Jump to content
×
×
 • Create New...

Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Members
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Alfred Fabian von Tehen-Dżek last won the day on June 15

Alfred Fabian von Tehen-Dżek had the most liked content!

About Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Alfred Fabian von Tehen-Dżek's Achievements

Contributor

Contributor (5/17)

 • Dedicated
 • Reacting Well
 • One Year In
 • Collaborator
 • One Month Later

Recent Badges

36

Reputation

 1. Wiatry chaosu przynoszące ze sobą zniszczenie i spustoszenie nawiedziły mikroświat. Pollin został zepchnięty na skraj zagłady. Miasta w ruinach, puste pola, a niebo zasłonięte dymem nieskończonych pożarów. Czy masz to, czego potrzeba, aby przetrwać w świecie, gdzie każdy dzień to nieustająca walka? Gdzie strategia i taktyka to klucz do zdobycia chwili wytchnienia wśród apokaliptycznego krajobrazu? W tym mrocznym czasie, gdy światło nadziei wydaje się nikłe, potrzebni są przywódcy, którzy staną na wysokości zadania. Liderów zdolnych do prowadzenia państw przez trudności, kierując się rozumem i odwagą, podczas gdy reszta świata tonie w chaosie. Wewnątrz wirtualnych granic wybory, które podejmiesz, będą miały nie tylko wpływ na Twoją ojczyznę, ale na całą planetę. Czy zdołasz obronić swoje terytorium, zawrzeć sojusze, czy może postanowisz zdobyć tereny innych, by zapewnić swoim obywatelom bezpieczeństwo? Dołącz do Nas i już 10 września rozpocznij rozgrywkę w Supremacy 1914. Supremacy 1914 to darmowa gra przeglądarkowa osadzona w realnym świecie, gdzie prowadzimy swoją nację do zwycięstwa. Sesja została przygotowana specjalnie dla mikroświata i w celu zabawy należy dołączyć do Sojuszu. W tym celu należy zamieścić swój nickname w serwisie Supremacy 1914 pod poniższym wątkiem albo napisać drogą prywatną (discordową!) do mnie (Alfred) albo do Severina (Esteladia). Dla zwycięzcy wielkiej wojny została przewidziana nagroda w wysokości 2 000 palatynów leockich (MBP) lub 200 tysięcy libertów sarmackich (DSG), lub 2 milionów groszy lumeryjskich (Złota Wolność), w zależności od preferencji zwycięzcy. Dla każdego, kto wytrwa do końca przewiduje się natomiast honorarium w wysokości 100 palatynów lub 10 tysięcy libertów sarmackich (DSG), lub 100 tysięcy groszy lumeryjskich (Złota Wolność), również w zależności od preferencji uczestnika. Nagrodę można odebrać również w postaci podzielonej w sposób procentowy. Mapa zostanie dobrana w zależności od ilości uczestników, ale z pewnością będzie to mapa realnej Europy. Twoja historia jeszcze się nie zaczęła. Przyłącz się do nas i stanowczo wpłyń na losy Pollinu w tych trudnych czasach.
 2. No dobra, ale Muratyka jest gospodarzem tylko dlatego, że reszta się na to zgodziła. Zawsze II FN mogło postawić nowy hosting, nowe forum, nowe wszystko, zamiast przerabiać to, co już było. A zresztą, w sumie to mnie to nie obchodzi, tak tylko sobie mącę xD
 3. Cirillo, tutaj nie wysiadamy - Alfred zahaczył tylko o brzeg Muratyki. - Kostrzyń. Co to w ogóle za miasto, przecież tu nic nie ma. Dosłownie. Żadnych informacji turystycznych, ziemia pewnie splugawiona jakąś radioaktywną substancją. Te wieloryby też jakieś dziwnie zielone. Cirillo, nie. Niestety, kurczaczka nie chciała się posłuchać i zamoczyła kurzą łapkę w wodzie. Popluskała się chwilę, chociaż nie wyszło jej to na zdrowie. Dosyć szybko odpuściła sobie moczenie. Na robaczki będzie pora dopiero w Hasselandzie. Już niedługo.
