Jump to content
×
×
 • Create New...
 • https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?p=984#p984
 • https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?p=984#p984
 • https://forum.bastionpollin.pl/viewtopic.php?p=984#p984

Robert Drenin

Members
 • Posts

  1,245
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Everything posted by Robert Drenin

 1. Co prawda w archiwum, ale dla osób, które jeszcze nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się ZKRR, to przesyłam link do naszego nowego forum: Nowe Forum ZKRR
 2. Cóż, bo w sumie to ciężko może było zauważyć, gdyż poza programem KK, to publicznie przytaczało się jedynie w pewnych wątkach, o innym przeznaczeniu. Natomiast tak czysto formalnie, to nie było zbytnio takich jeszcze oskarżeń. Jednakże najprawdopodobniej takowe z czasem mogły się pojawić.
 3. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 4. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 5. Wczoraj Tow. Molotin wydał ogłoszenie w sprawie rzekomych najazdach, wojnach i rewolucjach planowanych przez ZKRR.
 6. A właśnie, oczywiście po kontynuację zapraszam tutaj: https://zkrr.vnacja.pl/forum/viewtopic.php?t=1214
 7. Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się informacje z Związku Rad.
 8. Wiadomości z Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się informacje związane i pochodzące z Związku Rad.
 9. Ambasada Związku Kolektywistycznych Republik Rad Forum Związku Kolektywistycznych Republik Rad W niniejszym wątku będą pojawiać się wszelkie informacje dotyczące ZKRR.
 10. Fakt, myślę że to dobry pomysł. Może to też przyciągnie zainteresowanie międzynarodowe (a może nawet i inne państwa zdecydowałyby się tak przyłączać do ruchu naukowego?).
 11. Fakt, zwłaszcza patrząc po tym też, w jakich okolicznościach pojawiliśmy się na waszym forum. A co do wspólnego forum z ZKRR i LRM, to może byłoby fajnie, ale na ten moment ciężko powiedzieć. Ale nie będę się wdawał w szczegóły. A co do forum, to oczywiście. Z pewnością będę informację tą przesyłał w ambasadach (ale w niektórych przypadkach raczej nie jako ambasador).
 12. W mojej opinii poprzednie dni postępu były fajne, ale może brakowało trochę rozreklamowania tego święta bardziej. Jakieś może plakaty, ulotki i takie ładne zaproszenia, aby można było poczuć taki naukowo-technologiczny charakter. Może powinno to wtedy korelować też z przyznawaniem nagród (co przykładowo ZKRR posiada takowe nagrody, które zostały zawarte w ustawie). Szczerze tak teraz to pisząc, to może z Dni Postepu zrobilibyśmy bardziej święto też ponadnarodowe. W tym celu zaproponowałbym Radzie Komisarzy Ludowych, aby w ZKRR Dni Postępu były również wpisane w święta państwowe i to w tym samym terminie.
 13. Powołano do życia Związkowy Instytut Astronomiczny, który zastąpi Czesnoradzką Agencję Kosmiczną.
 14. Wybaczcie, że tak post pod postem, ale jeśli można prosić o nick na discord, albo przynajmniej jakoś na discordzie Unii Nordackiej się pokazać, bym mógł napisać.
 15. A to decyzje oficjalną ogłosi Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych.
 16. W porządku, nazwa nawet dobra. To serdecznie dziękuje Towarzyszowi za odpowiedź.
 17. Znaczy, to byśmy dzisiaj co nieco omówili w tej kwestii na discordzie i pewnie jeszcze będzie podjęta decyzja. 🤷‍♂️ Jakby, taka też w sumie decyzja podjęta została w Radzie Komisarzy Ludowych. Aczkolwiek z pewnością pobyt na tutejszym forum był przyjemny i mile mijał, więc tam ja nie narzekam. Ale cóż, różne idzie historia. Jednakże z pewnością pomoc w początkach Czesnoradu była nieoceniona.
 18. Towarzyszu, mam pewne pytanie. Jak chcemy nazwać zatem nasze wojsko? Bo akurat Wojsko Ludowe utworzone było w okresie Republiki Socjalistycznej Czesnoradu, z czego jeszcze posiada w swoich symbolach odniesienia do symboliki Czesnoradu.
 19. Hm, a to Towarzysz byłby chętny porozmawiać prywatnie? Bo w sumie troszkę może być pytań lub innych kwestii. A też poza tym, to rozmowy może odbyłyby się prywatnie z Tow. Molotinem jeszcze i Tow. Ścierkowem.
 20. Hm, a mógłby Towarzysz rozwinąć? Z pewnością pomoże nam to w ustaleniu decyzji w Radzie Komisarzy Ludowych.
 21. Związek Kolektywistycznych Republik Rad raczej też zostanie, o ile forum dział państw uwspólniających forum nie będzie gdzieś na samym dole forum, tak troszkę marginalnie. To po to, aby było widać w miarę te państwa, że są suwerenne i aby można było też łatwo je zauważyć.
 22. Sekretarka po wysłuchaniu przybyszki, powiedziała: - Dobrze, to proszę chwilkę zaczekać. Następnie kobieta wstała i poszła. Po chwili wróciła z drugą kobietą, która rzekła: - Dzień Dobry, Towarzyszko. Nazywam się Ałła Popowa i jestem Dyrektorą tego Ośrodka. Towarzysz Lebiediew kontaktował się ze mną w tym temacie, toteż zdąrzyłam się mniej więcej zaznajomić z sprawą. To zapraszam do gabinetu i ustalimy wspólnie strategię oraz przydzielimy Towarzyszce zespół badawczy. Następnie udały się do gabinetu.