• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Inba insulijska


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Powiedz lepiej, cysorz, od jak dawna obowiązuje ów przepis, na który się powołujesz...Piszecie prawo tylko pod ludzi, którzy Wam nie leżą jeszcze na cmentarzu! Jesteś nienaprawialnym imbecylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Powiedz lepiej, cysorz, od jak dawna obowiązuje ów przepis, na który się powołujesz...

Pomogę: nieodmiennie od 9 sierpnia 2022 roku. Wtedy nawet nie przywidywaliśmy, że wasza osoba zaszczyci nas swą obecnością, więc nie podbijajcie sobie ego tym, że niby ktoś pisze pod was prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

A na podstawie jakich aktów prawnych z którego obecnego v-kraju się opieracie? Bo samodzielność u takich gównojadów jak Wy jest po prostu niewyobrażalna.

Nie łechtajcie swego ego moją skromną osobą. Po prostu, wymyślcie coś sami i niech to nie będzie zerżnięte sami wiecie skąd... Kompromitujecie się na każdym kroku. Jesteście antyludzccy! Nawet Wasz nieinsulijski sąd się na Was, Nieinsulijczyków, wypiął! Jedyny porządny! Reszta do piachu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki, obrzucajcie się łajnem gdzie indziej. Już za dużo sprzątaczek w Konsorcjum zatrudniamy. Nie dokładajcie im pracy 😉

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

A na podstawie jakich aktów prawnych z którego obecnego v-kraju się opieracie? Bo samodzielność u takich gównojadów jak Wy jest po prostu niewyobrażalna.

Nie łechtajcie swego ego moją skromną osobą. Po prostu, wymyślcie coś sami i niech to nie będzie zerżnięte sami wiecie skąd... Kompromitujecie się na każdym kroku. Jesteście antyludzccy! Nawet Wasz nieinsulijski sąd się na Was, Nieinsulijczyków, wypiął! Jedyny porządny! Reszta do piachu!

To znaczy podobny zapis obowiązuje również w prawie IV Republiki Muratyki po tym jak mieliśmy pewne przykre odczynienia z niektórymi osobami, nie jest to raczej jakieś niestandardowe prawo... ba w wiekszości przypadków takie prawo nawet nie jest spasane a i tak władza bez ceregieli może się pozbyć osób uznanych za presona non grata. 

Czy ta decyzja była słuszna, nie mnie oceniać, to sprawa wewnętrzna Insulii więc takie spory upszejmie bym prosił rozpatrywać właśnie tam lub w UTA, który na marginesie z całą pewnością nie przychyli się do wniosku @Vladimir Agucko jeżeli zakłada on obalenie legalnej władzy. Unia nawet nie posiada podstaw do ingerowania w sprawy wewnętrzne a już na pewno nie w takim zakresie. Zalecam próbę uprzedniego porozumienia się zanim dojdzie do próby przewrotu. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Waksman napisał:

Miśki, obrzucajcie się łajnem gdzie indziej.

Inba kazała nam toczyć inby z ludźmi na przynajmniej minimalnym poziomie. Tu nie ma nawet tego, więc ja tam nie zamierzam robić gównorzutów.

Co nie zmienia faktu że bawi Zanik srający się że został wyjebany z forum bo się nie podobał ludziom na forum gdzie było głosowanie nad niewpuszczeniem osobnika który nie pasował ludziom XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
16 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

To znaczy podobny zapis obowiązuje również w prawie IV Republiki Muratyki po tym jak mieliśmy pewne przykre odczynienia z niektórymi osobami, nie jest to raczej jakieś niestandardowe prawo... ba w wiekszości przypadków takie prawo nawet nie jest spasane a i tak władza bez ceregieli może się pozbyć osób uznanych za presona non grata. 

 

W takim razie przychodzę do danej mikronacji o nazwie Nieinsulia, aby następowały takie dni, w których tak zwana władza uznała, żeby ktoś nie istniał i nie będę ukrywał, że jest mi z tego tytułu niezmiernie miło. Pokazuje się tym samym do kogo ludzie MAJĄ NIE PRZYCHODZIĆ. Są oni antyreklamą dla samych siebie. Cały czas mowa o Nieinsulijczykach oczywiście. 😉

 

19 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Czy ta decyzja była słuszna, nie mnie oceniać, to sprawa wewnętrzna Insulii więc takie spory upszejmie bym prosił rozpatrywać właśnie tam lub w UTA, który na marginesie z całą pewnością nie przychyli się do wniosku @Vladimir Agucko jeżeli zakłada on obalenie legalnej władzy. Unia nawet nie posiada podstaw do ingerowania w sprawy wewnętrzne a już na pewno nie w takim zakresie. Zalecam próbę uprzedniego porozumienia się zanim dojdzie do próby przewrotu. 

Szczerze? Mam to w nosie, czy się przychyli czy nie. Ważne jest to, co się stało.

 

Porozumienia się z Nieinsulią? Niech zdycha, jak zdychała. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie wydzielić posty inbowe z wątku, który nie jest z nią związany. Miłej dysputy.

  • Lubię to 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
11 minut temu, Waksman napisał:

Miłej dysputy.

Z kim? Z tym dziadem sclavińskiego pochodzenia, który ze swą dziadówą sarmackiego pochodzenia kręcą lolki na nieinsulijskim stole? 😄 Jedyny porządny siedzi w nieinsulijskim sądzie ludowym i słusznie ogłosił tam strajk. Proponuję zabawę - rzut cysorzem w rozpędzoną ciężarówkę. Oczywiście będę trzymał kciuki za ciężarówkę. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vladimir Agucko napisał:

Powiedz lepiej, cysorz, od jak dawna obowiązuje ów przepis, na który się powołujesz...Piszecie prawo tylko pod ludzi, którzy Wam nie leżą jeszcze na cmentarzu! Jesteś nienaprawialnym imbecylem.

Od 9 sierpnia 2022 roku godziny 12.58.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Cysorzu, a nie chcesz podać mi odpowiedzi też w milimetrach? Byłbym rad nie czytać tej waszej urojonej mądrości, która w żadnym pozytywnym stopniu nie przekłada się na rzeczywistość v-życia w danym v-kraju. Albo kreujecie v-kraj dla ludzi albo tylko dla zwierząt. Jesteście krnąbrnymi niedorozwojami! W zaparte leziecie w te Wasze pojebizmy. Czas najwyższy zaorać dzielnię Sarmy. Windsachównę powiesić dla przykładu i niech wisi skoro jej wisi i powiewa. Mężuś jej, Joahim, może pomagać przy jej powieszeniu. 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij