Jump to content

Dom Henryka Ziemiańskiego w Ampraczu


Recommended Posts

palac-jasminowy-sala-szafranowa-05-750x4 

Dom, w którym zamieszkuje moja skromna osoba, pochodzi z XVIII wieku i jest zbudowany w stylu dworkowym. Dom jest jednokondygnacyjny. Budynek posiada pięć pokoi, w tym salon, łazienkę i kuchnię. 

Pok-j-dzienny-Muebles-Bolsa-przekr-j-eur Salon 

 

 

 

Edited by Henryk Ziemiański
Link to comment
Share on other sites

Freutreggër Ziemiański wrócił do domu po dniu pracy w Ratuszu w Ampraczu. Usiadł sobie na sofie, oglądając seriale. W międzyczasie czytał też książki. Po chwili poszedł się zdrzemnąć do sypialni. Gdy już się ocknął z drzemki postanowił zrobić zakupy w pobliskim sklepie, który sobie upodobał. Przebrał się w kurtkę przeciwdeszczową, bowiem w Ampraczu padał od jakiegoś czasu deszcz. Gdy już wrócił z zakupami usiadł na fotelu, przeglądając dokumenty. 

Ciekawe, jak wypadnie kolejny dzień w pracy - mówił sobie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Henryk Ziemiański po zakończeniu pracy w Ratuszu wrócił jak zawsze do domu. Usiadł sobie na swojej sofie, oglądając telewizję, w szczególności pogodę. Po krótkim odpoczynku i obiedzie Ziemiański pojechał na spotkanie biznesowe, odbywające się w biurowcu Ziemiański Investments. Na miejscu został zapoznany z stanem budowy autostrady, która budowana była z coraz większym rozmachem. Ziemiański jednocześnie cieszył się z postępu prac i chętnie czytywał dalsze plany budowy. Podczas przerwy przytaknął na jednego z pracowników i zawołał:

- Rubensie, przynieś mi świeżą porcję gazet. 

Rubens szybko pobiegł do kiosku i przyniósł najnowsze numery różnych gazet. Ziemiański, szczególnie gdy został Prezesem Zarządu Ziemiański Investments czytywał gazety, zawierające wiadomości biznesowe. Był zadowolony z sprawowania swoich pracowników i tego dnia był w wyśmienitym nastroju. 

 

 

Edited by Henryk Ziemiański
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share