Jump to content

Orędzie Króla Hawilandu z okazji Rocznicy Powstania Postanu


Recommended Posts

ORĘDZIE Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA POSTANU

 

Drodzy Obywatele Hawilandu i Postanu,

Dziś, w dniu 19 maja 2023 roku, z wielką radością i dumą obchodzimy rocznicę założenia Postanu. Chciałbym przekazać najszczersze i serdeczne życzenia wszystkim obywatelom Postanu, którzy wraz z nami świętują ten wyjątkowy dzień.

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że Postańczycy i Hawilandczycy tworzą tak silne więzi i są zżyci w duchu współpracy i przyjaźni. Nasze wspólne wartości i aspiracje sprawiają, że nasze relacje są niezwykle cenne i wzmacniają nas jako naród.

Postan to miejsce o bogatej historii, pięknej kulturze i przepięknej przyrodzie. Wasza determinacja i pasja w budowaniu Terytorium Postanu są godne podziwu. Podziwiam Waszą zdolność do przemiany i rozwijania się, tworząc jednocześnie silne więzi z Hawilandem.

W tym wyjątkowym dniu rocznicy założenia Postanu, chciałbym złożyć najgorętsze gratulacje wszystkim obywatelom za osiągnięcia, jakie udało się wam zrealizować przez ten czas. Wasza praca, poświęcenie i determinacja stanowią fundament naszego wspólnego sukcesu.

Niech ta rocznica będzie okazją do świętowania waszych osiągnięć, wspomnień i przyszłych marzeń. Razem, jako jeden naród, mamy potencjał, by budować lepszą przyszłość, wspierając się nawzajem i trzymając się zjednoczeni.

Z całego serca dziękuję Wam, obywatelom Hawilandu i Postanu, za waszą wiarę, lojalność i poświęcenie. Niech nasze więzi stają się jeszcze silniejsze, a przyszłość pełna pomyślności i sukcesów.

Niech rocznica założenia Postanu przyniesie nam radość, inspirację i jedność. Życzę Wam wszystkim wszelkiej pomyślności i niezapomnianych chwil w tym wyjątkowym dniu.

Z poważaniem, Król Hawilandu Tadeusz I Wielki

 

100317940145979392.webp

  • Like 1

99886723298755545.png

Król Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share