• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Plan Brodzickiego


Rekomendowane odpowiedzi

Imperatorat we współpracy ze Sztabami Połączonymi reprezentowanymi przez @Alastor Brodzicki mają zaszczyt zaprezentować państwu Plan Brodzickiego, odnośnie narracji wojskowej w Suwerennej.

PLAN BRODZICKEIGO

  1. Umożliwić osobom trzecim z zagranicy możliwość służby wojskowej, nawet przy udziale w innej formacji wojskowej Mikroświata która przez Sztaby Połączone nie zostanie uznana za wrogą.
  2. Zastrzega się możliwość natychmiastowego odwołania żołnierza w przypadku nakrycia delikwenta na służeniu interesom państw obcych.
  3. Ustali się system awansów za określoną aktywność dotyczącą służby Suwerennej wraz z przynależnym mu żołdem.
  4. Udostępni się zakwaterowanie w Kirianii żołnierzom z państw trzecich.
  5. Umożliwi się żołnierzom albo narrację wojskową w Ojczyźnie naszej, albo na froncie w zaprzyjaźnionej z Wielonarodową Kirianiją Walczącej Republice Eesti, gdzie otrzymają bonusy za służbę czynną
  6. Przekierowuje się przebieg całego planu Głównodowodzącemu Wojsk Kirianii.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony coś tam zerkałem od czasu do czasu ale wolę jeszcze dopytać szczegółowo u źródła o co chodzi i tak to wygląda z tą Estią, bo dość mnie to ciekawi tak samo patrząc na fakt zangarzowania się obywateli Czesnoradu.

8eb9053500921dd86408d26eec6ac359.png

99527777916552134.pngd163f8cdb3f91e7d14a03435118e2fd2.png.86fdf0557357fae59b90edaf1f1fd87c.png1141.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Albert Fryderyk de Espada napisał:

Z jednej strony coś tam zerkałem od czasu do czasu ale wolę jeszcze dopytać szczegółowo u źródła o co chodzi i tak to wygląda z tą Estią, bo dość mnie to ciekawi tak samo patrząc na fakt zangarzowania się obywateli Czesnoradu.

No to tak: w Brodrii wybuchła narracyjna wojna domowa i parę etnosów brodryjskiej wypowiedziało posłuszeństwo Carowi. Jednym z nich była Walcząca Republika Eesti, gdyby nie wsparcie z zewnątrz - najpierw samo kiriańskie, ale po (również narracyjnym) zatopieniu statku cywilnego także winkulijskie, a ostatnio dotarła też kolumna krzyżowców z Amatorii. Oprócz Eesti w wojnie domowej Ordyński Broskwie walczy również Nowa orda pana @Andrzej Płatonowicz Ordyński, Orda Wewnętrzna pana @Ametyst, partyzanci uhraińscy pana @AleksanderNovak oraz komunistyczna republika Brodrii pana @Robert Drenin. Oficjalnej nazwy tej ostatniej nie pamiętam, ale fakt faktem że dostaje spore wsparcie z Czesnoradu. A, w ogóle to gorąco polecam zapoznać się z artykułem na ten temat w najnowszej Szabli w dziale Artykuły.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij