Jump to content

Helwetyk

Members
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Helwetyk

 1. Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscycie mającym na celu wyłonienie zwycięzców 5. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy zimy”. Głosujemy w jednej ankiecie — przy pracach wyszczególniono kategorie konkursowe. https://mia.leocja.org/ Głosujemy do piątku, 24 marca 2023, godziny 20.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania oraz w wątku na forum Leocji. Udział w plebiscytach wymaga zweryfikowanego profilu w Stemplu. Głosowanie jest anonimowe.
 2. Kochani! Zima, szczęśliwie, zmierza ku końcowi. Tradycyjnie już zapraszam do wzięcia udziału w Piątym Międzynarodowym Konkursie Malarskim „Barwy zimy”. To doskonała okazja, by wykorzystać swoją kreatywność do stworzenia mikronacyjnego dzieła sztuki z wykorzystaniem aplikacji Dream. Dajcie się ponieść wyobraźni. Wprowadźcie publiczność w magiczne światy białych puchów, ośnieżonych miast, mroźnych krajobrazów i nie tylko. Połączcie pasję do sztuki z nowoczesną technologią (#pdk). Inspirujących słów kluczowych! Prace zgłoszone w edycji zimowej Prace zgłoszone w edycji wiosennej — kategoria ogólna Prace zgłoszone w edycji wiosennej — kategoria przewodnia Prace zgłoszone w edycji letniej — kategoria ogólna Prace zgłoszone w edycji letniej — kategoria przewodnia Prace zgłoszone w edycji jesiennej Regulamin konkursu Harmonogram konkursu: — zgłaszanie prac na forum Leocji do niedzieli, 19 marca, g. 21.00, — ogólnopolliński plebiscyt w dniach 20–23 marca, — ogłoszenie wyników w wiosenny piątek, 24 marca. Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami: — temat „Barwy zimy” (w interpretacji autorki lub autora), — temat dowolny. Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład). Proszę o nieumieszczanie promptów na pracach. Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania. Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik. Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca. Informacje praktyczne W serwisie https://app.wombo.art/ można założyć konto i zapisywać swoje prace (przycisk „Publish”), do czego gorąco zachęcam. Wówczas można je pobierać ze swojego profilu, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.
 3. Szanowni Państwo, to już dzisiaj, to już teraz! Za niewiele ponad pół godziny, o godzinie 20.00 Nowobrzeski Dom Aukcyjny rozpocznie licytację trzech wyjątkowych prac Sztuki Brzozopolańskiej Anastasii Windsachen. Serdecznie zapraszam!
 4. Szanowni Państwo, to już dzisiaj! O godzinie 20.00 ⏰ zapraszamy do Nowobrzeskiego Domu Aukcyjnego.
 5. Szanowni Państwo — to już jutro! Szczegóły wyżej.
 6. Szanowni Państwo! Aukcja Sztuki Brzozopolańskiej rozpocznie się za dwa dni, w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023, o godzinie 20.00 (dodaj do Kalendarza Google). Szczegóły wyżej.
 7. Szanowni Państwo! Mam ogromną przyjemność poinformować o nadchodzącej aukcji Nowobrzeskiego Domu Aukcyjnego. W najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023, o godzinie 20.00, rozpoczniemy licytację trzech wyjątkowych prac Sztuki Brzozopolańskiej Anastasii Windsachen powstałych w technice middżurnyzmu. Zapraszam do zapoznania się z katalogiem aukcji pod poniższym odsyłaczem: Z innymi pracami autorki można zapoznać się pod tym adresem. Licytacja odbędzie się w wątku na forum Palatynatu Leocji. Płatności będą przyjmowane za pośrednictwem Międzynarodowego Banku Pollinu. Zapisz datę w Kalendarzu Google Do zobaczenia!
 8. Dzięki temu, że wszyscy posiadacze kont kiriańskich odezwali się w wątku powitalnym, procedura migracji przebiegła bezboleśnie (odpukać). W podsumowaniu: Stempel, ISM i bank wpięte. Istniejące rachunki bankowe przepięte pod aktualne identyfikatory na forum Kirianii, zaległe wynagrodzenia wypłacone. @Robert Drenini @Sheldon Anszlus Lovelacedaję znać, że po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu do banku powinny zostać otwarte rachunki kiriańskie wraz z należnymi za okres ostatnich 30 dni wypłatami. Jednocześnie informuję, że mam pełną świadomość nI3L3GaLnEG0 D0dRUkU na rachunek @Waksman, który dwa razy otrzymał 20,00 ҟ za tę samą aktywność. Smacznego!
 9. Ups. Już naprawiam 😉 (A ten błąd z bazą… Tak, zgłaszano mi, że serwer miał chwilową awarię).
 10. @Albert Fryderyk de Espada, @Alfred Fabian von Tehen-Dżek, @FPvR,@Tadeusz I Wielki— proszę o napisanie czegokolwiek w tym wątku. 😉
 11. Jak te kody mają być dobre, skoro linki weryfikacyjne prowadziły na stare, zepsute forum… @Bolesław Kirianóo von Hohenburg— uprzejmie proszę o weryfikację kodów nadesłanych OD TERAZ. 🙂 Jednocześnie, uprzejmie proszę o weryfikację: S-73xYnIwi
 12. Helwetyk

  Dzień dobry

  Pozdrawiam skrypty Instytutu Statystyk Międzynarodowych.
 13. To mi ułatwia życie, dziękuję. 😂 Przyjęte do realizacji na tradycyjny weekend. Do tego czasu zachęcam do tego, żeby: zacząć pisać na nowym forum Kirianii (wszystkie osoby z tej listy: https://stempel.org.pl/paszporty/482/ mile widziane); założyć na nim wątek weryfikacyjny Stempla analogiczny dla czesnoradzkiego i muratyckiego. To jest właśnie doświadczenie zdobyte z poprzedniego przypadku. 😂
 14. To od czego jest NKI?! 😂 W każdym razie, tradycyjnie poproszę o dane dostępowe do serwera drogą mejlową… Ze złych wiadomości, na przykładzie Cesarstwa Insulii próbowałem rozwiązać zmianę forum ręcznie, ale to był (bardzo) zły pomysł. Więc, niestety, czeka nas ponowna weryfikacja w Stemplu i ponowne otwieranie rachunków bankowych.
 15. Żadnych strzałeczek, ISM-style… Ale — nie wytrzymałem i zaczytałem kursy za ostatnich 90 dni. Jeżeli niczego nie schrzaniłem, po północy powinny się dodać kolejne, a później już na bieżąco. A jeżeli schrzaniłem, to wypłaty zamiast po północy będą, gdy wstanę rano. 😜
 16. No właśnie — taki wykres jeszcze nie powstał. Mam go wciąż w tyle głowy, ale póki co nie zapisuję nigdzie archiwalnych kursów. Są do odtworzenia, ale czas…
 17. Na tym etapie gorąco proponowałbym nie podejmować tematu dodatkowej emisji; właśnie dlatego, że system dopiero rusza. Na wszystkich muratyckich rachunkach znajduje się obecnie 31 072 Ɉ. Jeden jord to obecnie 1,24 ℳ. Technicznie możliwe jest wydrukowanie 3 000 000 Ɉ, ale wówczas musiałbym obniżyć kurs waluty do 0,01 ℳ, co całkowicie „przykryłoby” możliwość porównywania kursów. Moim skromnym zdaniem, lepiej po prostu dokonać denominacji.
 18. Pomysł na giełdę mam, ale z racji braku wspólnego dla Pollinu systemu gospodarczego nie byłaby to giełda w tradycyjnym tego słowa rozumieniu. Roboczo myślę o tym, aby każdy mieszkaniec mógł zarejestrować jedną spółkę, pod dowolną nazwą. Wyniki takiej spółki byłyby bezpośrednią pochodną aktywności danego mieszkańca zarejestrowanej przez bank. Kupując akcje po ustalonej przez „prezesa” cenie, nabywałoby się prawo do dywidendy będącej odsetkiem jego codziennych wypłat za aktywność. Jak chodzi o obstawianie aktywności danej mikronacji, sprawa jest o wiele prostsza — to już, w jakimś stopniu, mamy. 😉 Kursy walut są uzależnione od aktywności danej mikronacji. Niektórzy już teraz bawią się na forexie, przenosząc środki między rachunkami krajowymi, prognozując wzrosty lub spadki wartości poszczególnych walut.
 19. Egzemplarz autorski jest obowiązkowy. 👨🏻‍⚖️ Można przekazać na cele charytatywne, jakąś NOŚP czy inny NCK…
 20. Światowy Związek Filatelistyczny uprzejmie zachęca Autora do tego samego. 😜
 21. Nie tyle wygrały, co po prostu wyglądały źle… 😉 Coś się nie załączyło, więc wklejam ponownie.
 22. W którym miejscu tak napisałem…? 🤔 (Pytam zupełnie poważnie, pomroczność jasna zawsze jest opcją). Zamysł jest taki, żeby wszystkie kraje miały ten sam schemat kolorystyczny. Tak z powodu spójności wizualnej systemu, jak i względów czysto praktycznych. Rozmowy były o wariacjach motywu przewodniego (nawiasem pisząc, próbnie wdrożonych na potrzeby wypłat żołdu w Gwardii Palatynatu Leocji), ale nie schematu kolorystycznego jako takiego. Z zastrzeżeniem jak na wstępie. 😉
 23. Wasza Ekscelencjo, uprzejmie proszę o weryfikację: S-73xQl4ok. Instrukcję obsługi przekażę na Discordzie. 😉