Jump to content

Artur Kardacz

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Artur Kardacz last won the day on January 15

Artur Kardacz had the most liked content!

About Artur Kardacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Artur Kardacz's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter
 • Dedicated
 • First Post
 • One Month Later

Recent Badges

6

Reputation

 1. Na miejsce budowy dotarła wyspecjalizowana grupa inżynierów z Winkulii. Zaprojektują oni stocznię i będą nadzorować jej budowę. Nie wykluczone że grupa inżynierów zostanie wzmocniony o zespół z Koribii i wspólnymi siłami rozwiną kiriański przemysł stoczniowy. Nowa stocznia w Kirianopolu pozowli na przyspieszenie budowy okrętów zamówionych w Związkowych Zakładach Zbrojeniowych i posłuży również do realizacji własnych projektów.
 2. Nazwa systemu nie ma żadnego związku z Aleksandrem Novakiem.
 3. Jaki by nie był, konflikt z Karmenią ukazał braki jakie doskwierają Kiranii w kwestii obronność i potencjału militarnego. Oczywiście miejscowe władze i attache wojskowy byli świadomi tych braków znacznie wcześniej i już od dawna trwały pracę nad zwiększeniem zdolności obronnych Kiranii. 23 października 2022 roku, z rozkazu Naczelnego Dowódcy KSZ, do Kiranii wysłana została I Brygada piechoty, wchodząca w skład I Dywizji Piechoty "Wilk". Dodatkowo Królewskie Siły Zbrojne w imieniu Imperium Kirańskiego zamówiły okręty dla lokalnej floty. Jednakże inwazja karmeńska pokazała że wiele przed nami, z tego powodu attache wojskowy w porozumieniu z miejscowymi władzami postanowił o budowie testowego systemu obrony przeciwlotniczej "Aleksander". Zadaniem tego systemu jest zabezpieczenie miast i infrastruktury krytycznej przed nalotami z powietrza. Dowództwo Królewskich Sił Zbrojnych pokłada wielkie nadzieje w systemie "Aleksander". Niezliczone testy pokazały że ów system potrafi doskonale ochraniać swoje cele co jest cechą pożądaną przy tego typu sprzęcie. Budowa instalacji obronnych ruszy już niebawem. Attache chętnie odpowie na wszelkie pytania, jeśli takowe się pojawią.
 4. Jako pierwszy na obchodach pojawił się Artur Kardacz von Hohenburg, v-ojciec Bolesława Bardzo piękny utwór, doskonale wpasował się w klimat uroczystości. Dziękuję za zaproszenie, cieszę się że mogę świętować wspólnie z Tobą ten szczególny dzień dla Kiranii. Tego dnia, rok temu, Kirania pojawiła się na mapach mikroświata. Dzielnie trwała do dzisiejszego dnia, mając własne wzloty i upadki. Najważniejsze jednak że nie straciłeś zapału i nadal pragniesz rozwijać swoje podwórko. Oby Kirania rozkwitała i przy następnych dniach niepodległości była zupełnie innym, lepszym państwem.
 5. Samoloty, a w zasadzie ich części bo tak się umówiliśmy, zostaną w Kramaszycach przeładowane na samochody ciężarowe. Informuję że transport już wyruszył i niebawem dotrze na miejsce.
 6. Strona Winkulijska jest gotowa na odbioru samolotów z Kramaszyc. Gdy towar dotrze do stacji docelowej to wyślemy transport.
 7. Wystarczy tylko kawa - odpowiedział Kardacz wyciągając dłoń do przywitania. W jego ślady poszli pozostali inwestorzy - to są moi drodzy od spraw biznesowych - zakomunikował Artur wskazując na mężczyzn obok - podobnie jak ja znają od podszewki gospodarkę Albionu, wszystkie decyzję podejmuje po konsultacji z nimi - kontynuował - skoro już tu jesteśmy to możemy usiąść do wspólnych rozmów. Zaoferowaliśmy nasze usługi bo wierzymy że obie strony dużo na tym zyskają. Co roku Albiońska gospodarka notuję znaczny rozrost, co pozwala nam na szybszy rozwój i liczne inwestycji. Jeśli chodzi o wydobycie i produkcję stali to w poprzednim miesiącu udało nam się wyprodukować jej aż 40 ton - mówiąc to wyciągnął z teczki raport i położył przed rozmówcą - odpowiednie certyfikaty dają pewność że nasza stal nadaję się do produkcji samochodów i części mechanicznych. Albion może przekazywać 5 ton stali miesięcznie jednak część samochodów produkowane przez Pańską firmę musi trafiać do Albionu. Dodatkowo firma Red Star Car Corporation uzyska licencję na produkcję kilku z pańskich samochodów i samodzielnie będzie mogła produkować i sprzedawać wybrane modele. Co Pan na to? - zapytał Kardacz.
 8. Do restauracji przybyła delegacja inwestorów z Albionu. Elegancko ubrani panowie zajęli miejsca na końcu lokalu i zamówili kawę. Ubiorem i zachowaniem nie pasowali do tego miejsca. Bawełniane garnitury i nienaganny wygląd gryzły się z luźną atmosferą otoczenia. Wśród nich znajdował się Artur Kardacz, prezydent Albionu oraz biznesmen. Panowie popijając kawę i gawędząc czekali na właściciela lokalu.