Jump to content

Robert Drenin

Czesnorad Citizen
 • Posts

  1,166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Robert Drenin last won the day on June 4

Robert Drenin had the most liked content!

2 Followers

About Robert Drenin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert Drenin's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • One Year In
 • Very Popular
 • Posting Machine Rare
 • One Month Later
 • Reacting Well

Recent Badges

274

Reputation

 1. Choć de facto wcale nie musimy powoływać tymczasowych, bo jednak nasza Konstytucja mówi już konkretnie, kto powołuje i w jaki mniej więcej sposób. Natomiast chodzi o to, że po powołaniu tych Radnych i Przewodniczących, nie ma jeszcze uregulowanych kompetencji.
 2. To teraz oficjalnie Związek Kolektywistycznych Republik Rad składa się już z konkretnie dwóch Republik. Teraz jeszcze szczegółowe kompetencje i rodział po między kompetencjami ZKRR, a KRR-ami, oraz ustalenie wielkości terytorialnej obydwóch Republik i jej formalne ustanowienie.
 3. Uchwalona zostaje Ludowa Konstytucja Związku Kolektywistycznych Republik Rad, jako drugi etap reform państwa. Kolejnym krokiem, trzecim, będzie Ustawa o Kolektywistycznych Republikach Rad.
 4. Zdrastwujtie Towarzyszu, chciałbym jednak po takim trochę sporym czasie coś zakupić i byłoby to... Wiem! Chciałbym kupić pralinki, 2 sztuki kanii, 1 kg kaszy manny, 3 bochenki chleba, 10 sztuk ziemniaków, 1 pudełko kurek, 5 sztuk jałbek i 1 kg grochu.
 5. Zostaje złożone zamówienie przez Komisariat Bezpieczeństwa Narodowego pod numerem 003-a-23. Skład zamówienia to: Karabin Samopowtarzalny M2023 Przewidywany czas realizacji wyniesie maksymalnie 1 miesiąc i zostanie dostarczone drogą lądową.
 6. Drodzy Towarzysze! Rada Komisarzy Ludowych oznajmia oficjalnie, iż po długiej przerwie wywołanej okresem realiozy i stagnacji w Czesnoradzie, zostają wznowione z powrotem byłe działania Republiki Socjalistycznej Czesnoradu w Brodryjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republice Rad oraz w Tropikańskiej Republice Rad. Wojska ZKRR (wcześniej Czesnoradzkie) stacjonujące w tamtych obszarach nie zostają wycofane, a dalsze dostarczanie zaopatrzenia oraz prowadzone działania będą wciąż się odbywać. Niech żyje światowy proletariat!
 7. W takim wypadku zatem stało się. Republika Socjalistyczna Czesnoradu stała się Związkiem Kolektywistycznych Republik Rad. Na razie funkcjonuje co prawda na starej konstytucji jeszcze Czesnoradzkiej, ale za jakiś czas uchwalona zostanie Konstytucja, uwzględniająca federalizację ZKRR.
 8. Rada Komisarzy Ludowych ogłasza, że uchwalona zostaje ustawa zmieniającą obecną symbolikę państwową i nazwę. Od dnia dzisiejszego Republika Socjalistyczna Czesnoradu staje się Związkiem Kolektywistycznych Republik Rad (jednakże będąc państwem scentralizowanym z uwagi na prace nad nową konstytucją).
 9. Nie no, dobrze w sumie, że Towarzysz też zwraca uwagę, bo mogliśmy może czegoś akurat nie wziąć pod uwagę. Co do hymnu, to zobaczymy, może zostanie jednak podjęta inna decyzja, ale jak dla mnie, to ciężko stwierdzić.
 10. Ma w sumie Towarzysz rację, choć tutaj też zależy od decyzji Towarzysza Molotina. Aczkolwiek jeśli dobrze pamiętam, to chyba aktualnie Bialenia ma też ten sam utwór.
 11. Republika Socjalistyczna Czesnoradu zostanie zastąpiona Związkiem Kolektywistycznych Republik Rad, który będzie składać się z Kucelgradzkiej Kolektywistycznej Republiki Rad i Czesnoradzkiej Kolektywistycznej Republiki Rad. Ponadto odrano już flagę i godło, które prezentują się następująco: Dodatkowo wybrano również melodę na hymn i będzie nią: Jedyne na co w sumie ja czekam, za nim przygotuję pierwszą ustawę, będącą pierwszym krokiem do reformy Czesnoradu w państwo federalne, jest tekst hymnu.
 12. Marsz obrońców Nowańska! autor: Dimitrij Ścierkow Melodia: https://www.youtube.com/watch?v=aRsDvp3TKLI W obronie dla naszej ojczyzny, Kroczymy, krzyczymy: „Chwała!” Wśród nas nasi bracia i siostry, Musimy powstrzymać wroga! ref. Robotniku, więc chodź, walcz za stolicę swą, Walcz za nasz najpiękniejszy Nowańsk! Weź swą tarczę i broń, wszyscy na front nasz mkną, Gdzie nas czeka i chwała i zysk! Robotniku, więc chodź, walcz za stolicę swą, Walcz za nasz najpiękniejszy Nowańsk! Idziemy wciąż na pole walki, Nas, armiji słychać aż grom! Przebyte już lasy i łąki, „Nasz dom, to nasz przepiękny dom!” ref. Robotniku, więc chodź... Już wszyscy jesteśmy na froncie, Wspólnie wypieramy wroga! Nasz rywal aż wyje i wyje, Ojczyzny naszej wygrana! ref. Robotniku, więc chodź...
 13. W porządku. Zatem teraz tylko trzeba ustalić tekst.
 14. To może coś Towarzysz akurat znajdzie, lecz ja szukałem i akurat nic nie znalazłem.