• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Most Nordacki, czyli Warnawa


Rekomendowane odpowiedzi

Warnawa (haw. Warnava) to miasto w Hawilandzie (dawniej w Uhrainie i Wenedii). Miasto ma nieznaną liczbą ludności, nazywane przez mieszkańców "City of Life". Niektórzy mieszkańcy miasta wyemigrowali z niego. W mieście mieszka ok. 41% Uhraińców a same miasto znajduje się 15km od stolicy Hawilandu, a najważniejszym miejscem w Warnawie jest Most Nordacki nad rzeką Widłą, który odwiedzany jest przez mieszkańców jak i przez turystów z całej Nordaty. W mieście znajduje się wiele dawnych instytucji Wenedyjskich

100183979914690568.jpg

Most Nordacki

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tadeusz I Wielki zmienił(a) tytuł na Most Nordacki, czyli Warnawa
  • 4 miesiące temu...
14 minut temu, Voloslav von der Hov napisał:

W sumie to czemu Warnawy nie było na mapie? Zakładam że puste miejsce obok Hokas to Warnawa, ale czemu jej tam nie ma?

Te puste miejsce to Warnawa miała być, ale czas mnie gonił to nie zrobiłem, w kolejnej mapie dodam parę miast to dodam Warnawę też

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Te puste miejsce to Warnawa miała być, ale czas mnie gonił to nie zrobiłem, w kolejnej mapie dodam parę miast to dodam Warnawę też

I wszystko jasne

  • Kocham to! 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Roman Octopic napisał:

W sumie to fajną narracyjke można na tym ugrać: tu Uhraina, tu ktoś inny, zajebiste miasto

prawda, wkrótce może zrobimy coś, ten wątek miał być troche taką narracją, ale zrobimy coś lepszego

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
15 godzin temu, Tadeusz I Wielki napisał:

prawda, wkrótce może zrobimy coś, ten wątek miał być troche taką narracją, ale zrobimy coś lepszego

no i fajnie, może narracyjnie tu byśmy rozgrywali właśnie turnieje siatkarskie najważniejsze (oprócz finału w Hokas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Roman Octopic napisał:

no i fajnie, może narracyjnie tu byśmy rozgrywali właśnie turnieje siatkarskie najważniejsze (oprócz finału w Hokas)

Spoko, ja to przetestuje jeszcze bardziej i zobacze czy napewno Roblox

  • Lubię to 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tadeusz I Wielki napisał:

Spoko, ja to przetestuje jeszcze bardziej i zobacze czy napewno Roblox

Ja testowałem i mi się tam podoba, spoko może być. I tak jak mówicie, Warnawa musi w końcu ożyć, więc można tu zrobić półfinały i zajebiście xD. No to teraz jeszcze tylko musicie ożywić wątek Los Pollos Hermanos i Saula Goodmana, i ideolo

  • Kocham to! 1

(-) II Król Hawilandu, III Kanclerz Hawilandu oraz lider partii "Wolny Hawiland". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
5 godzin temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Ja testowałem i mi się tam podoba, spoko może być. I tak jak mówicie, Warnawa musi w końcu ożyć, więc można tu zrobić półfinały i zajebiście xD. No to teraz jeszcze tylko musicie ożywić wątek Los Pollos Hermanos i Saula Goodmana, i ideolo

Właśnie w sumie czemu się nic nie dzieje u Saula Goodmana i Los Pollos Hermanos? Kryształ się im skończył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Roman Octopic napisał:

Właśnie w sumie czemu się nic nie dzieje u Saula Goodmana i Los Pollos Hermanos? Kryształ się im skończył?

Nie skończył się, tylko aktualnie niektórzy mają realiozę małą, i jak skończą ją mieć to wrócimy do wątku

  • Kocham to! 1

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler alert: w drugim sezonie będą scamować na żelazo.

  • Kocham to! 2

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

dobra wracając do tematu Warnawy - można tu jakieś rzeczy porobić: marsze, instytucje, więc trzeba to zanotować

Mogę ci z tym pomóc jak chcesz, mam na dysku troche zdjęć z marszy

  • Kocham to! 1

ktoś mniej ważny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Roman Octopic
7 godzin temu, Voloslav von der Hov napisał:

Mogę ci z tym pomóc jak chcesz, mam na dysku troche zdjęć z marszy

weź mi też podeślij, chciałbym instytucje w Warnawie jakąś dać (oddział Meteorologiczny w stanie Hokas City)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Bolesław Lwie Serce napisał:

Ej ale mamy tyle fajnych informacji, to czemu nie zrobimy coś pożytecznego z tego mostu?

No przecież robimy to od paru miesięcy i zbieramy dane aby zrobić coś przedobrego XD

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij