• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Fabio Rhyner

Freutreggër
  • Postów

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Fabio Rhyner

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Osiągnięcia Fabio Rhyner

 Rekrut

Rekrut (2/17)

  • Reakcjonista
  • Pierwszy post
  • Przetrwać tydzień
  • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

8

Reputacja

  1. Krążownik rakietowy projektu 1134A - Ambergen Na cześć stolicy Freutu Dwumiasto! A jak 😉
  2. Zwracam się z uprzejmą prośbą do PSI o utworzenie działu dla Freutu Dwumiasto. W zakładce podział terytorialny @Waksman
  3. Witam serdecznie, proszę o weryfikację. Kod: S-7XZVmowo
  4. Obawiam się że będziemy musieli poczekać na zapełnienie budżetu. Zresztą praktyka pokazuje że ciężko wyceniać tego rodzaju inwestycje. Może moglibyśmy pomyśleć o jakiejś pewnego rodzaju subwencji ze środków krajowych, choć nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja. Myślę że najłatwiej byłoby "puścić" drogę po linii prostej. Oczywiście jeśli jej przebieg nie ingerowałby w obecną infrastrukturę / zabudowę. Myślę że jeśli Szanowny @Joachim Cargalhoby się zgodził z chęcią rozłożyłbym te płatności na pół. Co do drugiej propozycji myślę że moglibyśmy się zdać na doświadczenie techniczne i zdolności organizacyjne prezydenta Espady. Sam zastanawiam się jakby to można było sfinansować. Po prostu po przejrzeniu mapy, patrząc na całokształt sieci dróg takie połączenie wydawało się w pewien sposób oczywiste 😉 Zobaczymy zatem z braku środków poczekam na zapełnienie uleńskiego skarbca 😉
  5. @Waksmanma szanowny rację jednak w pierwszej kolejności połączenia drogowe winny wieść prymat nad pozostałymi środkami komunikacji. Jako Freutregger Dwumiasta chciałbym aby w ramach inwestycji drogowych sejmik uleński zgodził się na sfinansowanie budowy odcinka drogi pomiędzy Holsuo a Ostrówkiem Muratyckim. W taki sposób znacząco uda się ograniczyć czas podróży mieszkańców mojego Freutu do Zwierzogrodu, z punktu widzenia potrzeb infrastrukturalnych uważam to za pewnego rodzaju konieczność. Dodatkowo jeśli mogę coś zaproponować to patrząc globalnie na sieć naszych dróg, w oczy bije słaba komunikacja "północy" z "południem" w obrębie centralnej części Muratyckiego Ulenu. Drugim połączeniem, które proponowałbym w ramach naszej działalności to odcinek Alawancja -> Honkinki. Dodatkowo ktoś z szanownych pytał jakie mam plany na swój Freut, więcej o nich opowiem już niebawem. Gdy zakończę pracę nad pewnymi reformami w pierwszej kolejności będę ubiegał się o przeniesienie siedziby Sądu Najwyższego Republiki Muratyki do Ambergen. Dziękuję za możliwość zabrania głosu.
  6. Szanowni Państwo, Pani Marszałek, Wysoka izbo na wstępie chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za możliwość objęcia Freutu Dwumiasto. Jestem niezmiernie zaszczycony, iż mam możliwość przemawiać przed tak zaszczytnym gremium a jednocześnie uczestniczyć w kształtowaniu polityki państwa już na tym elementarnym, samorządowym poziomie. Na samym wstępie pragnę jednak wskazać, iż sprzeciwiam się nieproporcjonalnemu rozdawnictwu pieniędzy publicznych. Od samego początku programu Espada Cetie System jordy powinny być wydatkowane w ten sposób aby każdy z Freutów mógł otrzymać środki na realizację własnego programu gospodarczego / politycznego etc. Mówiąc wprost dostępna pula pieniężna powinna być podzielona sprawiedliwie przez liczbę freutów na które to składa się muratycki ulen. Ktoś może mi zarzucić że przecież niektóre freuty mogą mieć inne potrzeby, znacznie większe, przewyższające wręcz potrzeby innych Freutów. No tak tylko że w skali długodystansowej te środki, które zostały skonsumowane w większej ilości przez jeden Freut automatycznie obniżają środki innego Freutu (niezależnie od tego czy jest on już teraz czy dopiero będzie w przyszłości przez kogoś zarządzany). Opróżniając kasę w sposób nieproporcjonalny opóźniamy zatem rozwój innych Freutów! Bowiem skoro nie będzie w budżecie żadnych Jordów na dotację podstawową dla Freutu, to zanim dostanie te środki będzie musiał ponownie czekać aż budżet znowu się zapełni. Wysokość przyznawanych środków nie powinna być zatem wypadkową daty podjęcia przedsięwzięcia i poparcia w sejmiku uleńskim ! Jako Freutregger będę bronił interesu nie partykularnego ale interesu wszystkich Freutów nawet tych dotychczas nie objętych! Jeśli zatem kwestie finansowe są "zamknięte" być może zajmiemy się kwestiami natury infrastrukturalnej aby ujednolicić system komunikacji w Muratyckim Ulenie Z poważaniem, Fabio Rhyner Freutregger Dwumiasta
  7. Dziękuję Panowie, zatem zabieram się do roboty ^^
  8. Witam serdecznie Herr @Albert Fryderyk de Espadaoraz @Waksmanczy Freut Dwumiasto jest jeszcze dostępny. Obserwuję wasze poczynania od dłuższego czasu i pomyślałem że również spróbuję swoich sił 😉 Ps. Mam kilka pomysłów 😉