• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Początek Nowych Reform


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, wymyśliłem coś, choć nie ukrywam, że zrobione to zostało przeze mnie trochę brutalnie, ale czasami najwyraźniej to daje ciekawe efekty:

Herb ZKRR6.png

 

Herb ZKRR7.png

 

Herb ZKRR8.png

 

Herb ZKRR5.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale teoretycznie nie ma w żaden sposób unormowanych zasad podziału map i teoretycznie każdy kraj może uznać sobie, że przez niego przechodzi południk 0.

Co do samego południka, to de facto przez Czesnorad przechodzi nieskończenie wiele południków, ale nie koniecznie są to główne południki.

A poza tym, to też tylko artystycznie. Mogę to w razie czego zmienić, ale chciałbym poznać, który graficznie styl pasuje, czy z takim cieniem, czy nie itd. A jak tego się dowiem, to mogę wysłać zmodyfikowaną trochę mapę, aby Czesnorad mniej więcej, powiedzmy, że leżał poprawnie.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie tak jak powiedziałem, to mogę to zrobić. Tylko nie chciałbym robić kolejnych czterech wersji godeł. Więc jeżeli któreś już Towarzysza zainteresowało, wtedy tylko to konkretne zmodyfikuję.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, bo o ile ląd mogę obracać, gdyż do tego używam generatora na internecie, tak południki to jest zdjęcie, którego niezbyt mogę zmienić.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, akurat tego już nie jestem w stanie zrobić, więc możemy to przyjąć. Ewentualnie mogę Czesnorad przenieść bardziej na środek do tej kratki:

image.png

Ale inaczej nie jestem już w stanie tego z edytować. To zatem jak? Bierzemy tą wersję, którą już tu wysłałem, czy spróbować to jeszcze zmienić?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być zatem tak? Jest najbliżej środka, a przy tym, jest przedstawiony w całej okazałości. W Jakbym miał umieścić go z kolei na środek globu, to zostałby zasłonięty, więc proponuję te:

Herb ZKRR7.png

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę się zapytać gdyż tempo obrad jest wielkie że spuszczenie wzroku na kilkanaście minut to szereg nowo podjętych decyzji. 

Zatem skoro Czesnorad zmienia się w państwo federacyjne jak będzie wyglądał podział administracyjny. Czy Czesnorad już jako republika związkowa zachowa pełnię obecnych terytoriów czy moze zostanie podzielony względem podziału administracyjnego gdzie pomniejsze regiony zostaną wywyższone do statusu osobnych republiki.

Nie powiem że wpierw myślałem że to jedynie rebranding nazwy i symboli, ale gdy zadałem sobie pytanie "Po co Czesnorad ma się zmieniać w federację skoro nie ma z kim jej dzielić". Stąd też jedynym sensownym obrotem spraw wydał mi się podział obecnego państwa na mniejsze podmioty. 

Mogę oczywiście źle wnioskować i wtedy najwyżej ktoś mnie poprawi.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Teraz muszę się zapytać gdyż tempo obrad jest wielkie że spuszczenie wzroku na kilkanaście minut to szereg nowo podjętych decyzji. 

Zatem skoro Czesnorad zmienia się w państwo federacyjne jak będzie wyglądał podział administracyjny. Czy Czesnorad już jako republika związkowa zachowa pełnię obecnych terytoriów czy moze zostanie podzielony względem podziału administracyjnego gdzie pomniejsze regiony zostaną wywyższone do statusu osobnych republiki.

Nie powiem że wpierw myślałem że to jedynie rebranding nazwy i symboli, ale gdy zadałem sobie pytanie "Po co Czesnorad ma się zmieniać w federację skoro nie ma z kim jej dzielić". Stąd też jedynym sensownym obrotem spraw wydał mi się podział obecnego państwa na mniejsze podmioty. 

Mogę oczywiście źle wnioskować i wtedy najwyżej ktoś mnie poprawi.

Z obecnych terytoriów Czesnoradu zostanie wydzielona jedną, mniejsza republika. Naszym głównym celem będzie bardziej internacjonalistyczne podejście do polityki.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Czyli powstanie związek republik z tylko jedną republiką. Się porobiło.

Nie, nie o to chodzi. Rzecz w tym, że na jednej wyspie są de facto dwie narodowości (bo czesnoradczycy mieliby być Słowianami) i zamysł jest taki, że z obecnej republiki wyodrębni się drugą - Kucelgradzką Republikę i będzie funkcjonować jednocześnie wraz z Czesnoradzką Republiką. Więc na szczęście, dzięki takiej różnorodności, jesteśmy w stanie utworzyć związek dwóch państw.

  • Lubię to 1

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Robert Drenin napisał:

Nie, nie o to chodzi. Rzecz w tym, że na jednej wyspie są de facto dwie narodowości (bo czesnoradczycy mieliby być Słowianami) i zamysł jest taki, że z obecnej republiki wyodrębni się drugą - Kucelgradzką Republikę i będzie funkcjonować jednocześnie wraz z Czesnoradzką Republiką. Więc na szczęście, dzięki takiej różnorodności, jesteśmy w stanie utworzyć związek dwóch państw.

To ma już więcej sensu. Tylko kto zajmie się tym nieszczęsnym Kucelgradem, ostatni pretendent po głośnych zapowiedziach gdzieś czmychł i na następcę się nie zanosi.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Włodzimierz Molotin napisał:

Jest git.

To świetnie. To zatem możemy jeszcze co nieco powiedzieć o hymnie najwyżej, jeżeli mielibyśmy w planach zmienić go.

6 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

To ma już więcej sensu. Tylko kto zajmie się tym nieszczęsnym Kucelgradem, ostatni pretendent po głośnych zapowiedziach gdzieś czmychł i na następcę się nie zanosi.

Ciężko powiedzieć. Podobnie jak z resztą nie wiadomo, kto mógłby wtedy zarządzać Czesnoradem jako Republiką składową. Ale to zobaczymy, może jednak okaże się, że niektórzy obywatele wyrażą chęć, aby zarządzać jedną z tych Republik. W przeciwnym wypadku albo pozostaną Vacaty na tych miejscach, albo tradycyjnie Towarzysz Molotin weźmie jedną Republikę, a ja drugą pod zarządzanie.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij