• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ogłoszenia Freutreggëra Freutu Nirsk


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni bracia i siostry,

Już od dłuższego czasu jestem Freutreggërem okolic Nirska, jednak do tej pory nie miałem wizji ani chęci do działania, co mam nadzieję się zmieni i moja aktywność tutaj będzie choć minimalnie zauważalna.

Chciałbym zaprezentować plan działania, którego celem jest usprawnienie poruszania się po Freut'cie, skompletowanie informacji o nim oraz wspieranie lokalnych inwestycji i drużyn piłkarskich. Plan składa się z czterech kroków:

1. Uporządkowanie działu Nirska - od teraz dział zmienia nazwę na "Freut Nirsk". Utworzenie poddziałów dla każdego miasta, aby łątwiej można było odnależć interesujących ich informacji.

2. Stworzenie opisów miejscowości. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie potrzebnych informacji, planuję stworzenie krótkich opisów miejscowości, oraz dodatkowe opisy dla poszczególnych bydynków/instytucji. Opisy te zawierałyby informacje na temat historii, atrakcji turystycznych lub po prostu krótką notkę, że takie coś instnieje.

3. Ustalenie mapy regionu - jest dostępnych wiele informacji na temat Freutu w mapach MIM. Chcę zebrać te informację w jedno miejce, aby można było łatwo zobrazować sobie nasz rejon. Mapa ta będzie prosta, niczym paint, ale łatwa do czytania i umożliwiać łatwe zorientowanie się w terenie.

4. Wspieranie lokalnych drużyn piłkarskich oraz instytucji. Planuje stworzenie tematów na dany temat, w którym będą mogły być zamieszczane informacje na temat meczów, wyników, a także wywiadów z zawodnikami i trenerami lub planach inwestycji w przypadku instytucji.

Mam nadzieję, że powyższy plan zostanie zrealizowany choć w małęj części co przyczyni się do polepszenia jakości życia w tym pięknym Freut'cie.

 

Z poważaniem,

99527777916552314.png

  • Lubię to 2
  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa działu została zmienione i podfora dla miast równiez.

Zacząłem sklejać w jedną całość mapy Freutu z danych zaczerpniętych z MIM. Na ten moment zaznaczone są 3 miasta (wszystkie), tory kolejowe wraz z przystankami (według danych nie ma połączenia z miastem Wardburg) oraz drogi (tu zaś drogi prowadzą tylko do Nirska. Myślę, że w bliskim czasie, gdy przyjrze się mapie terenu, będzie trzeba rozpocząć planowanie dróg, między miastami.

 

100183979914691402.png

Podgląd mapy Nirska

  • Kocham to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę wszystkiego najlepszego w rozwoju tego rejonu. Niech was niosą same sukcesy!

Co do rozwoju kolei - MKP Muratyckie Linie Kolejowe i Muratican Railworks służą pomocą! 😄

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij