• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Hawilandzie, witaj na nordackiej ziemii [...]


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Zgodnie z obietnicą utworzyłem zamówione w rozmowie prywatnej działy, stworzyłem też rolę @Obywatel Hawilandu nadaną dotychczas założonym hawilandzkim kontom: @Tadeusz I Wielki, @Aleksander von Kruk i mój imiennik @Bolesław Lwie Serce. Jako że Nordata jedyna wśród v-kontynentów kroczy drogą prawdziwej anty-biurokracji (#LeocjaToTeżNordata), nie było oficjalnego procesu akcesyjnego, tak samo zresztą jak przy dołączaniu Kirianii. Jednakże dosyć dobrze pamiętam starą strukturę forum hawilandzkiego i jest ona bogatsza w porównaniu do obecnej na forum unijnym. Czy Hawiland postanowił stać się bardziej minimalistyczny przy okazji przeprowadzki, czy zaszła pomyłka nie wiem, ale dowiem się discordowo. No cóż, pozostaje uczcić moment czwartego państwa na forum UN! 🥳🥳🥳

  • Lubię to 1

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

No to co, witamy na pokładzie. Dobrze że mamy teraz więcej rąk do wylewania wody i latania dziur w kadłubie. 😄

W sumie, to widać że spada dość aktywność. Ale jak mam być szczery, to od mojej strony to wynika z nagromadzenia wielu różnych rzeczy oraz chęci odpoczynku też po obowiązkach. Ale w dużej mierze staram się jednak działać aktywnie, tyle że akurat na forum nie piszę, a bardziej na discordzie działam.

Towarzysz Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij