• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Dimitrij Ścierkow

Obywatel Federacji
  • Postów

    145
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Ostatnia wygrana Dimitrij Ścierkow w dniu 16 Czerwca 2023

Użytkownicy przyznają Dimitrij Ścierkow punkty reputacji!

2 obserwujących

O Dimitrij Ścierkow

Ostatnie wizyty

832 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Dimitrij Ścierkow

Profesjonalista

Profesjonalista (7/17)

  • Roczek
  • Oddany
  • Dyskutant
  • Reakcjonista
  • Miesiąc później...

Najnowsze odznaki

22

Reputacja

  1. Ta... Rozmowy z Włodkiem mogą jednak potrwać dłużej, niż się spodziewałem. Smacznie sobie śpi w swoim biurze, więc jak przez dłuższy czas się nie obudzi, to ja go nie będę na siłę ze snu wyrywał i chyba będę mógł przyjąć zaproponowane stanowisko. 😀
  2. Właśnie miałem wybierać region, ale jeśli padła taka propozycja z przyjemnością zająłbym się i całą Azymutią. Musiałbym tylko przedyskutować z Molotinem możliwość pełnienia funkcji Przewodniczącego KKRR i Prezydenta Uleńskiego Azymuckiego Ulenu jednocześnie. Włodkowi raczej nie powinno to przeszkadzać... W każdym razie odezwę się po rozmowach 🙂
  3. Hm... Rzeczywiście, czyli wstrzeliłem się w kolejny bardzo ważny region. Tak po dłuższym namyśleniu... Jest jakakolwiek szansa, by uzyskać jakiś kawałek Azymutii, czy może jest to niemożliwe? Ostatnio się w niej dużo nie dzieje, a szkoda, żeby taki duży kawał Muratyki się marnował. Przydałoby się rozwinąć i dokładniej poopisywać tamtejsze miasta, spisać i scharakteryzować ludy koczownicze (a przy tak ogromnej ilości niezamieszkanych terenów miałyby one prawo bytu) itd.
  4. Byłbym zainteresowany Freutem Mosellbi. Zajmowanie się jednym z freutów ze stolicą Koribii lub Muratyki byłoby chyba dla mnie za dużą odpowiedzialnością i obciążeniem - Kucelgrad sam się nie rozbuduje. Poza tym dobrze byłoby rozbudować kulturę ludów żyjących w górach, ich miasta i wsie, które mogą znacznie rozwinąć turystykę. Chyba że jestem niedoinformowany... Była już może kiedyś poruszana kwestia kultury, zwyczajów lub wierzeń tych okolic, czy może są one uznawane za identyczne, a przynajmniej podobne do tych dominujących w Koribii?
  5. Zdrastwujtie, Wiem, że minęło trochę czasu od rozpoczęcia tego projektu, ale czy jest jeszcze może możliwość "zaopiekowania" się jednym z freutów? Gdybym dostał taką możliwość, może udałoby mi się jakoś ukrócić moją v-drzemkę i porozwijać co nieco. Myślę, że to dobry początek, jeśli chodzi o jakiekolwiek angażowanie się w życie w Muratyce, jak i całej IIFN. Mam też nadzieję, że w przyszłości projekt ożyje, bo ciekawie jest patrzeć, jak rozwijają się poszczególne regiony i słyszeć o wydarzeniach i lokalnej kulturze, które byłyby ciekawym dodatkiem, a może i czynnikiem wpływającym na dalsze zdarzenia i narrację w IIFN. Może uda się tym jakoś załagodzić napięcie między Federacją a ZKRR, a nawet zapoczątkować współpracę między tymi dwoma państwami, bo dalsze sprzeczki są bezsensowne i niekorzystne dla obu stron. 😀
  6. Ja, niżej podpisany, przyrzekam jako obywatel Federacji Nordackiej dbać o jej interes, strzec jej integralności terytorialnej i przestrzegać jej prawa.
  7. Również gratuluję wszystkim biorącym udział w tym zebraniu. Jestem pewien, że WPR przyspieszy postęp naszych bratnich państw i jednocześnie jeszcze bardziej zbliży je do siebie. Komisarz Ludowy Dimitrij Ścierkow oraz towarzysząca mu delegacja ZKRR zaczęli śpiewać "Międzynarodówkę" w ich ojczystym języku:
  8. Również jestem za przyjęciem Traktatu Wspólnoty Państw Robotniczych.
  9. Strona ZKRR nic nie ma również do dodania i jesteśmy za przejściem do głosowania.
  10. Drodzy przedstawiciele bratnich narodów, Dzisiejsze obrady są skutkiem chęci ZKRR do utworzenia organizacji międzynarodowych zrzeszających państwa robotnicze. Na początku proponuję utworzyć dwie organizacje pomiędzy ZKRR, LRM i RLS. Jedna organizacja miałaby charakter militarno-polityczny, a druga gospodarczo-naukowy. Jeżeli zebrane strony zgodzą się na ich powołanie, to najprawdopodobniej organizacja militarno-polityczna będzie nazywać się Wspólnota Państw Robotniczych, natomiast nazwa organizacji gospodarczej jest jeszcze do ustalenia. Jeżeli wszyscy tu zebrani wyrażą chęć do utworzenia tych organizacji to proponowałbym zacząć od wspólnej debaty odnośnie dokumentu powołującego WPR, a później kolejnego tworzącego organizację gospodarczą.
  11. Tow. Ścierkow po przywitaniu się z gośćmi, zaprosił ich do samochodu, którym pojechali pod peron w Nowańsku. Stamtąd udali się oni pociągiem do Sarmowa, gdzie ponownie zostali odebrani przez samochód, który doprowadził ich pod teatr im. Proletariatu. Trzej reprezentanci weszli do budynku, gdzie zaczęły się obrady.
  12. Tow. Dimitrij Ścierkow jako reprezentat ZKRR dojechał do lotniska w Nowańsku, gdzie serdecznie przywitał Tow. Drenina i razem z nim oczekuje na Prezydenta Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusza Operara.
  13. Dokładnie to samo chciałem powiedzieć
  14. Ależ oczywiście Towarzyszu @Włodzimierz Molotin! Myślę, że jest to zadanie odpowiednie dla mojej osoby Towarzyszu @Włodzimierz Molotin. Już zaraz wszystko wymyślę Towarzyszu @Włodzimierz Molotin.