Jump to content

Dimitrij Ścierkow

Czesnorad Citizen
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dimitrij Ścierkow last won the day on October 21 2022

Dimitrij Ścierkow had the most liked content!

2 Followers

About Dimitrij Ścierkow

Citizen Identification Number

 • CIN
  0805220025

Recent Profile Visitors

533 profile views

Dimitrij Ścierkow's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated
 • Collaborator
 • Reacting Well
 • One Month Later
 • First Post

Recent Badges

12

Reputation

 1. Ścierkow wyprostował się, poprawił krawat i zaczął mówić: Dziękuję, Towarzyszu Molotin. Towarzysze! Dziś jesteśmy świadkami kolejnego wielkiego kroku w przyszłość naszego postępującego w nauce i technologii Czesnoradu. Wspólnie możemy robić wielkie rzeczy. Z opłakanego stanu, który pozostawił nam Kucelgrad, w szybkim tempie stajemy się coraz bardziej znaczącym krajem na Nordacie, a nawet na Pollinie. Układ okresowy pierwiastków, podstawa programowa i Komisariat Nauki i Oświaty, budowa Akceleratora Cyklicznego, a teraz budowa tego wspaniałego, otwartego osiedla z najwyższym budynkiem w Czesnoradzie. A to wszystko dzięki Wam, Robotnicy! Po przemówieniu Ścierkow przekazał głos tow. @Robert Drenin:
 2. Dziękuję, uratował mi Pan życie. daje pieniądze i bierze produkty Do zobaczenia!
 3. Rzeczywiście, prawie umarłem z głodu. I tak, poproszę tego karpia, wodę i bułki.
 4. Dobre pytanie, sam nie wiem. Wiem tylko, że jestem głodny.
 5. Przepraszam, zasnąłem. No dobrze... Może być te 600g karpia
 6. MIĘDZYNARODOWE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KONIECZNOŚCI POKOJOWEGO ROZWIĄZANIA KONFLIKTU POMIĘDZY IV REPUBLIKĄ MURATYKI A LUDOWĄ REPUBLIKĄ MAGNIFIKATU Operacja "Busola" została zorganizowana przez władze IV Republiki Muratyki w czasie gdy władze Ludowej Republiki Magnifikatu nie wykazywały aktywności. Równocześnie pragniemy zauważyć iż obecnie władze Ludowej Republiki Magnifikatu mogą w należyty sposób reprezentować interesy mieszkańców Magnifikatu przez co nie jest konieczne kontynuowanie operacji. Rozwiązania siłowe mogą przynieść jedynie negatywne skutki dla strony która po nie sięga. Obecnie kluczowe jest rozwiązanie tej kwestii na drodze dialogu w duchu wzajemnego szacunku i zrozumienia z uszanowaniem interesów wszystkich stron. Państwa sygnatariusze niniejszego oświadczenia wyrażają gotowość do zorganizowania negocjacji mających na celu zażegnaniu konfliktu w dowolnym miejscu na terytorium któregokolwiek z nich. Podpisali: (-) Bolesław Kirianóo von Hohenburg Wielki Imperator Narodu Kiriańskiego (-) Tadeusz I Wielki Król Hawilandu (-) Piotr Jankowski Król Bornfostu (-) Włodzimierz Molotin Przewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Czesnoradu (-) Kamiljan de Harlin-Wespucci Cesarz Insulii
 7. Dzień dobry Królikiewicz! Dawno nie było mnie w domu. Błąkałem się trochę po Nowańsku, wróciłem w jednym z czołgów po defiladzie i trochę zgłodniałem. Jest może 500 g karpia i 5 l wody? Wezmę też może dwie bułki.
 8. /-/ Komisarz Ludowy Republiki Socjalistycznej Czesnoradu Tow. Dimitrij Ścierkow
 9. Ależ oczywiście, a jeśli chodzi o duchotę, to siedzenie w samolocie 3 dni może być uciążliwe.