• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Inkorporacja Republiki Bialeńskiej do UN


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Tak sobie szedłem po śladach niejakiego @Robert Drenin i doszedłem aż do Republiki Bialeńskiej, a konkretniej rzecz ujmując, to do Brodrii. V-państwa, które wraz z Republiką Bialeńską wzniosło by się na wyżyny dołączając do Unii Nordackiej także. Wiem, że @Andrzej Płatonowicz Ordyński jest już tu zainstalowany jako obywatel Muratyki, więc po co dwoić się i troić, skoro można walczyć o swoje ideały i racje na jedynym forum?

Jest to tylko propozycja, a zarazem zachęta do merytorycznej dyskusji.

Z wyrazami szacunku,

Vladimir Agucko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie wątpię w to, że Brodria lub Bialenia zachce wstępować do Unii Nordackiej, nie mówiąc już o przechodzeniu na wspólne forum. Prędzej ja przestanę się bawić w mikronacje niż to się stanie.

  • Haha 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
9 godzin temu, Waksman napisał:

Wybitnie wątpię w to, że Brodria lub Bialenia zachce wstępować do Unii Nordackiej, nie mówiąc już o przechodzeniu na wspólne forum. Prędzej ja przestanę się bawić w mikronacje niż to się stanie.

Trza podstępem dziadów wziąć. 😛 Proszku odpowiedniego trzeba im nasypać i przyjdą sami. 😄 Nawet drzwi sobie sami otworzą. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
Godzinę temu, Kamiljan de Harlin napisał:

Z tego co kojarzę, to przy okazji powoływania UN zapraszaliśmy wszystkie nordackie państwa do współpracy.

Te nieinsulijskie My się w końcu skończy. A Nieinsulię wyprosicie sami z siebie czy trzeba Was zmusić? Byłbym wdzięczny!

 

2 godziny temu, Kamiljan de Harlin napisał:

Abstrakcyjny pomysł. Skoro sami tego nie chcą, to chyba ich nie zmusimy do dołączenia?

Co do zmuszania, to cysarzowy ryj nieinsulijski jest zdolny tylko do banowania wraz z sarmacką dziadówą, Windsachówną, więc co taka morda nieinsulijska może wiedzieć o życiodajnym procesie. Wolałbym mieć Republikę Bialenii w Unii Nordackiej kosztem jakiejś Nieinsulii, o której nikt nic nie wie i w ogóle się nie wie, że do UN dołączyła. Trzeba grzebać w tym nieinsulijskim gównie forumowym, żeby czegoś się dowiedzieć. Ogólnie bez klamerki na nosie do nieinsulijskiej istoty nie podchodź! A kysz, zmoro nieczysto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Akurat Insulia ma raczej dobre relacje z Bialenią, zaś powodem dlaczego Bialenia i Brodria nigdy nie znajdą się w Unii przez Muratykę, przynajmniej do puki Piertow i Waksaman żyją.

Ależ Towarzyszu, Pietrow najwyraźniej ma pewne problemy, albo ja o czymś nie wiem:

http://spolecznosc.bialenia.org.pl/showthread.php?tid=3470

(Z jakiegoś powodu nie ma profilowego i jest gościem)

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
Cytat

A cóż takiego robił Wać Pan, że ów Jego Mość ział bliżej nieokreśloną nienawiścią do Pana? Czym podyktowany jest Pański wstręt do Iwana Pietrowa?

Do dnia dzisiejszego @Waksman nie odpowiedział na moje powyższe pytanie. Być może się czegoś obawia. Nie wiem.

 

12 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Akurat Insulia ma raczej dobre relacje z Bialenią, zaś powodem dlaczego Bialenia i Brodria nigdy nie znajdą się w Unii przez Muratykę, przynajmniej do puki Piertow i Waksaman żyją.

Jak to Aluś z Ciprofloksji mawiał - trzeba mieć mocne cewy, by móc coś lub kogoś znieść. Mnie uczono, aby nie mówić nigdy. Po prostu, trzeba umieć znosić i umieć robić "grin and bear it" (robić dobrą minę do złej gry). Ja wiem, że z Jego Mościem Pietrowem można rozmawiać, a jeszcze lepiej się z nim wykłóca. Jest człowiekiem dążącym do celu po trupach i bywa bezkompromisowy. Gorzej, jak ktoś postawił na nim krzyżyk, to wtedy faktycznie może być problem. Jak się spotkają dwie ujemnie naładowane jednostki, to zaczynają się odpychać.

Zatem, oczekuję na odpowiedź na moje pytanie. 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nikomu nie muszę tłumaczyć. Nie lubimy się, i tyle.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Jak to Aluś z Ciprofloksji mawiał - trzeba mieć mocne cewy, by móc coś lub kogoś znieść.

Aluś z Ciprofoksji to teraz Aleksander z Dreamlandu 😢

18 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Gorzej, jak ktoś postawił na nim krzyżyk, to wtedy faktycznie może być problem.

Ciężko nie stawiać krzyżyka na człowieku, który sam stawia krzyżyki na ludziach jakby był na cmentarzu.

18 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Jak się spotkają dwie ujemnie naładowane jednostki, to zaczynają się odpychać.

Y, nie? Minus i minus się nie odpychają, tylko dają plusa. Jedynka z fizyki XDDD

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
W dniu 14.03.2023 o 15:45, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Ciężko nie stawiać krzyżyka na człowieku, który sam stawia krzyżyki na ludziach jakby był na cmentarzu.

W dniu 13.03.2023 o 21:18, Vladimir Agucko napisał:

Właśnie z tym stawianiem krzyżyków na kimś to jest lekki przesadyzm w mikroświecie. Ja, na przykład, nawołuję do zmiany władzy nieinsulijskiej, ale nie zabijam nikogo...To raczej mnie się zabija, czyli to raczej jest problem z tymi, którzy piastują administracyjne stanowiska, że od razu sięgają po ostateczność...

Jakby mógł Szanowny przytoczyć jakieś przykłady takiego postępowania Towarzysza Iwana, to byłbym wdzięczny. 

 

W dniu 14.03.2023 o 15:45, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Y, nie? Minus i minus się nie odpychają, tylko dają plusa. Jedynka z fizyki XDDD

To ja nie rozumieć, dlaczego się banuje ludzi w mikroświecie skoro same plusy z tego wychodzą. 😄 A już wim - cmyntorz się robi i potem te krzyże elektryzują między sobą. Teraz zrozumieć, gdzie tu fizyka. 😄 

 

W dniu 14.03.2023 o 17:32, Femme Mystere napisał:

Najpierw Bialenia musiałaby być czymkolwiek zainteresowana. Temat tak samo abstrakcyjny jak pomysł inkorporacji Sarmacji.

Szanowną na pewno te samce bialeńskie byłyby zainteresowane. 😄 Gorzej jak to same pedalstwo tam zasiedziałe, ale jak to mówią, najlepszym przyjacielem kobiety jest gej, więc będzie Szanowna zadowolona. 😛 Sarmacji nie trzeba inkorporować. Sarmacja sama się inkorporuje. 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pan @Vladimir Aguckotaki niezadowolony z Insulii, to może zechciałby osiedlić się w Muratyce? Mamy jeszcze jakieś wolne Freuty. 😉 Nie chcę sugerować Pana orientacji, więc nie będę proponować przyjacielskiej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Femme Mystere napisał:

Skoro Pan @Vladimir Aguckotaki niezadowolony z Insulii, to może zechciałby osiedlić się w Muratyce? Mamy jeszcze jakieś wolne Freuty. 😉 Nie chcę sugerować Pana orientacji, więc nie będę proponować przyjacielskiej współpracy.

Że co?? Nie będę wśród Fjutów siedział!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vladimir Agucko napisał:

Że co?? Nie będę wśród Fjutów siedział!

Przez "re" Władziu, "re".

  • Kocham to! 2

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 godzinę temu, Femme Mystere napisał:

Wypaszam sobie, ja nie posiadam takowych atrybutów.

I całe szczęście. Niektóre fy coś tam, to mogą mieć to, co Pani posiada. Taka ciekawostka. 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
W dniu 13.03.2023 o 18:39, Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał:

A ktoś w ogóle proponował?

No właśnie. Endrju jak zwykle w punkt zapytał. Takie łażenie z jednego forum na drugie jest męczące, ale też i frapujące. Dlaczego w ogóle powstał ten temat? Może warto zacząć rozmowy z tym arabskim wytworem, żeby złączyć, próbować scalić wysiłki?

Z gnuśności nic nie ma.

W ogóle, jak to się stało, że Jego Mość Andrzej Płatanowicz Ordyński stał się obywatelem Muratyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij