• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Abachazja - wątek organizacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2023 o 00:31, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Ciężko jednak się czepiać gdy ktoś robi mapę sporo czasu po tym jak miasta teoretycznie przestały istnieć wraz z państwem do którego należały.

Wyjątkowo nie czepiałem się, tylko dokonywałem aktu zauważalniczego. Aczkolwiek insulijska tradycja wymaga przy okazji zjazdu po Południowcu, zatem składając samokrytykę krzyczę: Waksman, nie umiesz w risercz!

W dniu 15.02.2023 o 18:26, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

W sensie nam chodzi teraz nie o to Zadrzewie i Czoczen w dawnej Abachazji, ale o Czoczen w Muratyce i jego odległość do zadrzewskiego pierwowzoru. A to trochę daleko.

Jak daleko XD. Czoczen w Muratyce leży tam, gdzie leżało Czoczen w Abachazji. Ten twój patopłówysep który - jak rozumiem - oznaczyłeś jako rzekome Zadrzewie powstał dopiero w 2018, po zatopieniu kawału wybrzeża przez Brodrię. Prawdziwe Zadrzewie - tak muratyckie jak i abachaskie - leży nieco na południe od tego kółka zachodniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 22:29, Bolesław Kirianóo von Hohenburg napisał:

Może @Jakub Wereszczyński-Bagrat coś się w tym temacie orientuje?

Niestety, za moich czasów było po prostu Zadrzewie i leżało gdzie leżało, nie wiem co działo się później 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2023 o 18:33, Joahim von Ribertrop napisał:

Wyjątkowo nie czepiałem się, tylko dokonywałem aktu zauważalniczego. Aczkolwiek insulijska tradycja wymaga przy okazji zjazdu po Południowcu, zatem składając samokrytykę krzyczę: Waksman, nie umiesz w risercz!

Jak daleko XD. Czoczen w Muratyce leży tam, gdzie leżało Czoczen w Abachazji. Ten twój patopłówysep który - jak rozumiem - oznaczyłeś jako rzekome Zadrzewie powstał dopiero w 2018, po zatopieniu kawału wybrzeża przez Brodrię. Prawdziwe Zadrzewie - tak muratyckie jak i abachaskie - leży nieco na południe od tego kółka zachodniego.

Dobra, bo to Zadrzewie dziwnym trafem było podobne do nieistniejącego zresztą Królewca, to go automatycznie w głowie umieściłem na północ od dawnej IIRP. Więc tak, my z Waksmanem nie umiemy risercz. Chociaż za zniknięciem tego "patopółwyspu" też mogła jakaś historia stać. Ale mniejsza, bo to Abachazji jednak nie dotyczy zbyt xD

 

Chciałem jeszcze może Jakuba spytać czy wie coś w temacie abachaskiej Brodrii, ale to jutro się szerzej odniosę.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij