• Kocham to! 3
Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zdrastujtie!


Gość Vladimir Agucko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vladimir Agucko

Postanowiłem się oficjalnie przywitać z nowoprzybyłym v-krajem w Unii Nordackiej i jednocześnie zapytać, czy byłaby możliwość uzyskania obywatelstwa, a co za tym idzie, zamieszkania w Królestwie Hawilandu?

 

Z góry dziękować za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sael! Od 2 stycznia w Hawilandzie są wymogi otrzymania obywatelstwa. 2 z tych wymagań mógłbyś spełniać (tj. miejsce zamieszkania w Hawilandzie i określenie swojej narodowości), jednakże w wymogach jest zapisek o tym, że osoba chcąca mieszkać w Hawilandzie musi udzielać się w nim przez co najmniej 2 tygodnie, przy dużej aktywności wymaganie zniżone zostanie do 1 tygodnia, natomiast drugi wymóg to neutralne stosunki z państwami Unii Nordackiej i z państwami z którymi Hawiland utrzymuje stosunki dyplomatyczne. Pan aktualnie ma konflikt z Insulią, więc niestety muszę oddalić pańską prośbę. Może pan się jednak udzielać w Hawilandzie jako mieszkaniec, i może pan tworzyć instytucje itd. Jeśli będzie pan wystarczająco aktywny a konflikt z Insulią zmniejszy się, wtedy będe mógł pana przyjąć, natomiast aktualnie nie chcę psuć stosunków dyplomatycznych z Insulią.

 

Pozdrawiam

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vladimir Agucko

Królu złoty!

Chciałbym sprostować. To nie ja mam konflikt z Insulią, tylko Insulia ma problem ze sobą. Czy Wasza Królewska Mość widzi gdzieś tu Insulię na tym forum? Nie. Zatem nie ma żadnego konfliktu pomiędzy mną, a Insulią. Insulia jest bytem nieodgadnionym i nigdy niewiadomo, czy v-żyją czy nie v-żyją. Są gdzieś poza Unią Nordacką i nie wnoszą nic do Unii Nordackiej poza papierkiem, którym się można podetrzeć.

Proponuję przymknąć oko na konflikt, którego nie ma i przyjąć mnie do grona obywateli Hawilandu. Co Waszej Wysokości zależy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Vladimir Agucko napisał:

Czyli nici z dealu? 😛

Nie było mnie, więc teraz dopiero mogłem przejrzeć dokładniej wszystko, ale nie spełniałby pan warunków obywatelstwa: aktywność w Hawilandzie, i podtrzymuje to, że ma pan konflikt. Jednakże pańskie konto zostało usunięte przed administracje, co pokazuje że nie moglibyśmy pana pomimo wszystko przyjąć. 

99886723298755545.png

Król-Senior Hawilandu, Tadeusz I Wielki

1213.png

Aktualnie niedostępny, w razie problemów proszę o kontakt: tadeuszhenrykowski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo z nim.

Bolesław Kirianóo von Hohenburg

Spiker Kongresu Federacji Nordackiej

1174.png100464293790614696.png

"Gdy gardzisz mszą i pierogiem: Idźże sobie z Panem Bogiem! A kto prośby nie posłucha: W imię Ojca, Syna, Ducha!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij