Jump to content
×
×
 • Create New...

AleksanderNovak

Federation Citizen
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

AleksanderNovak last won the day on February 12

AleksanderNovak had the most liked content!

About AleksanderNovak

Recent Profile Visitors

709 profile views

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

AleksanderNovak's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/17)

 • One Year In
 • Reacting Well
 • One Month Later
 • Collaborator
 • First Post

Recent Badges

26

Reputation

 1. Duży plus za to, że pamiętaliście o Uhraińskich miastach. Na terenach Hawilandu z czego się orientuję również w przeszłości był Suderland. Niestety mam wątpliwości co do liczby mieszkańców w miastach. Sześć i pół miliona mieszkańców to sporo jak na jedno miasto, nawet bardzo sporo. Warszawa ma 1.6mln, natomiast Kraków 800k. Moim zdaniem to po prostu za dużo na początek, zwłaszcza na taki mały kraj jak Hawiland.
 2. Heloł nie zapomnijcie o post-Abachaskich i post-Uhraińskich miastach ;') może nawet jakieś rohańskie jest.
 3. Chciałbym zamówić dwa banery z odnośnikami na miesiąc.
 4. Jak chcecie tworzyć język sztuczny w 100% oparty na słowiańskim to może lepiej nadal rozmawiać po polsku XD
 5. Jeśli ten język będzie samoistnie żył i ludzie na prawdę nim będą gadać to on sam z siebie zacznie ewoluować. Na początku można zapożyczać z słowiańskiego chociaż mi się to nie podoba ale potem powinno się jak najbardziej zorginalizować ten język.
 6. Na prawdę o wiele ciekawszym byłaby synestezja słownictwa róznych języków nordaty wraz z oryginalną gramatyką tworzoną od podstaw tak by każdy mógł się jej łatwo nauczyć. To zwykła wymówka, by twierdzić że jesteśmy za głupi na to i musimy mieć język który zrozumie każdy Polak bez uprzedniej choć krótkiej nauki.
 7. Jeśli język międzynordacki będzie językiem międzysłowiańskim (a raczej jego parodiom) to szczerze bym się zawiódł bowiem liczyłbym na coś bardziej oryginalnego, porywającego i ciekawego, nie widzę żadnej sensownej przyczyny dlaczego język międzynordacki musi trzymać się ram parodiowania języków słowiańskich jak mnóstwo innych języków sztucznych w mikronacjach, jest tyle różnych możliwości a wy przyjmujecie tą najbardziej oczywistą i jednocześnie po prostu najnudniejszą...
 8. Mam pytanie gdzie jesst teraz Forum Czesnoradu?
 9. Pamiętam te pamiętne czasy... wystrzelenia rakiety... wystrzelania rakiety obranej na kurs! POŁUDNIOWY KURS! Odwet zafundowany rękoma Westlandzkimi, za Westlandzką krew, zastaną po bratobójczej okupacji!
 10. Zdrajca stanu! Agent! Pies południowców!!!!!!!!
 11. Bardzo się cieszę że jakaś partia w FN chce nawiązać z Repujerstanem pozytywne stosunki bo mi też na nich zależy. Na nią dajcie swój głos! Wiem, wiem, jestem marną reklamą tej partii. Może FN chciałaby wstąpić do Organizacji Bezpieczeństwa Państw Nordaty?
 12. Być może Harlin pozwolił na to, ale nie wiem. Poza tym nie powiedziałem nic o Repujerstanie w swoim poście, a już atakujesz słownie Repujerstan. W każdym razie nie wiem o co ci chodzi z tym, że FN chce zająć Repujerstan. Anonimowo ktoś mnie poinformował o tym, że jakiś kraj ma imperialistyczne zamiary wobec mojego kraju, ale nie wskazuje na nikogo palcem bo nie byłoby rozsądne dla żadnego państwa graniczącego z nim napastowanie Repujerstanu.