Jump to content
 • Witaj w Artykułach! W tej sekcji dodasz i przeczytasz artykuły publikowane przez użytkowników zarejestrowanych na forum. Jeśli chcesz dodać kategorię, np. swojej gazety - udaj się z prośbą do wątku Wniósk i Prośbów w dziale Państwowych Służb Informatycznych!

 • Kirianex Inc.


  3 articles in this category

  1. Wielki Krok Naprzód Mao Hohenburga, czyli jak zepsułem se forum i co dalej

   Kiriania była martwa. Niewątpliwie martwa. W pełnym tego słowa znaczeniu. Wszyscy pouciekali, bo mało kogo interesują jeszcze gry forumowe. A żeby w jakiś sposób zatrzymać ten proces, postanowiłem rozpocząć Wielki Krok Naprzód Mao Hohenburga. Zakładał on przekształcenie narracji, zmiana stylu, reforma prawa itp. Ostatecznie jednak, podobnie jak z nieistniejącym Wielkim Krokiem Naprzód nie udało się nic z tego zrealizować, głównie dlatego, że zajefajny styl wywalił błąd w panelu administracyjnym a wszelkie próby ratowania sytuacji spowodowały całkowite i nieodwracalne zablokowanie PA, tak że nawet najwięksi informatycy mikroświata (w liczbie 1) nie byli w stanie nic mi doradzić.
   To był Pierwszy Upadek Kirianoforumowy, który skłonił mnie do przejścia na forum Unii Nordackiej. Drugi Upadek Kirianoforumowy nastąpił wtedy, kiedy próbowałem jakoś uporządkować dostępne jedynie mi jako adminowi starego forum zasoby. Drugi cios był dużo dotkliwszy, bo teraz nawet ja nie mogę wejść na forum i muszę wygrzebywać z bazy danych wszystko samodzielnie.
   Ostatecznie dobrze się stało że przeszedłem na nowe forum, reforma prawa się szykuje, ale wszystko to robię dla siebie, ostatni aktywny obywatel pomimo gorących obietnic nie zarejestrował się na nowym forum. Inicjatywy narracyjne też niezbyt działają, tak jak ta ostatnia dotycząca pozornie bezludnej wyspy był totalną klapą, chociaż może z innym towarzystwem będzie lepiej?
   W ogóle to się zastanawiam czy nie cofnąć się klimatycznie do Węgier międzywojennych (technologia by została) 🤔
    


   A wszystko to spisano, aby oba Upadki Kirianoforuma nie poszły w zapaść i nie zapomniano o głupocie Hohenburga, która mu na dobre wyszła.

   5 comments
   95 views
  2. SZABLA KIRIAŃSKA #6 [17.12.2022]

   (kliknij)

   2 comments
   103 views