Jump to content

Nota dyplomatyczna od Cesarstwa Insulii


Recommended Posts

Resort Spraw Zagranicznych w Gabinecie Cesarskim sformował swoje Przedstawicielstwo Dyplomatyczne przy Unii Nordackiej. Wysyła ono swoją notę, którą jako szef dyplomacji przedstawiam:

spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Vladimir Agucko

I co żeś tu wysrał, Cysorz? Chcesz w ryj czy inna gama tortur ma Ciebie spotkać za te nazwiska??

Czy Insulia wyjdzie z Unii Nordackiej? Bo wiesz - albo Wy albo ja. 😆

Link to comment
Share on other sites

Oskarżacie typa o ujawnianie danych osobowych innych uczestników zabawy (co nigdy nie miało miejsca, bo sprawdzałem nie raz zawartość przez niego publikowaną chyba, że coś mi umknęło), a sami zrobiliście to w tej nocie poprzez użycie prawdziwego nazwiska Agucko. Zarzucacie NKI brak profesjonalności, a nie wiecie nawet jak faktycznie rozwija się skrót "NKI". Pan Agucko po zdjęciu nadzoru kuratora dostał ostrzeżenie, że jeśli nie poprawi swojego zachowania jego konto, śladem innych mikronacji, zostanie w naszych systemach usunięte, a każda kolejna próba rejestracji będzie mu uniemożliwiana. Terminem był dzień dzisiejszy właśnie, a z racji braku widzialnej poprawy zachowania - jego konto zostało usunięte.

Prowadzenie nacisków w takiej formie na Nordackie Konsorcjum Informatyczne, które działa zgodnie z zasadą "białej karty" i wolności słowa, jest niedorzeczne i nieprofesjonalne. Władze Insulii, zamiast wysyłać niepotrzebny nikomu świstek typu nihil novi, powinna skierować do Marszałka Nordackiego Parlamentu Unijnego prośbę o rozpoczęcie debaty nad wydaleniem cudzoziemca, jakim niewątpliwie był Vladimir Agucko. W przypadku podjętej przez NPU decyzji stwierdzającej brak prawa do przebywania wcześniej wspomnianego, NKI wykonałoby banicje od razu.

Dlatego jako Prezes tej organizacji apelują do wszystkich władz państw Unii Nordackiej - w przyszłości takie akcje rozwiązujmy jak cywilizowane państwa, które szanują podstawowe wolności, jakimi są prawo do wolności wypowiedzi, prawo do wyrażania własnej opinii, a jeśli ktoś tych praw nadużywa - rozprawiajmy się z delikwentem w Parlamencie, a nie na drodze bantustańskiej banicji natychmiastowej.

Kaspar Waksman-Dëter
Freutreggër Czekoladowic, Mer Azymuckiej Góry
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego
Muratyka1.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share