczność umieszczenia go wtedy w ustawie. Aczkolwiek to zależy, jak długo też ustawe by się pisało. Może uda mi się napisać ustawę o symbolach minimum do jutra, jednakże może być, że później dopiero skończę.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to może ja rozpocznę od siebie, jakie propozycje proponowałbym na hymn nasz (oczywiście tylko melodia na ten moment):

 

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, to wiem, tylko trzeba zatem znaleźć. Jeżeli Towarzysz coś znajdzie, to proszę tutaj dać znać. Ja też staram się myśleć i znaleźć dobre melodie na hymn.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, poza tym jeszcze:

to już żadne piosenki nie przychodzą mi do głowy. Przeszukałem chyba z 50 ponad utworów radzieckich, jakie tylko kojarzyłem, pamiętałem, miałem zapisane i żadne poza tymi powyższymi niezbyt się nadają.

Więc którą zatem wzielibyśmy?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co? A tak poza tym, to nie musimy brać tej piosenki "Pożegnanie Słowianki", zawsze możemy inną wziąć, jak chociażby Hymn ZSRR.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daragije druzja,
Może i nie jestem "czerwony", może i nie jestem obywatelem Czesnoradu, ale jeżeli jest taka możliwość to dosiadł bym się do tych obrad, poobserwował jakie kroki zostały poczęte dla ratowania waszego kraju, a i sam bym dorzucił swoje pomysły.

Jeśli można wiedzieć, co dokładnie zostało już obrane? Jakie kroki zostały wykonane dla ratowania waszego kraju? 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piotr Romanow napisał:

Daragije druzja,
Może i nie jestem "czerwony", może i nie jestem obywatelem Czesnoradu, ale jeżeli jest taka możliwość to dosiadł bym się do tych obrad, poobserwował jakie kroki zostały poczęte dla ratowania waszego kraju, a i sam bym dorzucił swoje pomysły.

Jeśli można wiedzieć, co dokładnie zostało już obrane? Jakie kroki zostały wykonane dla ratowania waszego kraju? 

Republika Socjalistyczna Czesnoradu zostanie zastąpiona Związkiem Kolektywistycznych Republik Rad, który będzie składać się z Kucelgradzkiej Kolektywistycznej Republiki Rad i Czesnoradzkiej Kolektywistycznej Republiki Rad. Ponadto odrano już flagę i godło, które prezentują się następująco:

Flaga ZKRR4.png

Herb ZKRR7.png

Dodatkowo wybrano również melodę na hymn i będzie nią:

Jedyne na co w sumie ja czekam, za nim przygotuję pierwszą ustawę, będącą pierwszym krokiem do reformy Czesnoradu w państwo federalne, jest tekst hymnu.

 

 

  • Kocham to! 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Drenin, a czy Międzynarodówka nie będzie lepszym pomysłem na melodię hymnu? Jednak hymn ZSRR, a także nieistniejącej Rosji nie jest dobrze odbierana w świetle aktualnych nieistniejących wydarzeń na Ukrainie. Sugerowałbym się wstrzymać i dopiero te melodię wstawić w momencie, gdy zakończy się ten akt żenady. 😄

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma w sumie Towarzysz rację, choć tutaj też zależy od decyzji Towarzysza Molotina. Aczkolwiek jeśli dobrze pamiętam, to chyba aktualnie Bialenia ma też ten sam utwór.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że nie wiedziałem. Jeśli Towarzysze chcą nie będę mieszał, ale sami rozumieć jak to wszystko teraz wygląda. 

Piotr Grigoriewicz Romanow
II Prezydent IV Republiki Muratyki
Marszałek Wielki Sejmu II kadecji
Były Prezydent Uleński Azymuckiego Ulenu

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij