• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ksiemga Unijnych Śmieszków


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chce mi się poopowiadać suchary to zakładam temat. Może ktoś też się podzieli niszowym humorem.


 

Cytat

 

Idzie Kiriańczyk, Muratykanin i Amator infrastrukturą unijną, żeby chociaż poudawać, że stanowią jedną strukturę polityczną. A idąc gorąco debatują o tym, u którego marazm największy.
I mówi Muratykanin: "U mnie w Matuli Muratyce to nasz założyciel dopiero co z urlopu wrócił, znając życie wtedy Espada się wycofa, bo oni to tak się wymieniają". Ale przerywa mu Amator: "Ło panie, u nas to na tle Voxlandu Amatoria słabo wypada, raz na jakiś czas opisze się Marsylię a tak to libacje alkoholowe przy udziale betonówki som". Tego z kolei nie może znieść Kiriańczyk, który gada tak: "U was jak nic się nie dzieje to lud wyczekuje postów, u mnie jak nic się nie dzieje to lud się modli żeby dalej był spokój, żeby krucjaty nowej nie zarządzono!"

Przypadkowo rozmowie przysłuchuje się idący na piechotę Piechota, który podszedł do nich mówiąc swoje zwykłe "Zgadzam się z przedmówcami.", ale zanim dopowiedział kwestię trójka już uciekała w popłochu krzycząc, że jednak to doceniają to co mają.

 

 

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Vladimir Agucko

http://nordata.pl/assets/img/friends.webp

Dlaczego murzyn ma zegarek, a pozostali nie?

Bo reszta robi na murzyna.

😄 😄 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Przychodzi Vladimir Agucko do Sądu Arbitrażowego i mówi:

-Oskarżam Cysorza, że zabija z zimną krwią i żądam, aby robiła to kobieta sarmacka za niego.

Zlatują się ludzie i mówią:

-Jak śmiesz oskarżać Cysorza?! To nie jest sprawa dla Sądu, tylko dla policji! Twe żądania są bezprzedmiotowe...

Vladimir się zdziwił:

-A gdzie prawdziwy sędzia, który mógłby ten spór rozstrzygnąć?

Lud przemówił:

-Idzie i niewiadomo, kiedy dojdzie. Trzeba być dobrej myśli. Zresztą, przy okazji, nie wolno Ci się tu tak wypowiadać. Są tu dzieci i nie chcemy, aby któreś z nich kałem po twarzy zarobiło. Rozbeczałoby się któreś i dopiero by było... Zatyczki do uszu by nie pomogły. 😄 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

-Pse Panią Sarmację, bo ja mam takie zapytanie odnośnie inicjatywy użytecznej społecznie.

-Tak, słucham Cię, Władziu.

-Czy wejście w spór z Sarmatami jest inicjatywą użyteczną społecznie?

-Oczywiście, że nie. Musimy się nawzajem szanować.

-To co to znaczy, że coś jest użyteczne społecznie?

-Uznanie czegoś użytecznego społecznie jest użyteczne społecznie.

-Czyli trzeba potwierdzać, że inicjatywa jest inicjatywa i jeszcze udowadniać, że społeczną i użyteczną?

-No tak, bo nie każda inicjatywa jest sobie równa.

-A kto wydaje akt uznania inicjatywy, która jest społeczna i użyteczna?

-Rada Ministrów i ona go rozpatruje JEŻELI w terminie 7 dni od złożenia wniosku o uznanie uzyska on pisemne poparcie CZWARTEJ CZĘŚCI OBYWATELI GŁOSUJĄCYCH W OSTATNICH WYBORACH DO SEJMU. 😂😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Przychodzi Cysorz Nieinsulii na Posiedzenie Inauguracyjne Prezydium III kadencji:

-Szanowni, jako, że chciałbym zebrać kandydatów, to ogłaszam, że do dwóch wpuszczę do 23.03.2023r., ale jak przyjdzie mniej niż dwóch, to też wpuszczę i zamknę.

Dziad sarmacki nadbiega i woła:

-Ależ ja się zgłaszam! Nie zamykajcie, Nie zamykajcie! Przecież zawsze można poczekać. A co jak trzech wejdzie? I tak nic nie robimy, to po co się spieszyć?

😀😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij