• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zaskarżenie decyzji IV Cesarza, Kamiljana de Harlina-Wespucci, Cesarstwa Insulii z dnia 10 marca 2023r.


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki nasz unijny Wujcio Prezydencio Dobra Rada 😅

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
8 minut temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No w zasadzie żadne postępowanie się nie toczy, mam więc takie samo przyzwolenie jak każdy inny by się wypowiadać zwłaszcza jak ktoś kogoś niewybrednie obrzuca mięsem i wyklina od najgorszego. Jest to po prostu nie ładne a szanownemu na pewno nie pomoże czegokolwiek udowodnić.

Powiedzmy więc że jestem tu nikim więcej niżeli dobrą radą.

Szanowny nierobie unijny! Po prostu, wpierdalasz się w nieswoje sprawy i mam w największym poważaniu koneksje międzynarodowe pomiędzy Nieinsulią i Muratyką. Chcecie sobie obciągać publicznie czy niepublicznie, to sobie to róbcie. Ja tu występuję w swojej sprawie, a Szanowny jest proszony o przedstawienie upoważnienia od oskarżonego, że udzielił Szanownemu pełnomocnictwa w sprawie jego obrony przed Trybunałem Arbitrażowym.

Nie z przymiotnikami pisze się łącznie, bęcwale! Grzecznie Szanownego proszę - wypierdalaj stąd, chyba, że jesteś sędzią UTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Szanowny nierobie unijny! Po prostu, wpierdalasz się w nieswoje sprawy i mam w największym poważaniu koneksje międzynarodowe pomiędzy Nieinsulią i Muratyką. Chcecie sobie obciągać publicznie czy niepublicznie, to sobie to róbcie. Ja tu występuję w swojej sprawie, a Szanowny jest proszony o przedstawienie upoważnienia od oskarżonego, że udzielił Szanownemu pełnomocnictwa w sprawie jego obrony przed Trybunałem Arbitrażowym.

Nie z przymiotnikami pisze się łącznie, bęcwale! Grzecznie Szanownego proszę - wypierdalaj stąd, chyba, że jesteś sędzią UTA!

Ło panie, nie dziwota że kolega wyleciał na kopach z Insulii, i widząc jaki szanowny ma niewyparzony język wyrzucający co rusz tony łajna to kariera szanownego w Unii zaraz może dobiec końca. 

A ja tylko chciałem pomóc uświadamiając że rzucanie mięsem na lewo i prawo sprawy nie wygra. Dlaczego nikt mnie nie lubi gdy chcę pomóc, dać dobrą radę, w zamian dostaję serię obelg prosto w twarz przez które teraz połowa kontynentu ma z szanownego ubaw po pachy i takiego komika jeszcze tu nie widziałem od czasów ekscelencji @Iwan Pietrow gdy wzajemnie z @Waksman obrzucali się klątwami z najczarnieszych arkanów magii. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
4 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Ło panie, nie dziwota że kolega wyleciał na kopach z Insulii, i widząc jaki szanowny ma niewyparzony język wyrzucający co rusz tony łajna to kariera szanownego w Unii zaraz może dobiec końca. 

 

A co Ty mi kurwa łaskę robisz? To strzelaj jak masz taką ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vladimir Agucko napisał:

A co Ty mi kurwa łaskę robisz? To strzelaj jak masz taką ochotę.

Ja? W życiu, brzydzę się zwłaszcza teraz wobec ekscelencji. Ale bez obaw zrobią to inny, gdziekolwiek się szanowny nie uda jeżeli kolega uważa swoje postępowanie za poprawne i nieskazitelne jak łza to będzie się szanowny spotykał z taką samą odpowiedzią jak w Insulii.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
1 minutę temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Ja? W życiu, brzydzę się zwłaszcza teraz wobec ekscelencji. Ale bez obaw zrobią to inny, gdziekolwiek się szanowny nie uda jeżeli kolega uważa swoje postępowanie za poprawne i nieskazitelne jak łza to będzie się szanowny spotykał z taką samą odpowiedzią jak w Insulii.

Dzwoń po freda, kutasie pierdolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Władzio, pojechałeś po całości teraz. Normalnie dałbym ci bana albo usunął konto, ale z tej racji, że lubię się poznęcać to nałożyłem na ciebie moderację zawartości. Może kliknę ci posta dzisiaj, może jutro... A może wcale :kek:

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 05:30, Vladimir Agucko napisał:

Oskarżony: Cesarz Insulii, Kamiljan de Harlin-Wespucci

Pokrzywdzony: Vladimir Agucko

Dowód w sprawie: Decyzja CesarzaNiekończąca się dyskusja nt. metodologii i sposobności karania na terytorium Cesarstwa Insulii

 

Stanowisko pokrzywdzonego:

W v-kraju, gdzie prawo jest tworzone na poczet chcianej bądź niechcianej chwili i urojonego zagrożenia, rodzi się realne zagrożenie, że idąc sobie spokojnie ulicami Cesarstwa Insulii dnia pewnego zobaczymy Uchwałę o neutralizacji zagrożenia dla bezpieczeństwa wewnętrznego, która odbiera v-życie danej osobie niczego takiego się niespodziewającej. Jest to akt, wg mnie, zbyt daleko idący i pokazujący w jak niestabilnym stanie jest władza Cesarstwa Insulii. Nawet nie napisano co się stało, w jakich okolicznościach dany czyn rzekomo powstał czy też powstał, co na to świadkowie zajścia, czy ktoś ucierpiał, czy polała się krew, czy rzekoma kobieta w ciąży poroniła i dziecko z krwią matki wypłynęło i popłynęło w siną dal. Jest zbyt dużo znaków zapytania w tej sprawie i sprawa aż woła o rozpatrzenie jej przez sąd międzynarodowy w celu skazania obecnego Cesarza Insulii, Kamiljana de Harlina-Wespucci, na schyłkę czy też wysyłkę na emeryturę. Nie wolno powierzać tak odpowiedzialnej funkcji państwowej jaką jest Cesarz, osobie, wg mnie, i mam nadzieję, że skład sędziowski wyrazi to też swym werdyktem, niespełna rozumu i niestabilnej, i znowu, w mojej opinii, niestabilnej emocjonalnie. Zresztą, zachodzi duże prawdopodobieństwo, co śmiało można dołączyć do akt sprawy, że obecny Cesarz Insulii, Kamiljan de Harlin-Wespucci, siedział w jednej ławce z Aleksandrem Novakiem z Federacji Repujerstanu, fascynatą i miłośnikiem kotów, co może wpływać znacząco, że dostał kota, nie mylić kosza, bo to Aleksander dostał i kota i kosza, a ten wcześniejszy, o ile mnie informatorzy nie wprowadzają w błąd, to tylko kota.

 

Dlatego prosiłbym o:

1) Pozbawienie władzy Cesarza Insulii, Kamiljana de Harlina-Wespucciego na rzecz przedstawicielki sarmackiej na ziemiach insulijskich, Anastasi Windsachen, która, wg mojej skromnej opinii, dokona samozaorania Cesarstwa Insulii i pozwoli Unii Nordackiej zająć się odpowiednią dla tej ziemi uprawą przez pozostałe państwa członkowskie UN.

 

Z wyrazami szacunku,

Vladimir Agucko

 

 

Szanowny Petencie,

Na wstępie chciałbym zwrócić uwagę na mało formalny charakter złożonego przez Szanownego Pana aktu. Nie istnieje wprawdzie przepis wymuszający użycie oficjalnego języka w składanych dokumentach urzędowych, jednakowoż jest to powszechnie przyjęty zwyczaj, stosowany choćby w państwach przynależących do Unii Nordackiej, Księstwie Sarmacji, Królestwie Dreamlandu, Królestwie Lumerii itd. etc., ponadto uczyniłoby to akt łatwiejszym do zrozumienia i jednoznacznym w interpretacji.

Jednakowoż, odnosząc się do samej treści aktu Unijny Trybunał Arbitrażowy odmawia realizacji przedstawionej przez Szanownego prośby, gdyż pozbawianie władzy głów państw Unii Nordackiej nie leży w jego gestii i jest sprzeczne z jego podstawowymi założeniami (art. 1, art. 2, art. 11 Statutu Unii Nordackiej z dn. 16. 10. 2022).

Z wyrazami szacunku,

August de la Sparasan

Sędzia Unijnego Trybunału Arbitrażowego

  • Kocham to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
13 minut temu, August de la Sparasan napisał:

Jednakowoż, odnosząc się do samej treści aktu Unijny Trybunał Arbitrażowy odmawia realizacji przedstawionej przez Szanownego prośby, gdyż pozbawianie władzy głów państw Unii Nordackiej nie leży w jego gestii i jest sprzeczne z jego podstawowymi założeniami (art. 1, art. 2, art. 11 Statutu Unii Nordackiej z dn. 16. 10. 2022).

Szkoda, że nie można go odstrzelić jak psa. Jakoś to przeboleje, że psina się pałęta po unijnych arteriach. Będę czworonoga podtruwał przy nadażających się okazjach.

 

15 minut temu, August de la Sparasan napisał:

Na wstępie chciałbym zwrócić uwagę na mało formalny charakter złożonego przez Szanownego Pana aktu. Nie istnieje wprawdzie przepis wymuszający użycie oficjalnego języka w składanych dokumentach urzędowych, jednakowoż jest to powszechnie przyjęty zwyczaj, stosowany choćby w państwach przynależących do Unii Nordackiej, Księstwie Sarmacji, Królestwie Dreamlandu, Królestwie Lumerii itd. etc., ponadto uczyniłoby to akt łatwiejszym do zrozumienia i jednoznacznym w interpretacji.

Formalina powoduje u mnie podrażnienie dróg oddechowych, a także łzawienie oczu. Sarmacko-dreamlandzko-lumeryckimi zwyczajami bardzo chętnie się podcieram.

Ów przewód został zaczęty tylko w charakterze rozrywkowym, bo nieważny jest dla mnie wyrok tego trybunału, tylko to, co się stało.

Tak czy inaczej, dziękuję za pochylenie się nad tą groteską i życzę mniej czy bardziej przyjemnych spraw do rozpatrywania!

Kłaniam się,

Vladimir Agucko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij