Jump to content

Sheldon Anszlus Lovelace

Freutreggër
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Sheldon Anszlus Lovelace last won the day on March 25

Sheldon Anszlus Lovelace had the most liked content!

About Sheldon Anszlus Lovelace

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Sheldon Anszlus Lovelace's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter
 • Collaborator
 • Dedicated
 • Reacting Well

Recent Badges

38

Reputation

 1. Szanuję za Szaftera ❤️ Chyba jest to moje ulubione miasto w mikronacjach ❤️
 2. Dużo bardziej przemyślana inwestycją, pytanie jak to się wiąże z rozpoczętymi już pracami? Czy powstały już od Inek pokrywa się z nowymi założeniami?
 3. Oj nie jest, aż taki mały. Można powiedzieć, że jest wystarczający.
 4. tło kolor Obrys Napis Drogi Uleńskie Drogi Lokalne Miasta Miasta nazwy Kolej Kolej Nazwy .map { width:540px; margin: auto; box-sizing: border-box; background-color: #92b7d0; } .map_container { position: relative; width:540px; height: 390px; } .box { width:540px; height: 390px; position: absolute; top: 0; left: 0; } /* Stylizacja przycisków */ .map_button { width: 177px; background-color: #4CAF50; border: 1px solid #8BC34A; color: white; padding: 5px; text-align: center; text-decoration: none; display: inline-block; font-size: 16px; } /* tło */ #div1 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691548.png"); } /* tło nirsk */ #div2 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691551.png"); } /* obrys */ #div3 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691547.png"); } /* napis */ #div4 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691546.png"); } /* Drogi ulenskie */ #div5 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691550.png"); } /* Drogi Lokalne */ #div6 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691549.png"); } /* Miasta */ #div7 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691545.png"); } /* Miasta Nazwy */ #div8 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691544.png"); } /* Kolej */ #div9 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691542.png"); } /* Kolej Nazwy */ #div10 { background-image: url("https://kustosz.stempel.org.pl/1098/100183979914691543.png"); } Tak jak zapowiadałem, przygotowałem mapę freutu, według danych z map MIM i MLK. Mam nadzieję, że mapa jest łatwa do odbioru i każdy będzie mógł sobie w łątwy sposób zobrazować nasz rejon. W razie jakiś błędów czy sugestii proszę śmiało informować.
 5. Sarmacja ❤️ Moja aktywność, każde ćwirki, posty i artykuły opublikowane na serwerach Sarmacji, świadczą o moim zamiłowaniu do tego vpaństwa. Oczywiście jest to tylko moje zdanie, jednak uważam za słuszne, że przedstawiciele każdego państwa członkowskiego mogliby decydować czy jeśli ktoś został zbanowany w jednym z krajów należących do UN, to czy nie powinno się rozszerzyć tej blokady na systemu Unii. Byłoby to w myśl jedności, gdyż nie oszukujmy, ale żeby dostać bana to na prawdę trzeba się postarać.
 6. Żadna własność nie jest usuwana, co najwyżej nie jest dostępna publicznie, co zostało użyte, w tym konkretnym przypadku. Systemy informatcyzne UN są cały czas rozwijane i kontrolowane by przestrzegały prawa UN, państw członkowskich i Polski. Domyślnie system prasowy jest ustawiony by można w nim było tworzyć artykuły i publikować, jeśli są poprawne. Nie można przywrócić czegoś, co nie zostało oficjalnie opublikowane. Każdy artykuł musi zostać zweryfikowany, a jest wyświetlany przedwcześnie tylko dlatego, aby nie trzeba było czekać, aż administrator klepnie przycisk, co nie oznacza, że został zaakceptowany. Jak już wcześniej wspomniano, wyświetlana jest informacja, gdy artykuł oczekuje na weryfikację. Mnie dziwi, że jeszcze ban nie poleciał, bo aż w oczy boli, jak się widzi brak kultury "pokrzywdzonego". Nie jestem obywatelem, żadnego państwa UN, ale myślę, że skoro któreś państwo UN uznało, że dana osoba nie powinna pojawiać się na jego forum, to mądrym byłoby, aby Parlament UN decydował czy taka osoba powinna zostać zablokowana w systemach UN.
 7. Czy taka autostrada na pół kraju nie jest zbyt wielką inwestycją? Nie znam się na cenach takiej drogi, jednak wydaje mi się, że można by było zrezygnować z połowy odcinka. Mamy autostradę S1 od Zwierzogrodu do Stara Bielecka, później G2 do Nowogrodu i myślę, że spokojnie można by było kolejna autostradę zrobić od Nogorodu do Einherbergu. Jak na moje oko tyle autostrad koło siebie w tym samym kierunku to trochę nie przemyślana sprawa, nie mówiąc, że lepiej by było, gdyby autostrady leciały przy miastach, a do nich prowadziły by już drogi ulenskie.
 8. Na własne oczy widziałem, jak ludzie tracili głowę dla jedzenia z restauracji. Czy w ofercie znajdę moja ulubioną pizzę z kurczakiem i ananasem?
 9. Tutaj jest jeden problem z generowaniem pieniądza. Zanim prace nad wynagrodzeniami za artykuł będą mogły zostać rozpoczęte, trzeba się zastanowić skąd mają się brać pieniądze na wypłatę? Chcemy by pieniądze były w MBP, jednak z którego konta miały by one być wypłacane? Aktualnie nie ma podziału na to, z jakiego kraju został wydany artykuł, więc nie wiadomo, które państwo powinno za artykuł zapłacić, nie mówiąc już o przypadku, że publikacja jest po prostu w UN? Może dobrym rozwiązaniem byłoby, utworzenie w MBP waluty UN, która by była używana do wypłacania nagród? W końcu za posty generowane w części wspólnej, też powinno się coś dostawać. Co o tym sądzicie? @Obywatel Unii Nordackiej
 10. Nazwa działu została zmienione i podfora dla miast równiez. Zacząłem sklejać w jedną całość mapy Freutu z danych zaczerpniętych z MIM. Na ten moment zaznaczone są 3 miasta (wszystkie), tory kolejowe wraz z przystankami (według danych nie ma połączenia z miastem Wardburg) oraz drogi (tu zaś drogi prowadzą tylko do Nirska. Myślę, że w bliskim czasie, gdy przyjrze się mapie terenu, będzie trzeba rozpocząć planowanie dróg, między miastami. Podgląd mapy Nirska
 11. Szanowni bracia i siostry, Już od dłuższego czasu jestem Freutreggërem okolic Nirska, jednak do tej pory nie miałem wizji ani chęci do działania, co mam nadzieję się zmieni i moja aktywność tutaj będzie choć minimalnie zauważalna. Chciałbym zaprezentować plan działania, którego celem jest usprawnienie poruszania się po Freut'cie, skompletowanie informacji o nim oraz wspieranie lokalnych inwestycji i drużyn piłkarskich. Plan składa się z czterech kroków: 1. Uporządkowanie działu Nirska - od teraz dział zmienia nazwę na "Freut Nirsk". Utworzenie poddziałów dla każdego miasta, aby łątwiej można było odnależć interesujących ich informacji. 2. Stworzenie opisów miejscowości. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie potrzebnych informacji, planuję stworzenie krótkich opisów miejscowości, oraz dodatkowe opisy dla poszczególnych bydynków/instytucji. Opisy te zawierałyby informacje na temat historii, atrakcji turystycznych lub po prostu krótką notkę, że takie coś instnieje. 3. Ustalenie mapy regionu - jest dostępnych wiele informacji na temat Freutu w mapach MIM. Chcę zebrać te informację w jedno miejce, aby można było łatwo zobrazować sobie nasz rejon. Mapa ta będzie prosta, niczym paint, ale łatwa do czytania i umożliwiać łatwe zorientowanie się w terenie. 4. Wspieranie lokalnych drużyn piłkarskich oraz instytucji. Planuje stworzenie tematów na dany temat, w którym będą mogły być zamieszczane informacje na temat meczów, wyników, a także wywiadów z zawodnikami i trenerami lub planach inwestycji w przypadku instytucji. Mam nadzieję, że powyższy plan zostanie zrealizowany choć w małęj części co przyczyni się do polepszenia jakości życia w tym pięknym Freut'cie. Z poważaniem,
 12. Z mojej strony dodam tylko tyle, że nazwa nie powinna też być zbyt długa, żeby ładnie się prezentowała i nie była skomplikowana. Nie zapominajmy, że nie ma on odciągnąć uwagi od tytułu artykułu. Przyznam, że ładnie wyglądają nazwy z imieniem kogoś, lecz w tym przypadku próbowałbym coś w stylu głos nordaty. Dziennik nie brzmi dla mnie jak coś gdzie każdy może opublikować swoje zdanie, bardziej jak zapiska z historii co się już wydarzyło, a chyba nie chcecie się ograniczać do przeszłości?
 13. ❤️❤️❤️ Może zamiast się odnosić do miejsca czy osoby, będzie to po prostu "Głos Nordaty", w końcu każdy będzie mógł wydać tam swoje opinie.
 14. Myślę, że takie mieszkania komunalne to świetna sprawa, a skoro mamy dostęp do MBP to dlaczego by nie umożliwić wynajęcie/kupno ziemi pod swoją działalność/dworek? Co do nadawania ziem za zasługi, myślę że jest to jak najbardziej słuszne.