Jump to content
×
×
 • Create New...

Robert Drenin

Members
 • Posts

  1,245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Robert Drenin last won the day on August 12

Robert Drenin had the most liked content!

2 Followers

About Robert Drenin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert Drenin's Achievements

Mentor

Mentor (12/17)

 • One Year In
 • Very Popular
 • Posting Machine
 • One Month Later
 • Reacting Well

Recent Badges

294

Reputation

 1. Co prawda w archiwum, ale dla osób, które jeszcze nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się ZKRR, to przesyłam link do naszego nowego forum: Nowe Forum ZKRR
 2. Cóż, bo w sumie to ciężko może było zauważyć, gdyż poza programem KK, to publicznie przytaczało się jedynie w pewnych wątkach, o innym przeznaczeniu. Natomiast tak czysto formalnie, to nie było zbytnio takich jeszcze oskarżeń. Jednakże najprawdopodobniej takowe z czasem mogły się pojawić.
 3. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 4. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 5. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 6. A właśnie, oczywiście po kontynuację zapraszam tutaj: https://zkrr.vnacja.pl/forum/viewtopic.php?t=1214
 7. Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się informacje z Związku Rad.
 8. Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się informacje związane i pochodzące z Związku Rad.
 9. Ambasada Związku Kolektywistycznych Republik Rad Forum Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się wszelkie informacje dotyczące ZKRR.
 10. Fakt, myślę że to dobry pomysł. Może to też przyciągnie zainteresowanie międzynarodowe (a może nawet i inne państwa zdecydowałyby się tak przyłączać do ruchu naukowego?).
 11. Fakt, zwłaszcza patrząc po tym też, w jakich okolicznościach pojawiliśmy się na waszym forum. A co do wspólnego forum z ZKRR i LRM, to może byłoby fajnie, ale na ten moment ciężko powiedzieć. Ale nie będę się wdawał w szczegóły. A co do forum, to oczywiście. Z pewnością będę informację tą przesyłał w ambasadach (ale w niektórych przypadkach raczej nie jako ambasador).
 12. W mojej opinii poprzednie dni postępu były fajne, ale może brakowało trochę rozreklamowania tego święta bardziej. Jakieś może plakaty, ulotki i takie ładne zaproszenia, aby można było poczuć taki naukowo-technologiczny charakter. Może powinno to wtedy korelować też z przyznawaniem nagród (co przykładowo ZKRR posiada takowe nagrody, które zostały zawarte w ustawie). Szczerze tak teraz to pisząc, to może z Dni Postepu zrobilibyśmy bardziej święto też ponadnarodowe. W tym celu zaproponowałbym Radzie Komisarzy Ludowych, aby w ZKRR Dni Postępu były również wpisane w święta państwowe i to w tym samym terminie.
 13. Powołano do życia Związkowy Instytut Astronomiczny, który zastąpi Czesnoradzką Agencję Kosmiczną.