• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Oskarżenie Nordackiego Konsorcjum Informatycznego ws. usunięcia artykułu prasowego


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Pokrzywdzony: Vladimir Agucko

Oskarżony: Nordackie Konsorcjum Informatyczne

 

Stanowisko pokrzywdzonego:

Wysoki Sądzie, 

Jest to fenomen na skalę mikroświatową i dość powszechnie stosowany, a mianowicie mowa tutaj o usuwaniu czyjejś własności intelektualnej z platformy, która służy publikacjom prasowym. Mamy tu do czynienia z jawnym zaingerowaniem treść, a nawet przyczynienie się do usunięcia treści, która w żadnym stopniu nie sprawiała bądź nie było żadnych przesłanek do tego, iż ów artykuł prasowym komuś szkodził. Powiem więcej - zawierał on pewną prawdę, którą za wszelką cenę chciano ukryć, a mianowicie, ujawnianie realnego nazwiska pewnego mikronauty na potrzeby jego natychmiastowej egzekucji.

 

Dlatego prosiłbym o:

1) Wymierzenie kary prezesowi NKI i jego współpracownikom w postaci wypłacenia pokrzywdzonemu 1 000 000 waluty Republiki Muratyki jako zadośćuczynienia na rzecz pokrzywdzonego i wydania oświadczenia przez NKI, że zniesie cenzurę artykułów oraz zaprzestanie ingerencji w tekst pisany przez mieszkańców Unii Nordackiej niekoniecznie objętych obywatelstwem któregoś z krajów członkowskich.

 

Z wyrazami szacunku,

Vladimir Agucko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jejku jejku, widać że niektórzy mają wyraźny problem ze zrozumieniem podstawowego założenia UTA. Trybunał jak i sama Unia nie może narzucać prawa lub stawiać żądań państwom członkowskim, cały ten system jest jedynie organem doradczym (Parlament Unijny) lub instytucją odpowiedzialną za mediacje (Unijny Trybunał Arbitrażowy) gdy zaistnieją jakieś konflikty miedzy obywatelami lub państwami członkowskimi.

Więc z przykrością muszę stwierdzić że UTA nie zmusi Cesarza Insulii do abdykacji ani nie zmusi IV Republiki do płacenia odszkodowań osobie która ledwo kilka dni temu zdążyła obrzucić całe forum i jego członków k****mi na lewo i prawo.

Dziękuję za uwagę i na tym chyba zakończymy tą dyskusję. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Panie @Albert Fryderyk de Espada mnie bardziej interesuje wyrok/werdykt Trybunału Arbitrażowego niżeli Wasze założenia co do UTA. Ja nie wiem, co jest w tym trudnego do zrozumienia. Niech się Wać Pan nie martwi. Przeciwko Panu też będzie sprawa. 😆

37 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

osobie która ledwo kilka dni temu zdążyła obrzucić całe forum i jego członków k****mi na lewo i prawo.

Niech już Wać Pan nie przesadza. Było spore zapotrzebowanie na ku...y, więc przyjechały. Nie dały Panu czy Pan nie chciał? 😄 Łaski Pan, z tego, co pamiętam, nie chciał dać. Wręcz się brzydził dać. To może im Pan dał? 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nadmienię, że artykuł nie został usunięty, tylko ukryty. Dlaczego? Przez to, że zawierał bardzo kontrowersyjne treści. Pozdrawiam.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
3 godziny temu, Waksman napisał:

Przez to, że zawierał bardzo kontrowersyjne treści.

Niech Pan nie kłamie. Jest to czysta złośliwość z Pańskiej strony. Nawet Pan go polubił i potem uznał, że jednak należy go usunąć?? Chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usunąć, tylko ukryć. Miało to związek z nałożeniem na Pana nadzoru kuratora - to on tak zadecydował. Proszę mieć pretensje do instytucji urzędowych, nie do mnie. Pazerni ci kuratorzy dzisiaj jak cholera, nie?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Niech się Wać Pan nie martwi. Przeciwko Panu też będzie sprawa. 😆

 

Oho, kolejny pozew domagający się obalenia legalnej władzy bo obywatelstwa szanowny nie dostał. Czekam z niecierpliwością.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Oho, kolejny pozew domagający się obalenia legalnej władzy bo obywatelstwa szanowny nie dostał. Czekam z niecierpliwością.

Na stołku siedzisz prawie rok, ja tam bym obalał XD taki żarcik ofc, albercik kiedy wybory?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Oho, kolejny pozew domagający się obalenia legalnej władzy bo obywatelstwa szanowny nie dostał. Czekam z niecierpliwością.

Nie ma podstaw do obalania Szanownego. 😛 Są inne podstawy do pozwu. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Wymierzenie kary prezesowi NKI i jego współpracownikom w postaci wypłacenia pokrzywdzonemu 1 000 000 waluty Republiki Muratyki

Czy ja dobrze rozumiem, że chodzi o pracowników NKI również?

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vladimir Agucko napisał:

Nie ma podstaw do obalania Szanownego. 😛 Są inne podstawy do pozwu. 😄 

Strach się bać ile na szanownego się znajdzie, takiej list złych uczynków to nawet Święty Mikołaj nie ma.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Tak na marginesie, czy NIK posiada w ogóle konto w MBP z którego byłoby w stanie pokryć koszta czegokolwiek ?

Nie ma, więc teoretycznie to albo prywatnie, albo państwa musiałyby to wypłacić.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Tak na marginesie, czy NIK posiada w ogóle konto w MBP z którego byłoby w stanie pokryć koszta czegokolwiek ?

Oczywiście. Na naszym koncie mamy zawrotną sumę 27 jordów muratyckich. Jesteśmy najbardziej wypłacalną spółką na rynku Kontynentu Północnego.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Robert Drenin napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, że chodzi o pracowników NKI również?

Trzeba ustalić kto maczał palce w usuwaniu czy też ukrywaniu, bo miał takie widzimisię. Pan @Waksman jako prezes NKI po części się przyznał, że to on, ale nigdy niewiadomo, czy nie zrzuci odpowiedzialności na swoich pracowników za ów wybryk.

 

3 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Strach się bać ile na szanownego się znajdzie, takiej list złych uczynków to nawet Święty Mikołaj nie ma.

Wolę wierzyć w renifery, które zabiorą mnie w siną dal niżeli w Świętych Mikołajów. 😛 

 

Teraz, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Tak na marginesie, czy NIK posiada w ogóle konto w MBP z którego byłoby w stanie pokryć koszta czegokolwiek ?

Pan Prezes ma konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vladimir Agucko napisał:

Trzeba ustalić kto maczał palce w usuwaniu czy też ukrywaniu, bo miał takie widzimisię. Pan @Waksman jako prezes NKI po części się przyznał, że to on, ale nigdy niewiadomo, czy nie zrzuci odpowiedzialności na swoich pracowników za ów wybryk.

Ja się wcale nie kryję z tym, że to ja ukryłem ten artykuł. Ba, nawet wcześniej wytłumaczyłem dlaczego, i co mną kierowało. Nie mam zamiaru zrzucać winy na nikogo, bo to nie miałoby sensu.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Waksman napisał:

Ja się wcale nie kryję z tym, że to ja ukryłem ten artykuł. Ba, nawet wcześniej wytłumaczyłem dlaczego, i co mną kierowało. Nie mam zamiaru zrzucać winy na nikogo, bo to nie miałoby sensu.

Jest to wierutne kłamstwo, że zawierał on elementy niegodne publikowania go, bo sam Pan wyraził zgodę na jego publikację. Zresztą, każdy artykuł musi być "kliknięty" przez Szanownego... Po prostu, się Pan mści, bo jest Wać Pan mściwy i złośliwy... Zemsta nie popłaca, Panie Waksman. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Jest to wierutne kłamstwo, że zawierał on elementy niegodne publikowania go, bo sam Pan wyraził zgodę na jego publikację. Zresztą, każdy artykuł musi być "kliknięty" przez Szanownego... Po prostu, się Pan mści, bo jest Wać Pan mściwy i złośliwy... Zemsta nie popłaca, Panie Waksman. 😛 

Nie musi być kliknięty. Artykuł po opublikowaniu jest widoczny dla wszystkich z informacją, że musi go zweryfikować administrator pod kątem nieodpowiednich treści. Poza tym, ja nie mam się za co mścić. Powody dla których artykuł ukryłem podałem. Jeśli wola pozostałych @Pracownik NKI będzie taka, żeby artykuł przywrócić, to przywrócimy.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Jest to fenomen na skalę mikroświatową i dość powszechnie stosowany, a mianowicie mowa tutaj o usuwaniu czyjejś własności intelektualnej z platformy, która służy publikacjom prasowym.

Żadna własność nie jest usuwana, co najwyżej nie jest dostępna publicznie, co zostało użyte, w tym konkretnym przypadku.
Systemy informatcyzne UN są cały czas rozwijane i kontrolowane by przestrzegały prawa UN, państw członkowskich i Polski. 
Domyślnie system prasowy jest ustawiony by można w nim było tworzyć artykuły i publikować, jeśli są poprawne.
Nie można przywrócić czegoś, co nie zostało oficjalnie opublikowane.

Każdy artykuł musi zostać zweryfikowany, a jest wyświetlany przedwcześnie tylko dlatego, aby nie trzeba było czekać, aż administrator klepnie przycisk, co nie oznacza, że został zaakceptowany. Jak już wcześniej wspomniano, wyświetlana jest informacja, gdy artykuł oczekuje na weryfikację.

 

15 minut temu, Waksman napisał:

(...) Jeśli wola pozostałych @Pracownik NKI będzie taka, żeby artykuł przywrócić, to przywrócimy.

Mnie dziwi, że jeszcze ban nie poleciał, bo aż w oczy boli, jak się widzi brak kultury "pokrzywdzonego".

Nie jestem obywatelem, żadnego państwa UN, ale myślę, że skoro któreś państwo UN uznało, że dana osoba nie powinna pojawiać się na jego forum, to mądrym byłoby, aby Parlament UN decydował czy taka osoba powinna zostać zablokowana w systemach UN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak, ja jestem człowiekiem tolerancyjnym i o bardzo wysokim progu szanowania wolności słowa. Dopóki ktoś nie wchodzi komuś na łeb, nie grozi śmiercią et cetera, to dla mnie jest człowiekiem nieszkodliwym. Fakt, że Pan Agucko stosuje dość specyficzny ton i sposób wypowiadania swoich opinii, dla mnie przynajmniej, nie kwalifikuje się do totalnego zbanowania, przynajmniej na razie.

Jeśli jednak Nordacki Parlament Unijny zdecyduje inaczej - ja się dostosuję, chociaż nie jestem pewien, czy NPU posiada takie kompetencje.

4 minuty temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Nie jestem obywatelem, żadnego państwa UN

Panocku kochany, tyle już tu siedzisz - czas to zmienić! XD

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 godzinę temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Żadna własność nie jest usuwana, co najwyżej nie jest dostępna publicznie, co zostało użyte, w tym konkretnym przypadku.

Panie, było upublicznione, a potem żeście wynaleźli jakieś "coś", co dyskwalifikwało ukazanie artykułu... Nie było w nim żadnych wulgaryzmów, żadnych realnych nazwisk... Albo zaczniecie grać po ludzku albo po informatycznemu...

1 godzinę temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Systemy informatcyzne UN są cały czas rozwijane i kontrolowane by przestrzegały prawa UN, państw członkowskich i Polski. 

Mam to w nosie przed kim i po co klękacie... Jak dla mnie, możecie sobie łazić na klęczkach nawet, ale nie usuwajcie ludzi, którzy chodzą normalnie po nogach czy też jeżdżą na kółkach.

1 godzinę temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Domyślnie system prasowy jest ustawiony by można w nim było tworzyć artykuły i publikować, jeśli są poprawne.

To może byście wykazywali tę NIEPOPRAWNOŚĆ?? Czy Wam się nie chce, Panie programisto-informatyku?? Mam też zastosować algorytm zero jedynkowy do Szanownego??

 

2 godziny temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Nie można przywrócić czegoś, co nie zostało oficjalnie opublikowane.

 

Ale tu zostało opublikowane... Nastąpiła bezczelna ingerencja we własność intelektualną przez NKI... Czy Wam się to podoba, czy nie - jesteście v-mordercami własności intelektualnej...

2 godziny temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Mnie dziwi, że jeszcze ban nie poleciał, bo aż w oczy boli, jak się widzi brak kultury "pokrzywdzonego".

Nie jestem obywatelem, żadnego państwa UN, ale myślę, że skoro któreś państwo UN uznało, że dana osoba nie powinna pojawiać się na jego forum, to mądrym byłoby, aby Parlament UN decydował czy taka osoba powinna zostać zablokowana w systemach UN.

Serio?? Parlament UN ma decydować, czy ktoś ma v-żyć czy nie v-żyć? Panie Lovelace, Pan masz iście sarmacko-dreamlandzkie podejście. 😄 Pan nazywa mądrym, a ja uważam, że jest to bardzo debilne posunięcie. Za długo żeś Pan ssał cyca sarmackiego...A jak Pana oczy bolą, to se odpowiednie krople Pan kup w aptece, o ile Szanownego stać na nie i będzie się Szanownemu chciało tam pójść, a nie jak skończony kretyn wymyślał anihilację na swoje życzenie i zbierał jeszcze wokół podobnych do Pana mających podobne życzenia... Jest to iście szczeniackie wystąpienie, Panie Lovelace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Za długo żeś Pan ssał cyca sarmackiego

Sarmacja ❤️ Moja aktywność, każde ćwirki, posty i artykuły opublikowane na serwerach Sarmacji, świadczą o moim zamiłowaniu do tego vpaństwa.

 

35 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Parlament UN ma decydować, czy ktoś ma v-żyć czy nie v-żyć?

Oczywiście jest to tylko moje zdanie, jednak uważam za słuszne, że przedstawiciele każdego państwa członkowskiego mogliby decydować czy jeśli ktoś został zbanowany w jednym z krajów należących do UN, to czy nie powinno się rozszerzyć tej blokady na systemu Unii. Byłoby to w myśl jedności, gdyż nie oszukujmy, ale żeby dostać bana to na prawdę trzeba się postarać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
12 minut temu, Sheldon Anszlus Lovelace napisał:

Oczywiście jest to tylko moje zdanie, jednak uważam za słuszne, że przedstawiciele każdego państwa członkowskiego mogliby decydować czy jeśli ktoś został zbanowany w jednym z krajów należących do UN, to czy nie powinno się rozszerzyć tej blokady na systemu Unii. Byłoby to w myśl jedności, gdyż nie oszukujmy, ale żeby dostać bana to na prawdę trzeba się postarać.

 

Uwierz mi Pan albo nie, ale nie trzeba dużo, aby zarobić POZASĄDOWEGO bana. A wiesz Pan dlaczego? Bo w administracji siedzą cioły, które myślą w sposób zero jedynkowy. Podobne myślenie ma pies i kot. Dlatego ów osobniki często się otaczają kotowatymi czy też piesiowatymi, żeby nie powiedzieć grubiej PISIOWATYMI. Szanowny wyraża opinię zbliżoną do kota bądź psa. Nawet oferuje Pan przedłużenie smyczy, żeby mieć większą wolność dla SIEBIE! Ponadto, obrażasz Pan swoich kolegów i koleżanki i sprowadzasz ich Pan do miana psa i kota. Żeby te Wasze urojone Cuteness nie mianowało Was na coots. Poza tym, chcecie robić lód w mikronacji, żeby ludzie na dzień dobry się wypierdolili na posadzce, którą uznaliście za beton, a stała się ona lodowiskiem?? Takiego jełopizmu to jeszcze nie widziałem... Ślizgacie się niczym zużyte sprzęgło!

 

Dlaczego usunięto ten artykuł tak naprawdę? Bo była tam wzmianka oczerniająca @Joahim von Ribertrop, a że ten poczuł się zwęglonym murzynem, bo wziąłem go na grill, ale nie przypuszczał, że on sam pójdzie na ruszt i ten nakłonił Was, aby ten artykuł usunąć. Sarmackie macki sięgają znacznie dalej niżeli nam się zdaje. 😄 Sarmackość to stan umysłu, przed którym zawsze będę się bronił i to nawet kosztem Waszych ulubionych banów!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja powtórzę jeszcze raz - artykuł UKRYŁEM ja, ze względu na nałożenie na szanownego nadzoru kuratora. Pan von Ribertrop nie ma ze sprawą nic wspólnego. I powiem znowu - jeśli drodzy kuledzy z NKI stwierdzą, że artykuł należy przywrócić, to go przywrócimy. Jeśli nie... No to tutaj wniosek jest prosty.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij