• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Organizacja pracy Sądu Muratyckiego


Waksman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą podjąłem decyzję i powołałem @Xavier Åsa Waksman-Dëter na stanowisko Sędziego Najwyższego. Z tego miejsca pragnę pogratulować i życzyć powodzenia - mam nadzieję, że za pańskiej kadencji Sąd Muratycki będzie działał dobrze i skutecznie. Niech za wartości obierze sprawiedliwość i poszanowanie litery prawa.

Co do kwestii organizacyjnych - artykuł 38 Konstytucji nakłada na Sędziego Najwyższego obowiązek sporządzenia schematu pozwu według którego te będą składane. To zostawiam tobie, Xavier. Kolejną sprawą jest publikacja wyroków i wykładni - wolisz robić to na forum czy w Dzienniku Ustaw?

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Xavier Åsa Waksman-Dëter napisał:

Szanowny Panie prezydencie, jak chodzi o sprawę publikacji wyroków i wykładni to wolałbym robić to na forum.

A schemat jak już pan wie wysłałem panu drogą prywatną.

Dobrze. Czy będą ci potrzebne na to osobne działy? Czy będziesz je zostawiał w wątkach danych rozpraw? Co do schematu - mi on odpowiada. Chyba, że któryś z @Obywatel ma pomysł dot. tego co można by było w nim zawrzeć oprócz danych podstawowych, takich jak uzasadnienie i dowody. Opublikuj go proszę na forum. Ja go przypnę i dostosuję w razie potrzeby.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Waksman napisał:

Dobrze. Czy będą ci potrzebne na to osobne działy? Czy będziesz je zostawiał w wątkach danych rozpraw? Co do schematu - mi on odpowiada. Chyba, że któryś z @Obywatel ma pomysł dot. tego co można by było w nim zawrzeć oprócz danych podstawowych, takich jak uzasadnienie i dowody. Opublikuj go proszę na forum. Ja go przypnę i dostosuję w razie potrzeby.

Nie będą Mi do tego potrzebne osobne działy, będę publikował je w wątkach rozpraw.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cudownie. Nadałem ci moderatora w dziale Sądu Muratyckiego, przypiąłem też wzór pozwu. Czy w czymś jeszcze mam ci pomóc?

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Jak coś to wiesz gdzie mnie szukać 😉

Życzę powodzenia na stanowisku!

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij