Jump to content

Waksman

Main Admin
 • Posts

  2,758
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  142

Waksman last won the day on April 19

Waksman had the most liked content!

7 Followers

About Waksman

Citizen Identification Number

 • CIN
  2012190001

Recent Profile Visitors

Waksman's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • One Year In
 • Fortjent Koribne Rare
 • Yobel Ustawowy Świr 2021 Rare
 • Yobel Głowa Państwa Roku 2021 Rare
 • Very Popular

Recent Badges

792

Reputation

1

Community Answers

 1. Muzeum na osobnej stronie musiałoby wyglądać atrakcyjnie, ja nie umiem tworzyć stron, które wyglądają atrakcyjnie.
 2. Super piosenka ogólnie, polecam.
 3. Jo cie chyca, nieźle się ci sclavińczycy urządzili! 😄 Kiedy jakaś impreza? Ja się chętnie wybiorę, przyda mi się jakiś urlop 😂
 4. 20 kwietnia już mamy, a o odwołaniu przerwy ani widu, ani słychu :0 @Benjamin Romanow Panie Marszałku, jedziemy dalej?
 5. Spokojnie, aktualnie, jak Pan Prezydent wspomniał, cierpię na dość poważny atak realiozy odmiany nagłej, więc prace nad transportem materiałów do portu, a następnie do Edelweiss powinny rozpocząć się najpóźniej w przyszłym tygodniu.
 6. Proszę bardzo, profil zweryfikowany.
 7. Co do pierwszego nie jestem pewien w tym przypadku, bo ten Freut jest domem dla stolicy Koribii. Trzeba by podpytać @Albert Fryderyk de Espada, ale ogólnie tak, można z tym terenem robić co się chce. Co do informacji to myślę, że pomocny będzie dział miasta, bo z tego co widzę dział Freutu jako tako nie istnieje.
 8. Bombastycznie! To trzeba będzie zamówić jakiś alkohol, no bo jak to tak bez wody z prądem świętować 😛
 9. No to na pewno, innej możliwości nie widzę. Fajnie byłoby też sporządzić mapy każdej miejscowości z podziałem na działki. Wiem, że to będzie duże i bardzo czasochłonne przedsięwzięcie, ale takie rozwiązanie pozwoli nam na stworzenie sprawniejszego systemu w którym nie będziemy robili kurwy z logiki.
 10. Muzeum Czekolady w Czekoladowicach. Nie dość, że zorganizuję mini wycieczkę po fabryce, to jeszcze zorganizuję taką degustację czekolady, jakiej jeszcze w życiu na oczy nie widziałaś! 😄
 11. Na górze róże, Na dole pranie, Rajd w Muratyce, się nigdy nie stanie. Ot taka mała rymowanka, która może zmotywuje @Albert Fryderyk de Espada do organizacji rajdu u nas A tak poza tym - serdeczne gratulacje! Trzecie miejsce do bardzo dobra pozycja. Ważne, że lepiej od winkulijca!
 12. Nie no stateczki ładne. Kiedy będziemy chrzcić i olewać pierwsze wodowanie?
 13. Cóż... Trudno ocenić, czy nasza infrastruktura jest ciasna, czy raczej nie... XD Tu chyba będzie potrzebna ekspercka analiza. Nie bijcie, musiałem, przepraszam XD
 14. Do rąk własnych w moim gabinecie bym prosił 😂