• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Wizyta u prezydenta IV Republiki Muratyki


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Dobry wieczór tej rezydencji prezydenckiej,

Może od razu na wstępie od razu powiem, co mnie do Szanownego Prezydenta sprowadza.

Otóż, złożyłem wniosek o obywatelstwo muratyckie i dzisiaj wieczorem otrzymałem informację, iż ów wniosek został odrzucony. Chciałbym poznać przyczynę, a także daleko idące skutki takiego postępowania przez Pańską administrację.

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Vladimir Agucko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie Vladimir Agucko,

Gabinet i rząd Prezydenta IV Republiki Muratyki zdecydował się na odrzucić wniosek o obywatelstwo na podstawie Punkt 2 Artykuł 2a Ustawy o Obywatelstwie. 

Pańskie ciągle rosnący konflikt z władzami Cesarstwa Insulii sprawia że przyznanie obywatelstwa może zostać przez stronę Insulijską negatywie odebrany oraz stwarza ryzyko znacznego pogorszenia się relacji na linii IV Republika Muratyki - Cesarstwo Insulii o których unormowanie i podtrzymanie w przyjaznych stosunkach rząd IV Republiki zabiegał przez bardzo długi czas i przede wszystkim zależy nam na podtrzymaniu takiego stanu rzeczy. 

Potencjalne nadania obywatelstwa możliwe będzie dopiero w momencie gdy pański spór z władzami Cesarstwa Insulii zostanie załagodzony lub kompletnie zażegnany.

Z wyrazami szacunku:

ALber de Espada.png

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Kto by pomyślał, że już takie obwarowania są w ustawie porobione. Muratyka i Nieinsulia mają być w przyjaznych stosunkach...Hmm...Na szczęście nie mi nad tym się zastanawiać. Według mnie, jest to niemożliwe i Nieinsulia zdechnie w swej głupocie prędzej czy później.

To tak na odchodnę zapytam, to jaki jest mój status prawny teraz i czy któraś z ustaw ten status reguluje? Bo wolałbym wiedzieć, czy to, że nie jestem związany z żadnym z krajów unijnych, to czy nie stwarza to dla mnie sytuacji do bycia uznanym za persona non grata skoro nie wpasowuję się w ramy prawne krajów członkowskich? Ów odmowa przyznania obywatelstwa może być uznana za niecne i nielicujące zamiary względem członków Unii Nordackiej.

Zanim otrzymam kulkę w łeb, wolałbym wiedzieć z jakiego paragrafu, bo w Nieinsulii, z którą Szanowny Prezydent chce utrzymywać przyjazne relacje, strzelają bez zastanowienia, co bezpośrednio przełoży się na tamtejszą v-demografię.

Liczę na dobrą współpracę,

Vladimir Agucko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezydencie, Szanowny Panie, pozwolę się wtrącić w rozmowę, ale:

37 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

To tak na odchodnę zapytam, to jaki jest mój status prawny teraz i czy któraś z ustaw ten status reguluje? Bo wolałbym wiedzieć, czy to, że nie jestem związany z żadnym z krajów unijnych, to czy nie stwarza to dla mnie sytuacji do bycia uznanym za persona non grata skoro nie wpasowuję się w ramy prawne krajów członkowskich? Ów odmowa przyznania obywatelstwa może być uznana za niecne i nielicujące zamiary względem członków Unii Nordackiej.

Pański status prawny to aktualnie bezpaństwowiec. W Muratyce takie osoby mogą działać bez ograniczeń. Praktycznie jedynymi ograniczeniami to brak inicjatywy ustawodawczej, brak możliwości startowania i oddawania głosu w wyborach. Podkreślmy także, że odmowa nadania obywatelstwa nie jest równa temu, że ktoś jest wykurzany z kraju. Może Pan sobie u nas bytować do momentu w którym nie zacznie Waść łamać prawa krajowego lub znacznie pogarszać wizerunek kraju na arenie międzynarodowej.

Zgodnie z powyższym,

41 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Zanim otrzymam kulkę w łeb, wolałbym wiedzieć z jakiego paragrafu, bo w Nieinsulii, z którą Szanowny Prezydent chce utrzymywać przyjazne relacje, strzelają bez zastanowienia, co bezpośrednio przełoży się na tamtejszą v-demografię.

nie otrzyma szanowny tej "kulki w łeb". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych każdemu daje czystą kartę, nawet Panu. Tylko od Szanownego zależy jak to wykorzysta. 

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie nie, nie trzeba. Ja łasy na kasę nie jestem, ja to wszystko z powołania :kek:

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

O, dziad sclaviński.

Nieinsulijczycy są w Unii z Muratyką, więc prędzej czy później nastąpi odstrzelenie mojej skromnej osoby, lecz po tym odstrzeleniu nastąpi powolny i naturalny pomór Unii Nordackiej (nie będę mówił dlaczego). Nie wiem kim był Kaluskowski i co on tu wyczyniał, ale z całą pewnością nie wyczyniał tego, co wyczynił Cysorz Nieinsulii i Windsachówna z Sarmacji.

Ja się tu bawię. Wy jesteście powagistami. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Joahim von Ribertrop napisał:

Czy ja naprawdę muszę mówić, że nie dotyczy to osób prowadzących działalność terrorystyczną? Ja wiem, że Insulijczycy nie słyną z bystrości, ale zlitujże się, Joahimie.

4 minuty temu, Vladimir Agucko napisał:

Nieinsulijczycy są w Unii z Muratyką, więc prędzej czy później nastąpi odstrzelenie mojej skromnej osoby

Od serca powiem - przez zawiłości historyczne z tym krajem są oni ostatnią społecznością w Mikroświecie, której Rząd posłucha, aby podjąć jakąkolwiek decyzję. Także o to się proszę nie martwić.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waksman napisał:

Czy ja naprawdę muszę mówić, że nie dotyczy to osób prowadzących działalność terrorystyczną? Ja wiem, że Insulijczycy nie słyną z bystrości, ale zlitujże się, Joahimie.

Waksman cholera jasna, jest czwarta w nocy. Logiczne że o tej porze myśli się mniej logicznie. Jeśli tobie się to udaje to tylko pogratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joahim von Ribertrop napisał:

Waksman cholera jasna, jest czwarta w nocy. Logiczne że o tej porze myśli się mniej logicznie. Jeśli tobie się to udaje to tylko pogratulować.

O tej godzinie ja też normalnie logicznie nie myślę, ale w pewne dni zmuszają mnie do tego pociągi. Stety, niestety... XD

  • Smuteczek 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
8 godzin temu, Waksman napisał:

Czy ja naprawdę muszę mówić, że nie dotyczy to osób prowadzących działalność terrorystyczną?

O, a co to jest działalność terrorystyczna, tj. jak to się definiuje w mikroświecie? 😄 Ponieważ brzmi kusząco. 😛 

8 godzin temu, Waksman napisał:

Od serca powiem - przez zawiłości historyczne z tym krajem są oni ostatnią społecznością w Mikroświecie, której Rząd posłucha, aby podjąć jakąkolwiek decyzję. Także o to się proszę nie martwić.

Gdybym strzelał, to też bym się nie pytał o zdanie. 😄 😄 Po prostu bym strzelał. 😛 Do nieinsulijskiego cysorza i Windsachówny na pewno. 😛  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij