• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zaskarżenie decyzji IV Cesarza, Kamiljana de Harlina-Wespucci, Cesarstwa Insulii z dnia 10 marca 2023r.


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Oskarżony: Cesarz Insulii, Kamiljan de Harlin-Wespucci

Pokrzywdzony: Vladimir Agucko

Dowód w sprawie: Decyzja CesarzaNiekończąca się dyskusja nt. metodologii i sposobności karania na terytorium Cesarstwa Insulii

 

Stanowisko pokrzywdzonego:

W v-kraju, gdzie prawo jest tworzone na poczet chcianej bądź niechcianej chwili i urojonego zagrożenia, rodzi się realne zagrożenie, że idąc sobie spokojnie ulicami Cesarstwa Insulii dnia pewnego zobaczymy Uchwałę o neutralizacji zagrożenia dla bezpieczeństwa wewnętrznego, która odbiera v-życie danej osobie niczego takiego się niespodziewającej. Jest to akt, wg mnie, zbyt daleko idący i pokazujący w jak niestabilnym stanie jest władza Cesarstwa Insulii. Nawet nie napisano co się stało, w jakich okolicznościach dany czyn rzekomo powstał czy też powstał, co na to świadkowie zajścia, czy ktoś ucierpiał, czy polała się krew, czy rzekoma kobieta w ciąży poroniła i dziecko z krwią matki wypłynęło i popłynęło w siną dal. Jest zbyt dużo znaków zapytania w tej sprawie i sprawa aż woła o rozpatrzenie jej przez sąd międzynarodowy w celu skazania obecnego Cesarza Insulii, Kamiljana de Harlina-Wespucci, na schyłkę czy też wysyłkę na emeryturę. Nie wolno powierzać tak odpowiedzialnej funkcji państwowej jaką jest Cesarz, osobie, wg mnie, i mam nadzieję, że skład sędziowski wyrazi to też swym werdyktem, niespełna rozumu i niestabilnej, i znowu, w mojej opinii, niestabilnej emocjonalnie. Zresztą, zachodzi duże prawdopodobieństwo, co śmiało można dołączyć do akt sprawy, że obecny Cesarz Insulii, Kamiljan de Harlin-Wespucci, siedział w jednej ławce z Aleksandrem Novakiem z Federacji Repujerstanu, fascynatą i miłośnikiem kotów, co może wpływać znacząco, że dostał kota, nie mylić kosza, bo to Aleksander dostał i kota i kosza, a ten wcześniejszy, o ile mnie informatorzy nie wprowadzają w błąd, to tylko kota.

 

Dlatego prosiłbym o:

1) Pozbawienie władzy Cesarza Insulii, Kamiljana de Harlina-Wespucciego na rzecz przedstawicielki sarmackiej na ziemiach insulijskich, Anastasi Windsachen, która, wg mojej skromnej opinii, dokona samozaorania Cesarstwa Insulii i pozwoli Unii Nordackiej zająć się odpowiednią dla tej ziemi uprawą przez pozostałe państwa członkowskie UN.

 

Z wyrazami szacunku,

Vladimir Agucko

Edytowane przez Vladimir Agucko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Czy tu ktoś robi czy trza ściągać siłę roboczą z Sarmacji czy innej Nieinsulii? 😛

W zasadzie to drugie jest poprawne, gdyż szanowny @August de la Sparasan jest jedynym kandydatem na stanowisko sędziego Unijnego Trybunału Arbitrażowego.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Ale z tego, co wiem, ów Jego Mość reprezentujący Sąd Ludowy w Nieinsulii obecnie strajkuje i odmawia podejmowania się pracy sędziego do odwołania. Zatem, organ ten jest powstały na wyrost. Ponadto, przedstawiciel władz nieinsulijskich, Joahim von Ribertrop, stwierdził jasno:

Cytat

Insulia nie jest państwem prawa.

Zatem, jaki jest sens kreowania jakiegokolwiek sądownictwa, skoro strona nieinsulijska preferuje metody sclavińsko-trizondalskie ze szczyptą sarmatyzmu-dreamlandzkiego? Mija się ten Trybunał Arbitrażowy z celem, bo preferuje się metody znacznie szybsze, wprost proporcjonalne do Discorda, czyli natychmiastowe pozbycie się elementu potencjalnie zagrażającego... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Zatem, jaki jest sens kreowania jakiegokolwiek sądownictwa, skoro strona nieinsulijska preferuje metody sclavińsko-trizondalskie ze szczyptą sarmatyzmu-dreamlandzkiego?

Macie chyba jakieś kompleksy ewidentnie. Nikt w Unii nie będzie dostosowywał się do tego jakimi metodami kieruje się Insulia. My kierujemy się swoimi metodami, w których skład wchodzi UTA, czy wam się to podoba, czy nie.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
2 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

W Insuli może on robić to na co ma ochotę, ale jako jedyny kandydat na sędziego zapewne zostanie on zaprzysiężony na to stanowisko jeżeli będzie on dalej wyrażał tego chęć.

A co jeżeli spocznie na laurach? Oskrażony ma czekać i nie daj niesprawiedliwość, chodzić sobie wolno i dalej zabijać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vladimir Agucko napisał:

A co jeżeli spocznie na laurach? Oskrażony ma czekać i nie daj niesprawiedliwość, chodzić sobie wolno i dalej zabijać?

UTA to nie policja, w założeniach ma rozwiązywać spory między krajami Unii, nie ścigać morderców i innych temu podobnych. Od tego są sądy krajowe i ich siły policyjne.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

A jeżeli morderca działa na skalę mikroświatową? To może warto by się nad tym pochylić? To nie mydło, które upadło pod prysznicem. 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

A jeżeli morderca działa na skalę mikroświatową? To może warto by się nad tym pochylić? To nie mydło, które upadło pod prysznicem. 😄 

To może ja powtórzę, bo chyba do kolego nie trafiło - 

UTA TO NIE POLICJA.

Dziękuję.

  • Kocham to! 1

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Ale kulega tyż nie rozumie... To proszę publicznie powiedzieć, do czego służy UTA w UN, skoro jedno z państw unijnych, konkretnie Insulia zwana powszechnie Nieinsuliją, kategorycznie odrzuca przestrzegania prawa, a nawet uchwala je, żeby było sprzeczne ze sobą... Powołuje do v-życia v-sąd, a wymierza sprawiedliwość poza v-sądem... Wać Państwo serio problemu nie widzicie?

Ponadto, kiedy ostatni raz zadziałał ten UTA? Czy w ogóle chociaż raz zadziałał odkąd powstał? Z tego, co wiem, to nie, więc prosiłbym o jego usunięcie i nieodstraszanie nim przechodniów tj. tych, co muszą przez niego przechodzić chorując na niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vladimir Agucko napisał:

[..] konkretnie Insulia zwana powszechnie Nieinsuliją [...]

Ja wiem że jeden aktywny mikronauta to większy procent Mikroświata niż kiedyś, ale bez przesady...

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

I Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadziałał bo nie było sędziego co dopiero miało się zmienić, więc pewnie jeszcze będzie miał okazję no ale UTA i tak nie ukaże w żaden sposób Insulii. Unia Nordacka to nie Unia Europejska, nie narzuca prawa i nie zajmuje się prawem państw członkowskich, w założeniach jedynie rozwiązuje spory na zasadach mediacji. Insulia łamie prawo... ale nie nasze, tylko swoje własne więc za co mamy ich karać za to że łamią swoje prawo to nie jest powód do zainteresowań UTA a nawet jeżeli trybunał by się tym zajął mógłby co najwyżej wystosować prośbę o przestrzeganie owego prawa. 

  • Lubię to 2

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicznie mówię - Unijny Trybunał Arbitrażowy służy do rozwiązywania konfliktów pomiędzy państwami i ich władzami oraz obywatelami krajów Unii w formie mediacji lub arbitrażu (zgodnie z Kartą Założycielską). Co za tym idzie UTA nie zajmuje się sprawami typu obywatel vs państwo, tylko państwo vs państwo lub obywatel vs obywatel.

To, że Insulia bawi się na swoim podwórku po swojemu to nie jest problem żadnego z nas tutaj zebranych, a tym bardziej Unijnego Trybunału Arbitrażowego.

8 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Ponadto, kiedy ostatni raz zadziałał ten UTA?

W ogóle bo, i tu uwaga największy plot twist, nie było takiej potrzeby.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
4 minuty temu, Waksman napisał:

Publicznie mówię - Unijny Trybunał Arbitrażowy służy do rozwiązywania konfliktów pomiędzy państwami i ich władzami oraz obywatelami krajów Unii w formie mediacji lub arbitrażu (zgodnie z Kartą Założycielską).

A na czym to polega? Jakby mógł Szanowny wytłumaczyć swego i swych kolegów mindfuck'a, to byłbym rad. 😄 😄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

A na czym to polega? Jakby mógł Szanowny wytłumaczyć swego i swych kolegów mindfuck'a, to byłbym rad. 😄 😄  

mediacja «pośredniczenie w sporze mające na celu ułatwienie stronom dojście do porozumienia»
arbitraż «rozstrzyganie sporu przez arbitrów»

Cieszę się, że mogłem pomóc.

SYoeTe3.png 100505667931999071.png 100505667931999074.png 
Kaspar Venir Waksman-Dëter
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki, Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego

Muratyka1.png Kalkilista.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
2 minuty temu, Waksman napisał:

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Bardzo się cieszę, że jest Pan pomocny, ale jakby Pan nakreślił przykładowy spór i próbę jego rozwiązania przez UTA, to byłbym rad. Nie proszę o to bez powodu, bo wiem, że dla wielu osób tego typu postępowanie to wygórowana abstrakcja...

Zatem, zakładam okularki i czytam Wać Pana uważnie. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zdementować plotki, jakoby Insulia złamała jakiekolwiek własne prawa.

Rejestrując się na forum, Zanik musiał zaakceptować regulamin naszej strony: https://forum.insulia.pl/ucp.php?mode=terms

Proszę zwrócić szczególną uwagę na ten fragment:

Cytat

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym [...] Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny

Zanik jednego wieczora złamał ten regulamin kilkukrotnie, wulgarnie wyzywając uczestników dyskusji na forum. Administracja miała pełne prawo zablokować Zanikowi możliwość publikowania postów w związku z tym, że pozwala na to regulamin, który Zanik zaakcpetował rejestrując się na forum.

Ponadto, w Cesarstwie Insulii nie ma żadnego przepisu, który zabrania administracji egzekwować swój regulamin. Co więcej nawet, insulijskie prawo jasno mówi o tym, że administracja sprawuje kontrolę nad systemami informatycznymi kraju (Uchwała Prezydium o modernizacji infrastruktury informatycznej z dnia 28 października 2022). Administracja od strony prawnej ma więc pełne prawo zarządzać forum i wydawać decyzje w sprawie jego użytkowników. Nie ma tutaj żadnej wewnętrznej sprzeczności, a żadne prawo nie zostało złamane. Można jedynie mieć pretensje o to, że prawo jest takie a nie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
2 minuty temu, Kamiljan de Harlin napisał:

Ja chciałbym zdementować plotki, jakoby Insulia złamała jakiekolwiek własne prawa.

Rejestrując się na forum, Zanik musiał zaakceptować regulamin naszej strony: https://forum.insulia.pl/ucp.php?mode=terms

Proszę zwrócić szczególną uwagę na ten fragment:

Zanik jednego wieczora złamał ten regulamin kilkukrotnie, wulgarnie wyzywając uczestników dyskusji na forum. Administracja miała pełne prawo zablokować Zanikowi możliwość publikowania postów w związku z tym, że pozwala na to regulamin, który Zanik zaakcpetował rejestrując się na forum.

Ponadto, w Cesarstwie Insulii nie ma żadnego przepisu, który zabrania administracji egzekwować swój regulamin. Co więcej nawet, insulijskie prawo jasno mówi o tym, że administracja sprawuje kontrolę nad systemami informatycznymi kraju (Uchwała Prezydium o modernizacji infrastruktury informatycznej z dnia 28 października 2022). Administracja od strony prawnej ma więc pełne prawo zarządzać forum i wydawać decyzje w sprawie jego użytkowników. Nie ma tutaj żadnej wewnętrznej sprzeczności, a żadne prawo nie zostało złamane. Można jedynie mieć pretensje o to, że prawo jest takie a nie inne.

Przepraszam, czy jakiś sędzia obecnego tu Trybunału mógłby pouczyć tego nieinsulijskiego kmiota w postaci cysorza, żeby zwracał się do strony postępowania we właściwy sposób? Stroną pokrzywdzoną jest Vladimir Agucko. Oskarżony godzi w powagę tego miejsca i ogólnie w dupie ma ludzi, zwyrol pierdolony. Jest rasowym v-mordercą srającym we własne gniazdo!

 

Nie odniosę się do wypowiedzi dopóki Wysoki Trybunał nie nakarze temu knurowi w cysorzowym wdzianku zredagowanie swej wypowiedzi. Co mnie to obchodzi, że oskarżony widzi kogoś albo coś, czego nie ma? 😄 Czy wezwać do oskarżonego jakąś pomoc przedzawałową albo zamówić specjalne medykamenty? 😛 Nawet mogą wolniej jechać, aby nie dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co czytam to jednak JCM @Kamiljan de Harlin zachował większą powagę i kulturę wypowiedzi niż szanowny a z kolei żaden sędzia UTA nie zabierze głosu gdyż takowy nie został jeszcze oficjalnie powołany. 

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
2 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No z tego co czytam to jednak JCM @Kamiljan de Harlin zachował większą powagę i kulturę wypowiedzi niż szanowny a z kolei żaden sędzia UTA nie zabierze głosu gdyż takowy nie został jeszcze oficjalnie powołany. 

A Szanowny występuje tutaj w charakterze obrońcy tego nieinsulijskiego niedołęgi czy może sędziego UTA? Może Unioniści w końcy wybraliby jakiegoś sędziego UTA ze swego grona, co?? Moja powaga będzie adekwatna do tego nieinsulijskiego v-mordercy. Albo się ten przyjeb nieinsulijski bawi w mikronacje albo w administrację forum...Niech ten kutas wybiera! Bo mu kurwa nie daruję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to prędzej szanownego czeka proces za rzucanie obelg w stosunku do JCW , który w przeciwieństwie do procesu o jego usunięcie ze stanowiska który szanowny złożył może zakończyć się pomyślnie gdyż to właśnie pan rzuca mięsem na lewo i prawo żądając sprawiedliwości która wcale nie musi i raczej patrząc na prawo Insulli nie jest po pana stronie.

  • Kocham to! 1

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Niech ten kutas wybiera! Bo mu kurwa nie daruję!

Aż mi się przypomniała pewna kultowa muratycka piosenka...

"[...] Chcesz pokoju ze mną czy nie, zdecyduj się, na forum lepiej nie wyzywaj mnie bo ja dojadę Cię. [...]"

Kto wie ten wie.

  • Kocham to! 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

I Premier II Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko
3 minuty temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No w zasadzie to prędzej szanownego czeka proces za rzucanie obelg w stosunku do JCW , który w przeciwieństwie do procesu o jego usunięcie ze stanowiska który szanowny złożył może zakończyć się pomyślnie gdyż to właśnie pan rzuca mięsem na lewo i prawo żądając sprawiedliwości która wcale nie musi i raczej patrząc na prawo Insulli nie jest po pana stronie.

Pytałem się, Szanownego, kim Pan jest w mojej sprawie? Urządza Pan sobie frywolne wybiegi w moją stronę, a sprawa Pana nie dotyczy... Albo zaczniemy się szanować albo będziecie gnić w gównie zrobionym przez między innymi, takich jak Pan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vladimir Agucko napisał:

Pytałem się, Szanownego, kim Pan jest w mojej sprawie? Urządza Pan sobie frywolne wybiegi w moją stronę, a sprawa Pana nie dotyczy... Albo zaczniemy się szanować albo będziecie gnić w gównie zrobionym przez między innymi, takich jak Pan!

No w zasadzie żadne postępowanie się nie toczy, mam więc takie samo przyzwolenie jak każdy inny by się wypowiadać zwłaszcza jak ktoś kogoś niewybrednie obrzuca mięsem i wyklina od najgorszego. Jest to po prostu nie ładne a szanownemu na pewno nie pomoże czegokolwiek udowodnić.

Powiedzmy więc że jestem tu nikim więcej niżeli dobrą radą. 🙂

Edytowane przez Albert Fryderyk de Espada

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij