• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Oskarżenie Nordackiego Konsorcjum Informatycznego ws. usunięcia artykułu prasowego


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Waksman, co Ty [CENZURA] za farmazony do mnie?? Ty naprawdę sądzisz, że ja będę Ci wierzył, bo Ty coś napiszesz?? [CENZURA] z pełną premedytacją moją pracę intelektualną i daliście przykład innym, że uważajcie coś piszecie, bo jak nam się coś nie spodoba, to sobie to [CENZURA]. Ewentualnie jak będziesz chciał się od tego odwołać, to sobie zorganizujemy głosowanko w naszym gronie NKI i wówczas może się twa praca znowu pokaże...

Może jakieś SPECJALNE wymogi napiszecie do sporządzania artykułów? Co Wy tu [CENZURA] za ciemnogród [CENZURA]?? Co Wy myślicie, że ja ciemnolubny jestem? Na cmentarz [CENZURA], jak tak ciemność kochacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mi nie musisz wierzyć. Ja dobrze wiem jak było, i zdania nie zmienię. Nie mówiąc już, że my nic nie "zajebaliśmy", bo w bazie danych to Pan widnieje jako autor. I tak, zrobimy sobie głosowanko, bo właśnie na tym polega gremialne podejmowanie decyzji. Co do specjalnych wymogów odnośnie artykułów:

Mozna Jak GIF - Mozna Jak Najbardziej - Discover & Share GIFs

Bardzo dziękuję za podsunięcie propozycji. Tak samo jak do przywrócenia pańskiego artykułu, tak i do niej wkrótce się ustosunkujemy, najprawdopodobniej ze skutkiem pozytywnym. A na cmentarzu byłem, dziękuję. Nawet kwiatki wymieniłem, wieniec położyłem. Pięknie to teraz wygląda.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
3 minuty temu, Waksman napisał:

Nie mówiąc już, że my nic nie "zajebaliśmy", bo w bazie danych to Pan widnieje jako autor.

Wy nigdy nic. Wy tylko pożyczyliście sprzed moich oczu... Obojętnie jak to nazwiesz, Panie @Waksman, kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera. Traktuj ten cyrk w tym Trybunale jako piekło dla Was z NKI. To już nie jest gremialne podejmowanie decyzji, tylko gremlinialne. Jesteście istotami psotnymi ingerującymi w system, który rzekomo działa. Wy mnie wkurwiacie, ale ja potrafię sobie z tym radzić, a co dopiero innym robicie... Już sobie wyobrażam te inne jednostki, które na wkurwie spierdalają od takich jak Wy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeszcze nikt od nas nie uciekł, wszakże to dopiero pierwszy artykuł, który ukryliśmy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Waksman napisał:

Nie no, jeszcze nikt od nas nie uciekł, wszakże to dopiero pierwszy artykuł, który ukryliśmy.

I ta duma, kurwa, z siebie... Ja pierdole... Gdzie ja wdepnąłem... 😄 😄 Już teraz rozumić, dlaczego rzucania gównem się boicie... Przecież Wy macie nadmiar gówna obecnie... Proszę o wybaczenie, że dokładam kolejnego kloca w Waszej budowli Minecraftowskiej. 😄 😄 

Ach dopiero... Obiecująco kuźwa to brzmi. 😄 Co za spierdoliny, ja pierdolę... Idę sobie nalać szklaneczkę, bo na trzeźwo to nie da rady tego ogarnąć... 😄 Weźcie się kurwa ogarnijcie, bo aż nie chce mi się Was pizgać. 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, proszę się nie ograniczać i dokładać, wszakże dyrtu nigdy za wiele. Co szanowny będzie popijał? Krew swoich wrogów, wyciąg z fiuta czy może koktajl z naparu kałowego?

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
4 minuty temu, Waksman napisał:

Co szanowny będzie popijał? Krew swoich wrogów, wyciąg z fiuta czy może koktajl z naparu kałowego?

Korci mnie, aby napisać niegrzecznie w stylu: Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz, ale napiszę grzeczniej: Czy Szanowny chce, abym się potruł?? To Wy podtruwacie ludzi. Nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vladimir Agucko napisał:

Korci mnie, aby napisać niegrzecznie w stylu: Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz, ale napiszę grzeczniej: Czy Szanowny chce, abym się potruł?? To Wy podtruwacie ludzi. Nie ja.

A nie nie, od trucia mamy inną instytucję, NKI zajmuje się tylko produkowaniem materiałów do rozpuszczania chem trailsów nad Nordatą. A teraz konkludując temat - artykuł wróci. Dzisiaj, albo jutro.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

No to jak się udało rozwiązać spór bez sędziego, to można zamknąć sprawę. Tą bańkę Wam daruję, skoro nie macie tyle. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij