Jump to content

Waksman

Main Admin
 • Posts

  2,535
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  125

Waksman last won the day on December 26 2022

Waksman had the most liked content!

7 Followers

About Waksman

Citizen Identification Number

 • CIN
  2012190001

Recent Profile Visitors

2,438 profile views

Waksman's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • One Year In
 • Fortjent Koribne Rare
 • Yobel Ustawowy Świr 2021 Rare
 • Yobel Głowa Państwa Roku 2021 Rare
 • Very Popular

Recent Badges

729

Reputation

1

Community Answers

 1. Znaczy tu jest krótka piłka - kto przyjmie będzie miał systemy, a kto nie przyjmie nie będzie miał
 2. Albo dyrektywę tak, jak to robi realowa Unia. Ewentualnie możecie wydać "Egzamplarz" (stworzyłem to słowo z angielskiego "example", czyli przykład), który byłby wzorem aktu prawnego, które każde państwo członkowskie powinno u siebie przyjąć.
 3. Powiem szczerze i od serca - bardziej na rękę dla mnie i samego NKI byłoby uwspólnienie systemów, bo jest to łatwiejsze i szybsze do ogarnięcia. Robiąc oddzielne systemy unijne trzeba się babrać z kodem, a wszyscy dobrze wiemy ile takie procedery potrafią trwać.
 4. Znaczy ja bym to widział tak, że taką instytucję powołało by się jakąś uchwałą Sejmiku, w której od razu zawarłoby się informację, że to @Femme Mystere jej przewodzi.
 5. W związku z problemami w uprawnieniach działów uprasza się administratorów krajowych o dokładnie sprawdzenie uprawnień każdego działu. Dostęp do działów publicznych powinny mieć wszystkie role (wyświetlanie, czytanie, odpowiadanie, tworzenie i pobierania) oprócz roli gościa (ci posiadają tylko dwa pierwsze uprawnienia). Administratorzy krajowi winni są sprawdzić każdy dział w kategorii swojego kraju pod kątem zgodności uprawnień. W razie niezgodności muszę je poprawić tak, aby były poprawne. W razie problemu należy zwrócić się do Szefa NKI. DW: @Robert Drenin @Bolesław Kirianóo von Hohenburg
 6. Nie wiem czy przyjmowanie do Unii jednoosobowych państw powstałych przez jakieś dzikie westlandzkie dramy ma sens. Poczekajmy, czas pokaże czy Repujerstan nadaje się na uzyskanie statusu członka Unii
 7. Jak najbardziej, jeszcze jak. To jedna z moich ulubionych literek
 8. Przeniosłem posta do nowego wątku, bo nijak miał się do poprzedniego.
 9. Ja tak z pozycji obserwatora zaproponuję podjęcie przez Parlament jakiejś uchwały albo dyrektywy dla państw Unii w celu uwspólnienia muratyckich systemów: Urzędu Wniosków oraz Ewidencji Instytucji. Obydwie pozycje są dostępne dla wszystkich, ale należą na tą chwilę do IV Republiki, i tak wpisanie do EI firmy z Kirianii bez siedziby w Zwierzogrodzie nie może mieć miejsca. Co do Urzędu Wniosków trzeba będzie od podstaw sporządzić akt do przyjęcia przez każde państwo członkowskie, zaś odnośnie Ewidencji można wykorzystać muratycką ustawę.
 10. Będę miał swoją klasę? Ale fajnie. @Albert Fryderyk de Espada niszczyciele mojej klasy mają niszczyć jak twardziele, a nie jak pizdeczki XD
 11. Dobra pany i panie, po ponad tygodniu chyba wracam do żywych. Kto poratuje jakąś szybką wodą z prądem na rozluźnienie?
 12. Biorę urlaub na kilka dni. Muszę się odmóżdżyć troszkę bo wypalony troszkę jestem. Jakby co będę na Discordzie.