Jump to content

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Citizen of Kiriania
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Bolesław Kirianóo von Hohenburg last won the day on March 5

Bolesław Kirianóo von Hohenburg had the most liked content!

1 Follower

About Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Recent Profile Visitors

895 profile views

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Podpis

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Wielki Imperator Kiriański, Król Abachazji i ktoś tam jeszcze

1174.png99792411588297136.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Bolesław Kirianóo von Hohenburg's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Very Popular
 • One Year In
 • One Month Later
 • Dedicated
 • Week One Done

Recent Badges

124

Reputation

 1. - Czemu nie - powiedział powoli wchodząc przez bramę do zaciemnionego pomieszczenia. Nie powiedział na głos, że jeżeli w zamku znajduje się jakaś żywa dusza władająca magią, żadne z nich nie będzie mogło jej sprostać. Spojrzał w górę, ku sklepieniu przybytku pokrytym dziwnymi runami. Samą wolą opanował pragnienie wyciągnięcia notesu celem opisania i sklasyfikowania wszystkiego, mieli teraz ważniejsze rzeczy do roboty. Wziął wdech, i zawoławszy towarzyszy poszedł w głąb zamku.
 2. Bolesław przebywał akurat w Hroniecku (Uhraiński Obwód Autonomiczny, Kiriania) umilając sobie przerwę od papierów flaszką wódki begnamskiej, kiedy rozległo się pukanie do wynajętego na parę dni mieszkanka i ktoś wsunął list. Spojrzał na zegarek. 22:44. Zniechęcony wstał i wziął list, oglądając go dokładnie przed otwarciem. Uśmiechnął się pod nosem widząc nazwisko Waksman-Dëter jako autora wiadomości i usiadł żeby sprawdzić o co mogło chodzić. Otworzył szerzej oczy chcąc upewnić się, że patrzałki go nie mylą. Już nawet nie chodziło o fakt odnalezienia lokalizacji bolesławowego zaszycia się na jakiś czas, teraz chodziło o plan Kaspara. Chciał odnowić poszukiwania zamku opisywanego w Magnus Liber po paru miesiącach przerwy. Hohenburg był gotów uznać, że nad miejscem poszukiwań ciąży zły los i nigdy nie wracać do tematu, jednak zaproszenie dało mu do myślenia. A raczej nie dało, bo niewiele myśląc zaczął się pakować. Wyszedł przed kamienicę i odpalił swój ikoniczny już m.in. wśród Edlów Food Truck znany z afery z naleśnikami brungerburskimi i Leszkiem Ebe. Jedyną różnicą było to, że zanim wyjechał na swoje małe wczasy na Uhrainie, przemalował go na szaro, żeby nie rzucał się tak w oczy swoimi dawnymi jaskrawymi kolorami. Odpalił. Po czterokrotnym przekroczeniu granic państwowych w regionie Westlandu aka Nordaty Centralnej, minięci 5 i pół baz bojówek kugarskich w Amatorii, przekupieniu 3 repujerskich celników, przejechania muratycką autostradą biegnącą centralnie przez Nienazwane Góry w Koribii (ci od MIMu twierdzą, że to tunel) dotarł w pobliże wskazanego miejsca i wysiadł zaczynając się rozglądać po Kasparze. Po paru godzinach poszukiwań wrócił jednak zrezygnowany do auta na śniadanie po nieprzespanej nocy. Na nowo zmotywowany po posiłku postanowił po prostu iść przed siebie w nadziei znalezienia autora listu. Czy to ślepy los, czy coś więcej zawiodło go w końcu pod wysokie wzgórze. Czuł, wiedział, że to tutaj. Począł się z niemałym trudem wspinać, dopóki nie zobaczył męskiej postaci na szczycie. Zawołał go. PS: @Femme Mystere mnie ubiegła z postem, a już kończyłem xD
 3. Aluś z Ciprofoksji to teraz Aleksander z Dreamlandu 😢 Ciężko nie stawiać krzyżyka na człowieku, który sam stawia krzyżyki na ludziach jakby był na cmentarzu. Y, nie? Minus i minus się nie odpychają, tylko dają plusa. Jedynka z fizyki XDDD
 4. Świetnie! Jutro pogrzebię w danym forum kiriańskim i prześlę panu na forumową pocztę te posty, żeby mógł je pan powklejać gdzie trzeba i odrodzić Gutowski Holding.
 5. Aż mi się przypomniała pewna kultowa muratycka piosenka... "[...] Chcesz pokoju ze mną czy nie, zdecyduj się, na forum lepiej nie wyzywaj mnie bo ja dojadę Cię. [...]" Kto wie ten wie.
 6. Panie Ziemiański, a nie chciałby pan czasem przejąć po zmarłym nieboszczyku Gutowskim jego przedsiębiorstwa? Miał on tam parę sklepów których wątki mógłbym przenieść z archiwalnego forum.
 7. Rozporządzenie Imperatorskie z dnia 20.02.2023 Art. 1 Nadaje się obywatelstwo kiriańskie Henrykowi Ziemiańskiemu. Art. 2 Rozporządzenie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
 8. A czemu tak, a po co to komu... Segment użytkowników online jest przeze mnie często odwiedzany jak chce kogoś postalkować, a teraz miałem laga gdzie to jest 🤨
 9. Wniosek rozpatrzony pozytywnie. Stosowne Rozporządzenie ukaże się wieczorem. Witamy! DW: @Henryk Ziemiański