 4. Kibice całego mikroświata! Mundial 2023 już się rozpoczął i to na dobre, mamy za sobą pierwsze mecze, które przyniosły olbrzymie emocje. Nie sposób jednak nie wspomnieć o tym, że za kuluarami powstawała zabawa, która urozmaicić ma rozgrywki również osobom, które nie prowadzą żadnej reprezentacji (chociaż reprezentantom krajów również). Przedstawiam Wam dzieło, (co prawda jeszcze niedopracowane pod wieloma względami), jakim jest v-Mundial Fairy League czyli, jak kto woli Fantasy League, która powstała specjalnie na potrzeby v-Mundialu. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie głównej, do zapoznania sie z którą zachęcam, a następnie do zalogowania się i wybrania swojej wyjściowej jedenastki. Pierwsze 3 kolejki zostaną łącznie rozpatrzone w środę wieczorem, następne będą rozpatrywane już na bieżąco. Zachęcam serdecznie, bo czym więcej osób weźmie udział, tym większe szanse na atrakcyjne nagrody! Niebawem pojawi się również informacja o sponsorach v-Mundialu - WYCZEKUJCIE!
 5. Jeszcze tylko niecały tydzień pozostał do rozpoczęcia piłkarskich zmagań. Kto okaże się mistrzem mikroświata 2023 roku?
 6. Trenerzy i selekcjonerzy, Kibice i kibole! Tuż przed wielkim v-Mundialem nastąpiła wielka zmiana na najwyższych szczeblach piłkarskiej śmietanki. Oto, królewską kadrę Winkulii przez najbliższe co najmniej kilka sezonów poprowadzi nie Alfred Fabian, ale Pavel van der Gibson, bardzo młody i świetnie rokujący trener i selekcjoner, który z pewnością jeszcze zaskoczy swoimi przygotowaniami taktycznymi. Jego poczynania na tym stanowisku będzie można na bieżąco śledzić na forum Związku Winkulijskiego a myślę, że naprawdę warto! Przypominam również o możliwości podjęcia się sponsoringu v-Mundialu, każda oferta jest na wagę złota i każdą rozpatrzymy.
 7. Kibice całego mikroświata! Już niebawem rozpoczyna się największa impreza sportowa, jaką mikroświat widział. Sportowe emocje będą towarzyszyły nam przez cały czas v-Mundialu, a także długo po nim. Trofeum jakim może się poszczycić zwycięzca 24. v-Mundialu to jedno, ale liczne nagrody, jakie można z tej okazji zdobyć to drugie. Dlatego też jeżeli chciałbyś pozostawić po sobie ślad - zainteresuj się sponsoringiem! Każdy może liczyć na miejsce w materiałach promocyjnych, a zapewniamy, że tych będzie jeszcze mnóstwo. Napisz do Nas, czy to prywatnie czy w poniższym wątku, a z pewnością się dogadamy!
 8. Obywatele, Korbijczycy! Już 4 lata minęły, odkąd pojawiliście się na Nordacie. Ten czas minął niczym mrugnięcie okiem. Jeszcze pamiętam, jak Szwergia zawijała swoje manatki i pozostawiła Koribię pod znakiem zapytania. Wy jednak nie ugięliście się i dalej podtrzymujecie płomień państwowości. Chociaż Koribia teraz nie jest niepodległym państwem, to cieszę się, że nadal są osoby, które pielęgnują i rozwijają ten region, dla których nadal jest on ważny i dzięki którym nadal będzie istniał. Nie ma znaczenia w tym momencie, czy jest to muratycki Ulen, część składowa Federacji Nordackiej czy odrębne państwo na arenie międzynarodowej. Cieszę się, że dzięki Waszej wytrwałości dalej istniejecie i pokazujecie, że nadal można zrobić coś nowego - czego dowodem są trwające jeszcze Dni Postępu, w których miałem przyjemność uczestniczyć. Dziękuję Wam za motywację. I czekam, aż ponownie zaskoczycie mikroświat - twórczo i w liczniejszym gronie. Pamiętajcie, że możecie liczyć na Nasze, winkulijskie wsparcie. Niech żyje Koribia!
 9. Przypominam, że warto również oddawać regularnie głosy 😉
 10. Archethyck zawsze było silnie związane z postępem technologicznym. Nasze rozwiązania w większości skierowane były na rynek Sarmacji, który otrzymywał coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania informatyczne. Zostaliśmy za nie nagrodzeni m.in. Złotą Wędką 2021, za organizację Sarmackich Żniw. Nasze rozwiązania podbijały również serca mikronautów, którzy wręcz oszaleli na punkcie Grzybobrania, wydając na nie równowartość ponad 600 tysięcy libertów! Oddział w Zanahorii niestety nie osiągał tak zadowalających efektów, jak ten Sarmacki, tworząc kolejne nieudane i zawieszane projekty - chociażby Stadnina Koni "Grahamka", czy też System Gospodarczy "Podkomorzy". Archethyck Co. oddział w Zanahorii jest odpowiedzialny za funkcjonującą, chociaż z niewielką popularnością Nordacką Giełdę Towarów i Usług. Pomimo licznych niepowodzeń, nie poddawaliśmy się, gdyż naszym głównym orężem był fakt, że celujemy na rynek mikroświatowy. Naszym głównym partnerem strategicznym po dziś dzień jest Stempel, który udostępnia nam odpowiednie skrypty, umożliwiające sprawną autoryzację. Co prawda wycofana Stadnina Koni, była pierwszą POZALEOCKĄ aplikacją, wykorzystującą Stempla. W pierwszych dniach listopada nastąpił przełom w naszym oddziale, którego efekty już dzisiaj można podziwiać. Mam zaszczyt zaprezentować tutaj, na dniach Postępu w Muratyce pierwsze rozwiązanie naszego oddziału, z którego jesteśmy zadowoleni i które będzie rozwijane. Pierwsze prawdziwie winkulijskie, skierowane na rynek międzynarodowy rozwiązanie, wykorzystujące STEMPLA, jak również jedno z pierwszych POZALEOCKICH rozwiązań, które pozostaną z nami na dłużej. Oddziałowi Winkulijskiemu Archethycku zawsze przyświecało, aby przynosić frajdę i zabawę, a także wykorzystywać aplikacje na dłużej. Dlatego też, bez dalszego zbędnego przedłużania, mam zaszczyt tutaj, w Koribii, zaprezentować rozwiązanie, które, pomimo faktu, że nie jest jeszcze finalną wersją - jest w pełni sprawne. Prezentujemy PRZEBOJE MIKROŚWIATA czyli Listę Hitów Wirtualnego Świata Nasze rozwiązanie pozwoli nam poznać gusta muzyczne mikroświata, a także posłuży Nam do regularnych audycji z "Listą Przebojów". Co 6 godzin każdy może oddać 1 głos na wybraną przez siebie piosenkę. Może również dodać dowolną ilość tych piosenek. Piosenki nie są weryfikowane, ale na wypadek, gdyby doszło do nadużyć, nieodpowiednie treści (m.in. niebędące materiałami muzycznymi, a już Broń Boże NSFW) będą usuwane, a dodający nieodpowiednie treści otrzyma blokadę na korzystanie z systemu. Co prawda, system nie jest idealny i czeka go jeszcze wiele zmian, do których z pewnością należy poprawa logowania - po zalogowaniu należy RĘCZNIE WEJŚĆ NA STRONĘ JESZCZE RAZ (odświeżenie nie jest skuteczne!). Oddział Archetchycku w Zanahorii już pracuje nad odpowiednimi zmianami w tym zakresie. Do zmian należeć będzie również cały system głosowania, który zostanie usprawniony. Zachęcam mimo tego do korzystania z już zaproponowanego rozwiązania, gdyż jak wiadomo - czym więcej osób z niego korzysta, tym chętniej się nad nim pracuje. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że jesteście z nami!